Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

miron będzie lans po wsi... Jakieś panny na pewno polecą na kilo chromu na masce :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:31_________________________________________________ten chrom jest okropny dlatego możesz go sobie założyć :decayed: :decayed: :decayed:

To jeszcze owiewki na okna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:tongue4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:38_________________________________________________Ps. ................Twoja zazdrość nie zna granic :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:38_________________________________________________Ps. ................Twoja zazdrość nie zna granic :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. i nie rób mi w wątku OT - dobrze wiesz jak mnie to wnerwia

Każdy kolejny post z d*py będzie usuwany

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma co kombinować

największą robotę chyba robi przód S4 i tył s-line ( wiem.. wiem.. pewnie powiecie że albo robić całą na S4 albo całą na s-line :) )

Koszty przodu z S4 powalają ale chyba nie ma sie co bawić w pół środki tylko szukać w dobrej cenie

czekaj a ta dokładka nie pasuje do zderzaka od S-line :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup :decayed:

niech sie zamieni autami to kupie :decayed:

Myślę , że Miron w 100% w to wejdzie :D hmm a co do grilla to jak są ramki szyb w chromie to grill czarny troszke tak lipne bd wyglądał nie ?? wg mnie grill s4 w chromie robi orgazmiczną robotę :hi: Będzie mega lans grill s4 koło 2 dychy er es sześć :D tył s line Glywyce mokre :D z czasem pewnie i satynowe lustereczka z s4 2010 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...