Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję tylko tej opłaty akcyzowej :facepalm: jakby nie to to też byłaby u mnie 3.0TDI ale znaleźć krajowe to cud.

coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Współczuję tylko tej opłaty akcyzowej :facepalm: jakby nie to to też byłaby u mnie 3.0TDI ale znaleźć krajowe to cud.

coś za coś

No niestety za taką furę trzeba zapłacić. A ciekawe jest to, że jak sprowadzałem swój samochód w ubiegłym roku to za cenę w Niemczech + sprowadzenie + akcyza + cała reszta kwitów mógłbym mieć krajowy co najmniej rok młodszy z minimalnym przebiegiem no i oczywiście bezwypadkowy, nietopiony i z mega wyposażeniem:polew: Prawda jest taka, że nie odważyłbym się kupić takiego wozu u nas w kraju. No chyba że nówkę w salonie ale to już jakiś finansowy koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - ja też tak mam - zawsze furki sprowadzam z DE - zawsze przepłacam w stosunku do wystawianych w PL - i zawsze jestem w tego dumny :decayed:

że nie daję sie skusić polskim igłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zjeździłem kilka firm podczas modernizacji MMI i w jednej byłem świadkiem składania kilku powodziowców sprowadzonych z USA + przekładka mediów (np instalacja 2g tam gdzie było 3g itp). Samochody oczywiście były przygotowywane na giełdę. Igiełki pierwsza klasa. Było też piękne czerwone R8 Plus po nurkowaniu i zapewne niedługo będzie można je podziwiać na ulicach stolicy. Jakiś młody biznesmen nabędzie okazyjnie samochód marzeń:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość ludzi szuka oszczędności...................niestety....................a polski rynek motoryzacyjny to wręcz samo serce bezwypadkowości, niskiego przebiegu i idealności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, Twój sedan robi zdecydowanie lepsze wrażenie :wink:

B7 już mega historycznie się prezentuje przy b8:facepalm:

Mimo, iż sprowadzona b8 już w zasadzie 5-letnia to nadal dość świeżo wygląda.

Nie wiem czy przekonałbym się do podwyższonej akcyzy dla dla V6:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że musiałeś go oglądać tak okrytego brudem

chcesz powiedzieć,ze brud przeswitywał przez prezerwatywe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnąłem od Marcina alu 18 cali (te z ET29 z A5) które były w dziale sprzedam

Do tego nowe oponki 225/45/18

Zrobił się całkiem fajny zestawik - przymiarka nie sugeruje że coś miało by obcierać - zobaczymy jak będzie w faktycznym użytkowaniu.

Tak czy siak chyba trudno o ładniejszy zestawik na zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnąłem od Marcina alu 18 cali (te z ET29 z A5) które były w dziale sprzedam

Do tego nowe oponki 225/45/18

Zrobił się całkiem fajny zestawik - przymiarka nie sugeruje że coś miało by obcierać - zobaczymy jak będzie w faktycznym użytkowaniu.

Tak czy siak chyba trudno o ładniejszy zestawik na zimę

Dobre posunięcie Prezes :thumbup1:

wzór jest elegancki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki - mnie też się podoba :decayed:

Szwagier kupił B8 to było komu 17 sprzedać :decayed:

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

aczkolwiek muszę przyznać że na tym foto powyżej wyglądają bardziej elegancko i efektownie niż na żywo

Ostatecznie zobaczymy jak będa wyglądały na aucie i z tymi balonami oponami - na autku jakoś tak się tracą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lakier na nich już na zdjęciu robi mega robote :kox:

chcę swoje pomalować w taki chrom look, zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

...bardziej mi się te 17 właśnie chyba przez kolor podobają niż jego letnie......hmmm ...zaraz mnie zjedzie :decayed:

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Poza tym ten 5-cio ramienny wzór ...jest :kox:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...