Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

....nooo - B8 prześliczna - kilka detali bym chętnie szwagrowi zakosił - napewwno - B&O oraz kamery cofania

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

Ps. rodzinne wyjazdy od dziś będą ciekawsze :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe

Opublikowano

Kur,a na bogato :slina::decayed: Mirek daj jakieś fotki z środka tej piękności :wink::jerk: albo wątek załóż :naughty: wy się kurcze w tym knurowie bawicie ,pewnie skarbówka ma was no oku :grin:

Opublikowano

Trzy piękne ślicznotki gratki:slina::wink:

Opublikowano
  • Autor
Kur,a na bogato :slina::decayed: Mirek daj jakieś fotki z środka tej piękności :wink::jerk: albo wątek załóż :naughty: wy się kurcze w tym knurowie bawicie ,pewnie skarbówka ma was no oku :grin:

mam tylko takie:

0442b480fe1e9f30m.jpg

0d08766de717aab5m.jpg

29f06a93994dba88m.jpg

a712d2c05438b6a2m.jpg

2186fc2fc266f2a9m.jpg

Opublikowano

super, że automat moim zdaniem

Opublikowano
Kur,a na bogato :slina::decayed: Mirek daj jakieś fotki z środka tej piękności :wink::jerk: albo wątek załóż :naughty: wy się kurcze w tym knurowie bawicie ,pewnie skarbówka ma was no oku :grin:

mam tylko takie:

http://images63.fotosik.pl/271/0442b480fe1e9f30m.jpg

http://images61.fotosik.pl/271/0d08766de717aab5m.jpg

http://images65.fotosik.pl/272/29f06a93994dba88m.jpg

http://images64.fotosik.pl/271/a712d2c05438b6a2m.jpg

http://images65.fotosik.pl/272/2186fc2fc266f2a9m.jpg

:slina::slina::slina: nie chce się szwagier zamienić :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

tak - o wiele ciekawsza sztuka - ogłoszonko się pojawiło na dzień przed wyjazdem do DE - ogłoszenie automatycznie było tym nr 1 - 30 min sprawdzenia, rozmowy i za 2 godziny juz po nie jechaliśmy

Opublikowano

No ładna sztuka tylko na glebę z nią :P

Opublikowano
  • Autor

w pierwszej kolejności szukamy lamp neon tył oraz alu + opony zima

Opublikowano

jak porównanie mocy na trasie powrotnej z DE serii z Twoim softowanym ??

Opublikowano
  • Autor
jak porównanie mocy na trasie powrotnej z DE serii z Twoim softowanym ??

po B8 lecieliśmy B7 szwagra a porównać cokolwiek nie było możliwe - całą drogę napierdzielał deszcz - ale jak na pierwsze odczucia to zdrowo zapitala to B8 a na porównania się jeszcze będziemy umawiać

Opublikowano
w pierwszej kolejności szukamy lamp neon tył oraz alu + opony zima

Popatrz na stopkę wpisu nad tą chmurką ;)

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem - czekam na dobrą propozycję cenową :wink:

Opublikowano

autko ładne :whistling: ....ale środek :kox:

Opublikowano
  • Autor

a teraz o której sztuce piszesz :decayed:

Opublikowano
a teraz o której sztuce piszesz :decayed:

yyyyyyyyyyyyyy:whistling:

tej z Knurowa :decayed:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

od śfagra :grin::wink:

Opublikowano

obie bardzo ładne ale jak dla mnie sedan troche ciekawszy :naughty:

Opublikowano

Współczuję tylko tej opłaty akcyzowej :facepalm: jakby nie to to też byłaby u mnie 3.0TDI ale znaleźć krajowe to cud.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.