Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki , mi sie srednio widzi ten kolor moze dlatego ze nie lubie ciemnych/czarnych felg do czarnego nadwozia ale najwazniejsze zeby sie mironowi podobalo.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale najwazniejsze zeby sie mironowi podobalo.

A co powiesz na to, że Mironowi podobają się żółte króliki ? :decayed:

Opublikowano
ale najwazniejsze zeby sie mironowi podobalo.

A co powiesz na to, że Mironowi podobają się żółte króliki ? :decayed:

żółte króliki są wypas...a różowe latające słoniki jakie ładne:polew::polew:

Opublikowano

powiem ci że jakoś kolor tych felg mnie nie podszedł :whistling:, mogły być jaśniejsze - ale to moje zdanie, poprzednie były o mega lepsze :decayed:

Opublikowano
ale najwazniejsze zeby sie mironowi podobalo.

A co powiesz na to, że Mironowi podobają się żółte króliki ? :decayed:

Wklejał ostatnio zdjęcia :grin:

Ale fele są mega :kox:

Wg mnie lepsze (albo inne jak to Mirek pisał) :wink:

Opublikowano

wg mnie fele z modelu RS, które Miron miał zarówno w B7 jak i B8 to jest TOP :kox:

Opublikowano

Zdania podzielone, a my mu strony nabijamy, pewnie o to mu chodziło :polew:

Opublikowano
wg mnie fele z modelu RS, które Miron miał zarówno w B7 jak i B8 to jest TOP :kox:

to było to, choruje właśnie na takie z RS :slina:

Opublikowano

Trzeba było brać :naughty: zanim sprzedał :wink:

Opublikowano
Trzeba było brać :naughty: zanim sprzedał :wink:

nie wiedział, czy na zimę będzie ok :decayed:

Opublikowano
Trzeba było brać :naughty: zanim sprzedał :wink:

nie wiedział, czy na zimę będzie ok :decayed:

W ośce było by kiepsko w zimę na 20" ale jakby wolniej jeździł :decayed:

Opublikowano

Miron d*py nie urywają :decayed::slina::kox:

Opublikowano

Nie wiem mam mieszane uczucia.Musiałbym na zywo zobaczyć .

Ze zdjec wolę chyba poprzednie...

Ale ja po prostu nie przepadam za ciemnymi felgami a juz w szczególnosci przy ciemnym samochodzie i to moze byc tego wina...

Opublikowano

Najlepsze okreslenie na wyglad na tej feldze to rzeczywiscie jest slowo "inaczej" w porownaniu do tego co bylo wczesniej

Opublikowano

KIBEL :whistling::decayed:

Opublikowano

Bardzo ładnie :wink:

Opublikowano

Obecna jak i poprzednia jak dla mnie są ok :good:

Opublikowano

rozmiar na plus ale nie wiem dlaczego wszyscy dostaja spazmow przed monitorem na widok rotorow:grin:

Opublikowano
  • Autor

Co do koloru to też zdecydowanie wolałbym jaśniejsze - bliższe oryginału - ale jeżeli była to alternatywa do ori z oszczędnością na poziomie 4-5 tyś zł to podjąłem to ryzyko - byłbym zaskoczony gdyby 100% osób napisało że sa super i o wiele lepsze od poprzednich.

Mnie na żywo się podobają (a jak to zawsze piszecie - wązne żeby się właścicielowi podobały:decayed:) a co najważniejsze pamiętajcie że to nie wybudowany dom który po oddaniu do użytku się nie podoba tylko felga - pewnie z czasem znowu mi się coś spodoba to się zmieni............:decayed:

Opublikowano

Tylko zrób cos z tą:decayed:

Koza.jpeg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.