Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A Szymeniu też tam jest bo właśnie z nim pisałem:grin:

o k**wa,własnie zdobyłes 100pkt respektu

:decayed::doh:

A ty nie wyrywaj słów z kontekstu pitku:decayed::doh:
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mirku, powiedz mi... dlaczego tego auta nie ma jeszcze w kalendarzu?! :whistling: wygląda świetnie! a sceneria... dość nietypowa :grin:

na listopad go :kox:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Miron coś ci umarło w aucie :grin:

..........

heble :facepalm::decayed:....się sjarały :doh::whistling::grin:

btw ...hamują jeszcze ,czy pójdzie fv pocztą ?? :wink::decayed:

Opublikowano
to dotyczy tylko obcych i głównie z BMW :grin:

urwa juz się martwiłem:heat:,

ale będę żył :dance2::dance::gicior::yeee:

:friends:

Opublikowano

widzisz seves ....ja się z nim nie ścigałem ,a z tego co dostałem na pw....to....................... pozwala wybrać wzór :decayed:

Opublikowano

miło było Cię poznać Artur :hi::polew::polew::polew:

Opublikowano
widzisz seves ....ja się z nim nie ścigałem ,a z tego co dostałem na pw....to....................... pozwala wybrać wzór :decayed:

mi na szczęscie napisał w PW że dalej jesteśmy kumplami ale ostatni raz mi odpuścił :grin: potem mam wybrać wzór :decayed:

Opublikowano

wiedziałem ,że ma na mnie z górki :kwasny:

:polew:

Jędruś wzajemnie :hi::decayed:

Opublikowano

Nabijać się to każdy potrafi, ale weź i wypoleruj taki marmurowy nagrobek to zobaczysz ile to roboty...

Miron, szacun!

:decayed:

Opublikowano
Nabijać się to każdy potrafi, ale weź i wypoleruj taki marmurowy nagrobek to zobaczysz ile to roboty...

..................

:decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Co do fotek to miejsce jak miejsce, grunt że efekt polerki widoczny bo pięknie się wszystko czysto w lakierze odbija:slina:

Mirek popołudniami może otwierać firmę , zatrudnić kilku uczniów i drugi etat :wink:

Opublikowano

Podczas oglądania tak wypolerowanego auta… zauważyłem jaki mam skurzony monitor <lol> :)

Opublikowano

Miron słyszałem że wczoraj robiłeś furorę na CPN`ie w Kurowie :P

Opublikowano
  • Autor
Miron słyszałem że wczoraj robiłeś furorę na CPN`ie w Kurowie :P

:eusathink:

a dokładnie ?

Opublikowano

Bracik Cię widział na Orlenie. Wszyscy zamarli jak wjechałeś :P

Opublikowano
  • Autor

wiem, wiem - brudne auto miałem - tak - o to chodzi ?:decayed:

Opublikowano
wiem, wiem - brudne auto miałem - tak - o to chodzi ?:decayed:

Krążą pogłoski że pistolet do wlewania paliwa będzie pokryty puszkiem co by jakimś cudem nie zarysował auta :grin:

Opublikowano
Co do fotek to miejsce jak miejsce, grunt że efekt polerki widoczny bo pięknie się wszystko czysto w lakierze odbija:slina:

Mirek popołudniami może otwierać firmę , zatrudnić kilku uczniów i drugi etat :wink:

Za duzo ma siana bo chce mu dac zarobic w tym temacie i nie chce... :confused:

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

łosiu,wczoraj widziałem sie z kuzynem,do przesyłki dołożyli jakiś list i na końcu było "specjalne pozdrowienia dla pana Mirosława ..." :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.