Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] FMIC w 1.9 AVF


Marecki1975

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam małe pytanie odnośnie montażu większego coolera?przymierzam sie do tego od jakiegos czasu i nie wiem gdzie to dobrze zrobić.w necie natknolem sie na firme EL-TEC z Piastowa może ktoś mi podpowiedziec co to za firma i czy za 1200 zl warto to u nich zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200zł jeśli zrobią wszytko z montażem można się skusić... jak robisz to samemu to w około 700zł się zmieścisz (niektórzy schodzili jeszcze trochę niżej ale z używanym rdzeniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim załozyłem u siebie byłem w Eltek-u i pierwsze słysze żeby chcieli zrobić to za 1200 zł , Marecki napisz jakieś szczegóły bo to chyba ściema jakaś ( chyba że ta cena to za sam montaż lub same graty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze 1200 zł ale tylko na FMIC kolanka i reszte wpinaja sie w serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest podana od 1200

No dobra , ale za co :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest podana od 1200

No dobra , ale za co :mysli:

Dobre pytanie.

Oto co jest napisane na stronie:

"Montaż intercoolera z orurowaniem ze stali nierdzewnej

od 1200 zł

Cena obejmuje kompletną usługę: demontaż/montaż zderzaka, jego przeróbki, umieszczenie i zamocowanie intercoolera, doprowadzenie rur, montaż czujników, zaworów BOV itp."

Ale wątpię, że podana cena dotyczy A4 B6. Najlepiej zadzwonić i spytać osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest podana od 1200

No dobra , ale za co :mysli:

Dobre pytanie.

Oto co jest napisane na stronie:

"Montaż intercoolera z orurowaniem ze stali nierdzewnej

od 1200 zł

Cena obejmuje kompletną usługę: demontaż/montaż zderzaka, jego przeróbki, umieszczenie i zamocowanie intercoolera, doprowadzenie rur, montaż czujników, zaworów BOV itp."

Ale wątpię, że podana cena dotyczy A4 B6. Najlepiej zadzwonić i spytać osobiście.

Dzięks Tomek , wiecie dla czego pytałem ....

W eltek-u rok temu krzykneli 2000/2200 zł :thumbdown: całość do mojego traktora :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w El-Tecu powiedzieli że A4 B6 zrobienie FMIC to ciężki temat i cenowo to wyjdzie 1000zł za IC i 1000 za rury + montaż. Trochę mi to było za drogo więc IC zrobiłem sam a rury zrobiłem w MG Motorsport za 700zł. Nie chciałem robić samemu bo na spawaniu i doginaniu rur się nie znam a skecanie tego na kolankach i złączkach to dla mnie porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW .............. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też powoli rozglądam się za kimś kto będzie mógł mi zrobić taki zabieg w autku które mam zamiar nabyć w niedługim czasie, wiec jak ktos ma jakis godny warsztat do polecenia albo sam zna się na rzeczy to bardzo prosił bym o kontakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro własnie jade robic... zrobie fotostory, jak ktos bedzie bardziej kumaty to nawet sam ogarnie pewnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wystarczy pogłówkować i samemu można zrobić, ja w B5 sam zrobiłem z kuzynem w jedną sobotę w garażu materiał czyli: intercooler wysoki na 23 cm, kolanka, złączki, obejmy i rurę zakupiłem w sumie za jakieś 550zł a robota to koszt 12zł (4 pak lecha :decayed: ) Łatwo, przyjemnie i efektownie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużą loche tam zapakowałeś, wypadało by zderzak zmienić, bo tak to 2.3 będzie zakryte :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nad wyrost ale różnice między14/18/23 nie są takie duże a od przybytku głowa nie boli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nad wyrost ale różnice między14/18/23 nie są takie duże a od przybytku głowa nie boli :kox:

róznica polega tylko w lagu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł :wallbash: Taka locha to do tira a nie A4 :decayed:A tak na marginesie Cooler duży bo auto robione na jakieś 200KM i tym się kierowałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...