Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie najładniej to auto wyglądało na rs-ach , 2 miejsce obecne a 3 czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najładniej to auto wyglądało na rs-ach , 2 miejsce obecne a 3 czarne

Co fakt to fakt - RS ładniejsze były :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pewnie nie oddają takiego efektu jak na żywo, obadamy w piątek, różnica jest i jak dla mnie na plus :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

A tu foto w delikatnym słoneczku i na brudnym autku

Jak dla mnie jest przecudnie i nic już w kwestii kół nie zmieniam

Na avancie szwagra też pięknie wyglądają - w wekend postaram się porobić foty obu fur

7399e98b4d218819m.jpg

10e304f05805ac83m.jpg

c56133279377fc9cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze! :kox::decayed: Kilka stron wcześniej powiedziałem, że się chyba starzejesz bo nie chciało Ci się zrobić przymiarki ale teraz to cofam... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron - a jak maiłeś te czarne rotory, to się przyznać nie chciałeś, że kicha w porównaniu do szarych :polew::kox: Ty krętaczu jeden :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej uważam że te ciemne też coś w sobie mają - mega groźnie autko wygląda i był mega efekt w czasie jazdy

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

i nie wiem jak to możliwe ale te ciemne lepiej siedziały na autku - większa głębia była i bardziej koło wystawało - a wg parametrów powinno być tak samo

Ciemne 9" ET40 jasne 8,5" ET35 czyli jasne powinny być 1mm schowane w stosunku do ciemnych - w praktyce mam wrażenie jak by ta różnica to było z 5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :wink:

Teraz będę się bił z myślami do wiosny które sobie zostawić a które sprzedać :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

na chwilę obecną patrząc na Wasze wypowiedzi czy to w tym wątku czy innym to 80% osób jest za jasnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam się będziesz bił - daj spokój :decayed: podeślij mi te "czarnuchy" to polatam sobie/potestuje je w przyszłym sezonie jak się lata na porządnej feluni :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :wink:

Teraz będę się bił z myślami do wiosny które sobie zostawić a które sprzedać :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

na chwilę obecną patrząc na Wasze wypowiedzi czy to w tym wątku czy innym to 80% osób jest za jasnymi

Robisz auto dla siebie czy dla innych ludzi? :decayed:

Tobie się ma podobać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi się już w ogóle całe auto nie podoba - modzę z nudów bo zmienić nie mam na co :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero tu wskoczyłem i jeśli o mnie to te jaśniejsze duuuuuuuuuużo lepiej pasują, ale to tylko taka moja skromna opinia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...