Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaśniejsze ładniejsze....:wink:.....

Jak potrzebujesz odskoczni ...by po weekendzie znowu Ci sie Twoje auto podobało .....to zadzwoń :decayed:

wysłane z one v :)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaśniejsze bardziej pasują do reszty chromów w aucie. Jest :kox:

Opublikowano

Mysle, ze grafit jest ladnejsi jak ciemne. Z ktorego modelu jest felga, jak jest ET35?

Pasowal by nowy update hamulcow, bo za male su w 20" :)

fotka.jpg

Opublikowano
dzięki :wink:

Teraz będę się bił z myślami do wiosny które sobie zostawić a które sprzedać :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

na chwilę obecną patrząc na Wasze wypowiedzi czy to w tym wątku czy innym to 80% osób jest za jasnymi

Robisz auto dla siebie czy dla innych ludzi? :decayed:

Tobie się ma podobać!

Jakby miron nie robił auta pod nas, to nikt by w tym wątku się nie udzielał :decayed: Chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie miało by to konsekwencje dla Autora :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Wiem Mirek, że tak naprawdę Tobie podobają się te grafitowe, ale presja forum i brak asertywności bierze górę :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

dla mnie grafitowe są :kox: i na pewno zostaną na długo.........................tak myślę :grin:

Opublikowano

Na żywo jasne rotory dużo lepsze jest teraz:kox:

Opublikowano

Jasne lepiej wyglądają, ale jak to ktoś dzisiaj stwierdził na spocie, wyglądają mniej groźnie :wink:

Opublikowano
mega groźnie autko wygląda i był mega efekt w czasie jazdy

Ano.

Nie na tyle groźnie co by auta Ci nie podebrali z parkinga :whistling:

:naughty:

Opublikowano
mega groźnie autko wygląda i był mega efekt w czasie jazdy

Ano.

Nie na tyle groźnie co by auta Ci nie podebrali z parkinga :whistling:

:naughty:

Taka niby fura a nawet złodziejaszki się rozmyslili i oddali :D:D:D

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
  • Autor
mega groźnie autko wygląda i był mega efekt w czasie jazdy

Ano.

Nie na tyle groźnie co by auta Ci nie podebrali z parkinga :whistling:

:naughty:

spoko - teraz już mam spokój ze złodziejami - mam nadzieje że pomogło to że mam Twoje foto na tylnej bocznej szybie

Opublikowano

Auto na sprzedaż? Jaki następny projekt??

Opublikowano

No pionie sie w słoneczku prezentuje :-)

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Opublikowano
  • Autor

Mała sesja rodzinna

c95da517fd9bf868m.jpg

f39d169724ae309em.jpg

d597325888e793ffm.jpg

f37235a516977a22m.jpg

14baa43f0c1467b0m.jpg

6822590dd93867f1m.jpg

Opublikowano

szwagier musi troszkę ją obniżyć, zawias s-line to za mało przy 20 :wink: mnie do końca rotor nie przekonuje ale zmiana koloru na duży plus:thumbup1:

Opublikowano
mega groźnie autko wygląda i był mega efekt w czasie jazdy

Ano.

Nie na tyle groźnie co by auta Ci nie podebrali z parkinga :whistling:

:naughty:

spoko - teraz już mam spokój ze złodziejami - mam nadzieje że pomogło to że mam Twoje foto na tylnej bocznej szybie

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
szwagier musi troszkę ją obniżyć, zawias s-line to za mało przy 20 :wink: mnie do końca rotor nie przekonuje ale zmiana koloru na duży plus:thumbup1:

jak na szwagra to jest idealnie i mega pięknie - na szczęście załapał bakcyla :decayed:

Jeszcze 3 lata temu śmigał focusem z 2001r - 4x4 kojarzyło mu się z land rowerem - moc 200ps była dla wariatów - a s-line to była jakaś część :decayed:

Opublikowano

4 fota troche podpicowana mega by byla na kalendarz

Opublikowano

podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie, że zmiana na plus :wink: Rotory fajnie komponują się u Was z dokładkami na tyle :wink:

Jeszcze zabierz tylko kiedyś Ośkowe b8 do Damiana i zrób mu szybką wymianę sprężyn, tak jak z lusterkami zrobiłeś :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.