Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam przycisk ciekawe czy się da bo to było w pakiecie z audi advanced key

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam przycisk ciekawe czy się da bo to było w pakiecie z audi advanced key

da sie napewno( taki mi sie wydaje) bo kumpel w A5 sobie zrobil :wink4: podokładał wszystko co mógł hehehe

Opublikowano

Jak sie nie ma advanced key to po co to robic?

I tak musisz wziasc kluczyk do lapy zeby auto otworzyc..

No i co dalej??kazdy kto ci sie wlamie do samochodu odpali go z przycisku? :mysli:

Trzeba juz wszystko rezac caly advanced key..

Opublikowano

Jak sie nie ma advanced key to po co to robic?

a tak dla zabawy i samego fun-u :wink4:

Opublikowano

Ale to tlumacze.wystarczy ze ktos szybe wywali i odjedzie autem..

Chyba ze to bedzie na zasadzie ala honda musisz wlozyc kluczyk i dopiero wcisnac guzik ale to wiecej roboty i bez sensu po jakims czasie bedzie wkurzac.

Takie moje zdanie.

Opublikowano

Ale to tlumacze.wystarczy ze ktos szybe wywali i odjedzie autem..

Chyba ze to bedzie na zasadzie ala honda musisz wlozyc kluczyk i dopiero wcisnac guzik ale to wiecej roboty i bez sensu po jakims czasie bedzie wkurzac.

a nie masz w samochodzie innych zabezpieczen ? :shocked: :shocked: :shocked:

kumpel ma zrobione własnie jak w hondzie wsadzasz kluczyk :cool1:

Opublikowano

ADAŚ ma tak

Opublikowano

Ja wkladam kluczyk wciskam i odpalam.On musi zeobic to samo plus dodatkowo skierowac reke na konsole i dodatkowo naciskac guzik... :thumbdown:

Wiecej roboty :decayed:

Ale jak ktos lubi :tongue4:

Opublikowano

Mirek fele :good: kurde miałeś tylko program jeszcze robić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Mirek fele :good: kurde miałeś tylko program jeszcze robić :gwizdanie:

wiem.................też jestem zaskoczony.....................niesamowitą mam żone nie :naughty:.............................ciekawe co jeszcze wyreza :polew:

Opublikowano

Mirek fele :good: kurde miałeś tylko program jeszcze robić :gwizdanie:

wiem.................też jestem zaskoczony.....................niesamowitą mam żone nie :naughty:.............................ciekawe co jeszcze wyreza :polew:

:polew: a mi mówiła że nic nie robi przy B8 bo teraz zbieracie na Corse OPC :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

ale jak to jest ori to jest kozak :hi: nie wiem jak w a4 czy a5 ale w a6 masz kluczyk w kieszeni drzwi otworzysz bez naciskania na kluczyku wciskasz przycisk auto odpala:) a jak kluczyk oddali sie na 20 metrów czy mniej auto gaśnie:)

Opublikowano

ale jak to jest ori to jest kozak :hi: nie wiem jak w a4 czy a5 ale w a6 masz kluczyk w kieszeni drzwi otworzysz bez naciskania na kluczyku wciskasz przycisk auto odpala:) a jak kluczyk oddali sie na 20 metrów czy mniej auto gaśnie:)

Tak jest zawsze jak jest ori.I wtedy ma to sens.

Opublikowano

I wtedy ma to sens.

A jak ktoś dołozył Navi 3G i zakupił konsole z przyciskiem start/stop to nie ma sensu tego podpinac ? lepiej aby nie dzialalo ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. małe OT się zrobilo :gwizdanie:

Opublikowano

I wtedy ma to sens.

A jak ktoś dołozył Navi 3G i zakupił konsole z przyciskiem start/stop to nie ma sensu tego podpinac ? lepiej aby nie dzialalo ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To się nazywa czynnik dodatkowy-przymusowy :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

_Makki_ jak możesz, wklej tutaj tą rozpiskę co kiedyś z kolegą mierzyłeś różne rozmiary i dałeś wtedy ciekawy opis, chyba u siebie miałeś to w temacie :wink4:

Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony:

8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35.

9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20

9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET

Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!)

Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line.

Opcje hardcorowe:

Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line!

Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku.

Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy wchodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie smiley kox

Przy glebie wiekszej niz S-Line:

Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20

Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20

Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20

Hardcore na maxa na tyl to 11x20 ET45 z 285/25R20 :)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________

ale jak to jest ori to jest kozak :hi: nie wiem jak w a4 czy a5 ale w a6 masz kluczyk w kieszeni drzwi otworzysz bez naciskania na kluczyku wciskasz przycisk auto odpala:) a jak kluczyk oddali sie na 20 metrów czy mniej auto gaśnie:)

Pierwsze slysze zeby advanced key tak dzialal. U mnie zdazylo sie nawet tak ze wysiadlem z samochodu z kluczykiem w kieszeni, auto pozostalo wlaczone. Wsiadla zonka i odjechala nie patrzac na FISa, ktory daje znac ze nie ma kluczyka w aucie. AUTO nie gasnie! Tak samo jest w A6 i VW, np Touaregu, ktorym zona kolegi takze odjechala bez kluczyka :)

Opublikowano

i nie zatrzymuje się po jakimś dystansie czy czasie auto jak nie ma kluczyka?

Opublikowano

tyle ze potem juz nie odpali ponownie :)

Opublikowano

nie nie w A6 jest tak że jak klucz się oddali to pokazuje się informacja na fisie że brak klucza i auto gaśnie po chwili nie wiem dokładnie jaka odległość ale podejrzewam że max 20 metrów,

Opublikowano

i nie zatrzymuje się po jakimś dystansie czy czasie auto jak nie ma kluczyka?

Serio nie. To co mnie sie zdazylo to byl czysty przypadek. Musialem jechac pozniej z kluczykiem do zony bo po wylaczeniu auta byla lipa.. Tylko FIS daje znac dzwiekowo i na wyswietlaczu ze "kluczyk jest poza autem".

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.