Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

na Waszym forum jestem od jakiegoś czasu, a parę tygodni temu zakupiłem znane z forum Orzełkowe B7 3.0 TDI Quattro S-line.

a4a.jpg

Podobnie jak u Orzełka zastąpiła ona mocnego Seata Leona 1M 1.9 TDI Top Sport (220KM & 430Nm).

img3358x.jpg

Ogólnie było przedstawione, ale pozwolę sobie powtórzyć:

rocznik 2005, model 2006

- silnik 3.0 TDI BKN z 6 biegową manualną skrzynią biegów seryjnie 204 KM poddana kuracji u Aligatora (Dynosoft Katowice) obecnie 285 KM i 546 Nm;

- przebieg 152 tyś. km.

- napęd Quattro;

- kolor czarny metalic;

- koła zimowe BBS Motorsport 18"

- koła letnie grafitowe 18" DTM Edition zakupione dzięki Waszemu forum;

- obniżona -30mm sprężynami Eibach;

- pomalowane zaciski hamulców na czarny mat;

- pełny pakiet S-line z zewnątrz;

- chromowane dodatki na zewnątrz;

- dokładka Seat Cupra R pod przednim zderzakiem;

- pełny pakiet S-line w środku;

- środek półskóry z materiałem speed S-line;

- czarna podsufitka;

- el. szyberdach;

- el. szyby przód i tył;

- dwustrefowy klimatronic;

- podgrzewane przednie fotele;

- podłokietniki z przodu i z tyłu;

- klimatyzowany schowek;

- tempomat;

- czujnik deszczu;

- czujnik zmierzchu;

- samościemniejące lusterko;

- bixenon ze światłami do jazdy dziennej DLR;

- listwy wykończeniowe ze szczotkowanego aluminium;

- rękaw na narty;

- wyjście na podłączenie I-poda w przednim podłokietniku;

W związku z chorobą "modzenia" (prawie każde dotychczasowe auto był mocniej lub słabiej pomodzone) są i plany dla A4:

- jak już wcześniej napisałem zdażyłem już zakupić felgi na lato :)

- wrzuciłem też brakującą osłonę podszybia i akumulatora;

w planach:

- navigacja multimedialna RNS-E;

- zestaw Bluetooth;

- kierownica multifunkcyjna;

- grill RS4 (zamówiony);

- malowanie wnętrza lamp na czarno oraz wywalenie pomarańczowych kierunków;

- przyciemnienie szyb delikatnie foliami;

- i co tam jeszcze ciekawego na forum wyczytam i mi podpasuje :)

Wrażenia z Audi: 100% zadowolenie, przez pierwsze kilometry bałem się tego auta :) serio, a to dlatego, że po sprzedaniu Leona jeździłem rzez trochę Peugeotem 206 1.4 i się lekko odzwyczaiłem :D

Wiem, że zakup tego auta od Piotrka jest jednym z lepszych zakupów w moim życiu i patrząc na stan w jakim Piotrek mi go przekazał to dłuuugo będe z niego zadowolony.

Pozdrawiam,

Staszek

Opublikowano

Fajne autko, bezawaryjnego użytkowania życzę

wiecej fotek wstaw

Opublikowano

super leon jak i A4 :good:

Opublikowano

powodzenia i bezawaryjnej jazdy życzę ;)

Opublikowano

Graty zakupów :good:

Wstaw więcej fotek :wink4:

Super że została w klubie :kox:

Opublikowano

bardzo ladna :cool1:

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :decayed:,

100% zadowolenie

i oby tak pozostało :)

Mam nadzieje, że będzie Ci służyć tak jak mi !!

Opublikowano

Witam,

na Waszym forum jestem od jakiegoś czasu

a zdjęcia zrobiłeś jak byś dopiero sie zalogował :gwizdanie:

Opublikowano

a laskę, kapelusz i wąsy już masz :nose::dance2::sarcastic:

Opublikowano

a laskę, kapelusz i wąsy już masz :nose::dance2::sarcastic:

Nie pisz takich postów bo będzie kropek od zielonego :wink4:

Opublikowano

super autko no i ten motor pod maską :good:

Opublikowano

Bezawaryjności i szerokości życzę. Zrób więcej fotek :hi:

Opublikowano

Gratulacje, furka z pewnej ręki to najważniejsze. Daj więcej fotek.

Fele możesz już zakładać, nie zapowiadali opadów :kox:

Znam twojego leona więc tu pewnie też grubo będzie :gwizdanie: :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

graty oraz powodzenia w modzeniu :good:

btw, świetne zdjęcie

Opublikowano

znając Stanisława pierwsze co zrobi to swap z 3.0 na 1.9 AGR na pompie, zaspawa szyberdach i założy 16 i do tego niebieskie wentylki no i może pokusi się na niebieskie spryski.

Opublikowano

znając Stanisława pierwsze co zrobi to swap z 3.0 na 1.9 AGR na pompie, zaspawa szyberdach i założy 16 i do tego niebieskie wentylki no i może pokusi się na niebieskie spryski.

Dano ja moge ci załozyć w zagłówki 32" tv :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Bartek a to nie mówiłem ci że potrzebuje na jutro kolejne 9 szt. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszelkie opinie :)

Dano, Aga chciała kupić kapelusz, ale jej to z głowy wybiłem :gwizdanie:

Tymczasem... dzięki koledze źrebak z tego forum zostały zakupione (od niego) felgi 18" z modelu DTM Edition...

I autko dostało felgi na lato:

img1010m.jpg

img1011xc.jpg

Jutro, bądź w środę zostanie poddane "zabiegom" upiększającym :D

Porządne mycie, glinkowanie, polerka i woskowanie...

Opublikowano

Dla mnie rewelacja :cool1: Zapodaj jeszcze lotke na klape taka jak ma np bajk

Opublikowano

Jakbys jeszcze pozbyl sie chromow, to by bylo git.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.