Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tą funkcje na fisie (jak operować biegami żeby spalanie było ekonomiczne) ?

Mironek ustawiasz sobie to w MMI

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 167,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i tą funkcje na fisie (jak operować biegami żeby spalanie było ekonomiczne) ?

Mironek ustawiasz sobie to w MMI

jak to akurat mam i działa - tylko nie wiedziałem czy to wszystkie mają czy nie

Ps. pewnie jest jeszsze wiele innych ustawień o których nie wiem - np ustawienie zegarka :bag::embarrassed:

Opublikowano

jak to akurat mam i działa - tylko nie wiedziałem czy to wszystkie mają czy nie

wydaje mi się ze wszystkie mają sugestie zmiany biegów :wink4:

Opublikowano

Ps. pewnie jest jeszsze wiele innych ustawień o których nie wiem - np ustawienie zegarka :bag::embarrassed:

Pewnie jak C6 samoczynie do radia się ustawia.

Opublikowano

w A3 też mi się sam ustawia zegarek bo mam jakiś tam czujnik czy coś

Opublikowano
  • Autor

a mi narazie śpieszy o godzinę a ja stary audi maniak nie wiem jak go przestawić :decayed:

już nie wiem czy się śmiać czy płakać

Ps. w B7 miałem sterowany falami radiowymi - czyli bez obsługowo :)

Opublikowano

no właśnie mam to samo.. w A6 też to mamy. a czasem w fisie nie masz sterowania godziną?

Opublikowano
  • Autor

nie znalazłem

Opublikowano

w B8 się samemu ustawia zegar, z tego, co pamiętam jak u starszego ustawiałem to przyciśnij przycisk car i drugi przycisk setup obok drążka zmiany biegów i na wyświetlaczu pojawi Ci się kilka opcji, jedna z nich będzie dotyczyć ustawień daty i zegarka, jeżeli nie to trzeba jeszcze przycisnąć jeden z 4 przycisków wokół tego pokrętła od MMI i tam będzie

Opublikowano
  • Autor

w B8 się samemu ustawia zegar, z tego, co pamiętam jak u starszego ustawiałem to przyciśnij przycisk car i drugi przycisk setup obok drążka zmiany biegów i na wyświetlaczu pojawi Ci się kilka opcji, jedna z nich będzie dotyczyć ustawień daty i zegarka, jeżeli nie to trzeba jeszcze przycisnąć jeden z 4 przycisków wokół tego pokrętła od MMI i tam będzie

:decayed:

no to będziem próbować

Opublikowano

na bank przycisk car i setup i albo się wyświetli już opcja zegara, albo trzeba jeszcze przycisnąć wtedy jeden z tych 4 przycisków

Opublikowano
  • Autor

dzięki :wink4:

Opublikowano

daj znać czy się udało :)

Opublikowano

Miron, kiedy zakładasz podświetlenie nóg i czerwone lampki w drzwi?

Opublikowano
  • Autor

ssij

:decayed:

Opublikowano

Miron, kiedy zakładasz podświetlenie nóg i czerwone lampki w drzwi?

niech się cieszy, że ma podłokietnik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj o 14.50 udało mi sie zerejestrować auto i zakończyć temat opłat - jak zwykle na styk - przed samym zlotem

Zaś czas gdzie autka nie używałem i sobie stało w garażu wykorzystałem na pierwsze mody :)

- kierownica ( nówka sztuka z przebiegiem 0 km )

- gałka zmiany biegów ( używka )

- ledy tył ( nówki sztuki )

.............no i narazie to tyle

następnie po powrocie z BT będzie soft by compsport + s-line zewnętrzny

a50dba3a6025b3f9m.jpg

c83935c461d9da3em.jpg

57a5491dc6251a4em.jpg

8443bfc46b67f13cm.jpg

94ae0a86c987e6ecm.jpg

Opublikowano

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed::good:

Opublikowano

Jutro biorę od Ciebie kluczyki i trza przetestować :naughty::decayed:

Mody :good:

Ja osobiście założył bym kiere od RS5 ale ta też daje radę :wink4:

Opublikowano

grubo idziesz :evil: najlepszy mod to lampy led :slina: kiere bym ladowal inna ale ta tez jest :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.