Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] moja piękna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale lamentujecie jak stare mohery :polew: sam mam silnik 1.6 z instalacją i nie narzekam ...

Poza tym on będzie jeździł tym autkiem a nie wy więc dajcie już spokój , lepiej będzie jak doradzicie mu z modami a nie dyskutowali o silniku :)

Gratuluję zakupu :good: oby ci się nią jeździło jak najdłużej :tongue4:

Opublikowano

Oo panie! O rezaniu to jest cały dział warsztat, stylizacja itd. A nawet w dziale Moja A4 jest masa pomysłów, które wpisałem do swojej listy planów ;)

Jak mi się nudzi to wbijam na forum i szukam kolejnych inspiracji. ;) Na forum zarejestrowałem się od momentu kupna Audioli, a udzielać zacząłem się dopiero kilka miesięcy później.. I co? I zaczęło się inwestowanie :polew:

Także popatrz po innych tematach, poczytaj i znajdziesz napewno coś co będziesz chciał wyrezać u siebie :naughty:

Opublikowano

Co wy chcecie od tego silnika ?

Jeśli komuś nie potrzebny jest jakiś zrywacz asfaltu, chce się dostać bezpiecznie i w miarę szybko z punku A do punktu B to po jakiego grzyba większy silnik? Bezsens ... :kwasny:

Ładna, dbaj o nią :)

Szerokości.

Od tego jest większy silnik, zapas mocy w kryzysowych sytuacjach.

Auto bardzo ładne ale silnik niestety nie.

Ja bym w niego nie inwestował, szkoda zachodu.

Opublikowano
  • Autor

IMG_3073.jpg

W odpowiedzi na rosnące ceny paliw tak jak pisałem wcześniej jest Lpg

koszt 2100zł jak narazie działa bez zarzutu.

IMG_3074.jpg

IMG_3075.jpg

IMG_3076.jpg

IMG_3077.jpg

IMG_3080.jpg

IMG_3083.jpg

IMG_3084.jpg

Opublikowano

IMG_3073.jpg

W odpowiedzi na rosnące ceny paliw tak jak pisałem wcześniej jest Lpg

koszt 2100zł jak narazie działa bez zarzutu.

IMG_3074.jpg

IMG_3075.jpg

IMG_3076.jpg

IMG_3077.jpg

IMG_3080.jpg

IMG_3083.jpg

IMG_3084.jpg

Nie jestem zwolennikiem tego typu modyfikacji, ale co tam ;) Niech Ci służy jak najdłużej, jak najlepiej i bez żadnej awarii :wink4:

Opublikowano

a nie chciałeś wlewu gazu pod klapką tank

ja tyle samo zapłaciłem za instalacie, rok temu :)

nie klekoczą mocno te (czerwone) pod maską

Opublikowano

Na razie to tylko rozrząd zrobiony był a w tym tygodniu włoże mu sekwencje bo te ceny bęzyny ponad 5zł to :wallbash:

No rzeczywiscie sie nie chwalił:D

Ale ze mnie gapa. sorry.

Opublikowano

nie chciałeś wlewu gazu pod klapką tank

tak sie wtrace, ale lepiej wymienic dokladke pod zderzakiem w razie wywalenia lpg niz miec otwor kolo wlewu na stale:D

Opublikowano

nie chciałeś wlewu gazu pod klapką tank

tak sie wtrace, ale lepiej wymienic dokladke pod zderzakiem w razie wywalenia lpg niz miec otwor kolo wlewu na stale:D

???

a co ma wywalić niby

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.