Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

220 (jak przyjechała z DE 3 lata temu miała 170 tyś - ja w 3 lata w polsce zrobiłem 50 tyś)

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

500km temu wymienione oleje, filtry, pełny serwis klimy

Hamulce po wymianach - wystarczą na długo

Koła lato 8mm - koła zima 7mm (wartość 12 tyś)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wystawiles ja tylko na forum czy na alledroge tez?

Opublikowano
  • Autor

tylko i wyłącznie na forum

Ale coś czuję że jeszcze trochę dla mnie pojeździ :wink:

Opublikowano

cos tez mi sie tak wydaje...

Opublikowano

Gdzies wczoraj portfel przejebalem a mialem dzis po nia byc:).

Opublikowano

@miron78 - Parkujesz czasami w Żorach przy ul. Osińskiej, czy podobna stoi na SGL?

Opublikowano
  • Autor

Tak to ja - czasami :wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Powinieneś wiedzieć że nie ma takiej drugiej

:grin::decayed:

Opublikowano
Tak to ja - czasami :wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Powinieneś wiedzieć że nie ma takiej drugiej

:grin::decayed:

Co ty robisz w żorach ... ???? Musze sprawdzić adresy na Roksie haha :D:D:D:D

Opublikowano
  • Autor

Czas zmienic autko - za dużo osób mnie namierza :decayed:

Opublikowano

załóż seryjne zderzaki, koła 16'' i już Cię nikt nie pozna :-P albo przesiądź się do MPK, a auto wstaw do salonu :D

Opublikowano

Mirek, jutro się widzimy. Startujemy ok 14.

do zobaczenia ;-)

Opublikowano
  • Autor

Szerokiej drogi i do zobaczenia - mam nadzieje że lecicie Twoim - chętnie bym oblukał Twoje S4 :naughty:

Opublikowano

tia, lecimy eSą. Zewnętrznie na ten moment to ona nie jest super utrzymana, natomiast mechanicznie absolutnie wszystko cacy. ;-).

ide w kime bo po dyzurku jestem ;/

Opublikowano

Piekna sztuka az milo popatrzyc z checia bym taka przyjal tylko na automacie do kompletu pod moje a4 cabrio :)

Opublikowano

Auto sprzedane ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak ma się sprzedać jak jeszcze nikt nie oglądał :decayed: a info dałem tylko na forum

Opublikowano

No i .... pojechal sztrucel jeden ... :D:D:D:D

Opublikowano
  • Autor

bez plotek mi tu - nigdzie nie pojechał

Fura po oględzinach (w godzinach wieczornych:decayed:) została oblukana, zaliczkowana i zarezerwowana.

Mam przeczucie że trafia w dobre ręce a przyszły właściciel potrafi docenić wkład pracy i serca.

Boję się nawet powiedzieć na głos że ta fura i to forum będzie miała na sumienu kolejnego normalnego gościa, któremu zniszczy psychę na punkcie audi.

Przyszły właściciel jeszcze w sumie auta nie kupił i w pełni za niego nie zapłacić a już mi zlecił jego dalsze rezanie :grin:

Poprosił mnie o dokończenie projektu "parktronik przód + tył z wizualizacją na ekranie" (oczywiście na jego koszt) - tak więc zapowiada się nieźle :decayed:

Opublikowano
No i .... pojechal sztrucel jeden ... :D:D:D:D

taaa...Ty wiesz...boś był....aha :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
bez plotek mi tu - nigdzie nie pojechał

Fura po oględzinach (w godzinach wieczornych:decayed:) została oblukana, zaliczkowana i zarezerwowana.

Mam przeczucie że trafia w dobre ręce a przyszły właściciel potrafi docenić wkład pracy i serca.

Boję się nawet powiedzieć na głos że ta fura i to forum będzie miała na sumienu kolejnego normalnego gościa, któremu zniszczy psychę na punkcie audi.

Przyszły właściciel jeszcze w sumie auta nie kupił i w pełni za niego nie zapłacić a już mi zlecił jego dalsze rezanie :grin:

Poprosił mnie o dokończenie projektu "parktronik przód + tył z wizualizacją na ekranie" (oczywiście na jego koszt) - tak więc zapowiada się nieźle :decayed:

:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.