Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

220 (jak przyjechała z DE 3 lata temu miała 170 tyś - ja w 3 lata w polsce zrobiłem 50 tyś)

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

500km temu wymienione oleje, filtry, pełny serwis klimy

Hamulce po wymianach - wystarczą na długo

Koła lato 8mm - koła zima 7mm (wartość 12 tyś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko i wyłącznie na forum

Ale coś czuję że jeszcze trochę dla mnie pojeździ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miron78 - Parkujesz czasami w Żorach przy ul. Osińskiej, czy podobna stoi na SGL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja - czasami :wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Powinieneś wiedzieć że nie ma takiej drugiej

:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja - czasami :wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Powinieneś wiedzieć że nie ma takiej drugiej

:grin::decayed:

Co ty robisz w żorach ... ???? Musze sprawdzić adresy na Roksie haha :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż seryjne zderzaki, koła 16'' i już Cię nikt nie pozna :-P albo przesiądź się do MPK, a auto wstaw do salonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokiej drogi i do zobaczenia - mam nadzieje że lecicie Twoim - chętnie bym oblukał Twoje S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, lecimy eSą. Zewnętrznie na ten moment to ona nie jest super utrzymana, natomiast mechanicznie absolutnie wszystko cacy. ;-).

ide w kime bo po dyzurku jestem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka az milo popatrzyc z checia bym taka przyjal tylko na automacie do kompletu pod moje a4 cabrio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma się sprzedać jak jeszcze nikt nie oglądał :decayed: a info dałem tylko na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez plotek mi tu - nigdzie nie pojechał

Fura po oględzinach (w godzinach wieczornych:decayed:) została oblukana, zaliczkowana i zarezerwowana.

Mam przeczucie że trafia w dobre ręce a przyszły właściciel potrafi docenić wkład pracy i serca.

Boję się nawet powiedzieć na głos że ta fura i to forum będzie miała na sumienu kolejnego normalnego gościa, któremu zniszczy psychę na punkcie audi.

Przyszły właściciel jeszcze w sumie auta nie kupił i w pełni za niego nie zapłacić a już mi zlecił jego dalsze rezanie :grin:

Poprosił mnie o dokończenie projektu "parktronik przód + tył z wizualizacją na ekranie" (oczywiście na jego koszt) - tak więc zapowiada się nieźle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i .... pojechal sztrucel jeden ... :D:D:D:D

taaa...Ty wiesz...boś był....aha :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez plotek mi tu - nigdzie nie pojechał

Fura po oględzinach (w godzinach wieczornych:decayed:) została oblukana, zaliczkowana i zarezerwowana.

Mam przeczucie że trafia w dobre ręce a przyszły właściciel potrafi docenić wkład pracy i serca.

Boję się nawet powiedzieć na głos że ta fura i to forum będzie miała na sumienu kolejnego normalnego gościa, któremu zniszczy psychę na punkcie audi.

Przyszły właściciel jeszcze w sumie auta nie kupił i w pełni za niego nie zapłacić a już mi zlecił jego dalsze rezanie :grin:

Poprosił mnie o dokończenie projektu "parktronik przód + tył z wizualizacją na ekranie" (oczywiście na jego koszt) - tak więc zapowiada się nieźle :decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...