Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym po któtce przedstawić swoje audi.

Jest to A4 z roku 1998 z ilnikiem 1.9 TDI AFN. Kupilem je w sierpniu ale do niedawna nic sie nie dzialo to nie zakladalem tematu.

Po zakupie wygladal tak

Zdj_cie0387.jpgZdj_cie0388.jpgZdj_cie0389.jpgZdj_cie0390.jpgZdj_cie0391.jpgZdj_cie0392.jpgZdj_cie0393.jpgZdj_cie0394.jpg

Nastepne co kupiłem to felgi, wzór mercedesowski ale niestety tylko 17 :thumbdown: mialy byc polerowane ale przy 3 podejsciu sie poddalem i beda pomalowane na biało

Zdj_cie0440.jpgZdj_cie0441.jpg

Następnie w miejsce uszkodzonego procesora w concercie wskoczył Pioneer deh-p5800mp ze miana podswietlania

Zdj_cie0437.jpg

Oczywiscie nie mogło też zabraknąć gwinta

12_1.jpgZdj_cie0481.jpgZdj_cie0483.jpg

Wiadomości z ostatnich dni to że audianka trafila do malowania i mam kilka zdjęc z przebiegu prac

Zdj_cie0486.jpgZdj_cie0487.jpg

Na dzień dzisiejszy auto pomalowane czeka do jutra na skladanie i polerowanie. Mam nadzieje ze w sobote wyjade.

Plany:

lampa poliftowa (błotnik juz przygotowany)

docelowo jakies kolo w 18

wirus

moze przyciemnienie szyb i oklejenie dachu na czarno

Oczywiscie czekam na jakies podpowiedzi i komentarze :notworthy:

Opublikowano

jaki kolor lakieru ? :)

Opublikowano

i ile dales za malowanie calej sztuki, pomalowales odrazu dokladni i progi ?:)

Opublikowano
  • Autor

jaki kolor lakieru ? :)

zostaje taki sam LX6V

i ile dales za malowanie calej sztuki, pomalowales odrazu dokladni i progi ?:)

2 tauzeny, dolne plastiki i progi zostaja czarne

Opublikowano

sprzedam na tylniej szybie? :mysli:

Opublikowano

jaki kolor lakieru ? :)

zostaje taki sam LX6V

i ile dales za malowanie calej sztuki, pomalowales odrazu dokladni i progi ?:)

2 tauzeny, dolne plastiki i progi zostaja czarne

to az tak achiuchany miales ten lekier ?? nie lepiej bylo zmienic kolor albo pomalowac elementy tylko :)

Opublikowano

dolne plastiki i progi zostaja czarne

pomaluj te elementy, zdecydowanie lepiej auto wygląda :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sprzedam na tylniej szybie? :mysli:

no byla do sprzedania przed malowaniem ale jak ktos zaoferuje jakas dobra cene to czemu nie

dolne plastiki i progi zostaja czarne

pomaluj te elementy, zdecydowanie lepiej auto wygląda :decayed:

nie lubie jak auto jest pomalowane cale w taki sam kolor lacznie z dokladkami, dla mnie to wyglada jakby go ktos zlapal za relingi i wsadzil do beczki z farba :/ wystarczy ze listwa i klamka jest w kolor[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:02_________________________________________________Kilka fotek na szybko strzelonych telefonem

Zdj_cie0492.jpgZdj_cie0493.jpgZdj_cie0494.jpgZdj_cie0495.jpg

Opublikowano

świetnie wyszło, tylko znaczek oooo na grilu też walnij na biało

Opublikowano

No wlasnie, czegos brakuje na grillu, jest golo teraz :gwizdanie: Fajnie wyszlo malowanie :hi:

Opublikowano

No dobrze ze kolor został bo fajnie wyglada...

Opublikowano

Teraz to koło jakieś takie większe się wydaje w tym malowaniu :good: Lepa WheelWhores :naughty:

Opublikowano

Super :kox:

Zajebi... pasują te białe aluski tylko jeszcze troszkę w dół jak by poszła to będzie kosa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie no gwincik w dol napewno tylko mosze sprawdzic na ile moge sobie pozwolic zebym mogl sie w miare normalnie przemieszczac :/ no i obowiazkowo lampa poliftowa ale to po dziesiatym :D

Opublikowano

ładna maszyna :) z czarnym grillem ciekawie wygląda... Jeszcze tak jak planujesz zmień lampki na poliftowe i gitarka... A co do koła to 17" do tego modelu jest idealna... Ja bym nie zmieniał...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

od ostatniej wizyty gwint zszedl jeszcze 2 cm w dol i dzieki gwerty sa lampki polift z czarnymi srodkami.

lampa_P.jpglampa_L.jpg

Jutro rezanko to dodam fotki. Auto niestety brudne wiec sesje jakas konkretniejsza odkladam w czasie. Mam fotke od kolezki z takiego spotu spontanu u niego pod domem

spontan.jpg

Opublikowano

spoko ciesze sie ze doszły, wstaw fotki lamp na aucie.

Opublikowano

ladnie wyglada no nie powiem :cool1: ale ten znaczek w bialy kolor sie prosi :decayed:

Opublikowano

jeden w najładniejszych kolorków z ori, do tego ta felga ciekawie sie prezentuje. ogolnie zmiany na +

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.