Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie najładniej to auto wyglądało na rs-ach , 2 miejsce obecne a 3 czarne

Opublikowano
dla mnie najładniej to auto wyglądało na rs-ach , 2 miejsce obecne a 3 czarne

Co fakt to fakt - RS ładniejsze były :whistling:

Opublikowano

nowe ładniejsze jak na moje :good:

Opublikowano

Srebrne pasuja bardziej, pozniej te ciemniejsze.

Opublikowano

Zdjęcia pewnie nie oddają takiego efektu jak na żywo, obadamy w piątek, różnica jest i jak dla mnie na plus :naughty:

Opublikowano

Idę sprawdzić auto, czy nie za***ali bo coś bardzo podobne do moich ... :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

A tu foto w delikatnym słoneczku i na brudnym autku

Jak dla mnie jest przecudnie i nic już w kwestii kół nie zmieniam

Na avancie szwagra też pięknie wyglądają - w wekend postaram się porobić foty obu fur

7399e98b4d218819m.jpg

10e304f05805ac83m.jpg

c56133279377fc9cm.jpg

Opublikowano

Jest dobrze! :kox::decayed: Kilka stron wcześniej powiedziałem, że się chyba starzejesz bo nie chciało Ci się zrobić przymiarki ale teraz to cofam... :naughty:

Opublikowano

miron - a jak maiłeś te czarne rotory, to się przyznać nie chciałeś, że kicha w porównaniu do szarych :polew::kox: Ty krętaczu jeden :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dalej uważam że te ciemne też coś w sobie mają - mega groźnie autko wygląda i był mega efekt w czasie jazdy

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

i nie wiem jak to możliwe ale te ciemne lepiej siedziały na autku - większa głębia była i bardziej koło wystawało - a wg parametrów powinno być tak samo

Ciemne 9" ET40 jasne 8,5" ET35 czyli jasne powinny być 1mm schowane w stosunku do ciemnych - w praktyce mam wrażenie jak by ta różnica to było z 5mm

Opublikowano

no i Marcia miał jak zawsze racje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i jak Siemian teraz może być ? czy jeszcze masz ale :decayed:

Opublikowano

Zaraz coś wymyśli - poczekaj ze dwa dni :decayed:

Opublikowano

Panie mironie pozwolę sobie również dołączyć do grona tych którzy twierdzą, że opcja srebrna felg to :kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :wink:

Teraz będę się bił z myślami do wiosny które sobie zostawić a które sprzedać :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

na chwilę obecną patrząc na Wasze wypowiedzi czy to w tym wątku czy innym to 80% osób jest za jasnymi

Opublikowano

oj tam się będziesz bił - daj spokój :decayed: podeślij mi te "czarnuchy" to polatam sobie/potestuje je w przyszłym sezonie jak się lata na porządnej feluni :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
dzięki :wink:

Teraz będę się bił z myślami do wiosny które sobie zostawić a które sprzedać :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

na chwilę obecną patrząc na Wasze wypowiedzi czy to w tym wątku czy innym to 80% osób jest za jasnymi

Robisz auto dla siebie czy dla innych ludzi? :decayed:

Tobie się ma podobać!

Opublikowano
  • Autor

ale mi się już w ogóle całe auto nie podoba - modzę z nudów bo zmienić nie mam na co :grin:

Opublikowano

Teraz dopiero tu wskoczyłem i jeśli o mnie to te jaśniejsze duuuuuuuuuużo lepiej pasują, ale to tylko taka moja skromna opinia :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.