[ALL B5] Co wywalić przy końcowym Remusa

pitman

Siema,

Właśnie założyłem tłumik końcowy Remusa dedykowany do 1.8T.Jednak Remus sound mnie nie powala planuję wyciąć środkowy żeby był głośniejszy :mysli: Jak ktoś jest w temacie i to przerabiał to będę wdzięczny za rady :)

nie czaje ludzi na co glosno jezdzic ? :D lepiej cicho i spokojnie =]

nie czaje ludzi na co glosno jezdzic ? :D lepiej cicho i spokojnie =]

To coś wprowadziło do tematu ?? :wallbash:

Wytnij środkowy albo założ remusa tak jak kolega wyzej napisał

Nie chcę żeby ryczał jak stara kobyła :decayed: tylko lekko mruczał bo narazie chodzi jak seria :rolleyes:

Dedykowany Remus kosztuje w pyte kasy myślę o czymś tańszym co można założyć w miejsce srodkowego :mysli:

Jak by ktoś mógł wrzucić jakiegoś linka to był bym wdzięczny :)

na pewno trzeba rezac,dobry tłumikarz poradzi sobie bez problemu

No właśnie u mnie jest jeden ale ma chore ceny i dorabia te rury z jakiegoś badziewia :thumbdown:

Ten typ co wystawia ten tłumik jest akurat ode mnie to podjadę w poniedziałek do niego :naughty:

Jestem ciekaw czy to wogóle coś da bo jak już kupię to będzie po ptakach :gwizdanie:

Witam

miałem podobny dylemat co Ty. Najpierw wsadziłem sam końcowy Remusa i było praktycznie jak seria, potem przy okazji wymiany turbiny wywaliłem kata i było troszkę lepiej a na pewno fajnie zaczęło słyszeć jak turbo się wkręca :naughty: ostatnio wyciąłem środkowy bo się wypalił i teraz jest dopiero moc :evil: :evil: przy wycinaniu środkowego tłumikarz mówił że będzie ryczał strasznie więc się mentalnie nastawiałem na wspawanie czegoś innego ale się okazało że jest jak dla mnie optymalnie :decayed: na wolnych fajnie bulgocze zwłaszcza jak się zimny silnik z rana odpala i na ssaniu chodzi. Na wyższych obrotach moim zdaniem fajnie warczy i co najważniejsze nie jest głośno w aucie. Dużo latam i np zrobienie traski 300 km i więcej nie powoduje bólu głowy. Generalnie muszę stwierdzić że te dedykowane Remusy strasznie ciche są :gwizdanie:

Jak odbiorę auto od lakiernika to mogę nagrać jakiś przykładowe dźwięki

tu masz filmik bez kata i z pierdzącym przepalonym tłumikiem środkowym:embarrassed:

na pewno trzeba rezac,dobry tłumikarz poradzi sobie bez problemu

Zerknij na allegro na firme RM-MOTORS :cool1: Tam Ci stworza jaki chcesz :gwizdanie: A tlumikarz jest dobry w Plonsku ale stale zajety :disgust: Wycinal mi srodkowy to wzial 30zl i zajelo mu to 15minut :naughty:

Chyba na razie zostawię tak jak jest.Jest cicho ale fajnie bulgocze nisko basowo na niskich obrotach :kox:

Ja mam wywalony środkowy i włożony przelotowy robiony z kwasówki na wymiar. Końcowy to nowy seryjny z s4, do tego cały wydech z kwasu 2,5" i DP 2,75" oczywiście bez kata. Jest głośno ale da się żyć :naughty: - w kombi głośniej niż w sedanie niestety bo bagażnik jak pudło działa - za to wrażenia jak sie wcisnie ostro bezcenne..

Masz może nagrany dźwięk wydechu ??

Wycinal mi srodkowy to wzial 30zl i zajelo mu to 15minut naughty

tyle samo płacilem :good:

Jedź do kogoś kto montuje tłumiki - uniwersalny przelotowy aluminiowany to powinien mieć, z kwasowym może być trudniej. W sieci nie szukałem bo mam niedaleko do goscia co mi robił cały wydech z kwasu na wymiar w dobrych pieniądzach.

Ja mam wywalony środkowy i włożony przelotowy robiony z kwasówki na wymiar.

Można gdzieś w sieci taki pod wymiar dostać?

Toć pisalem ze RM-Motors :wink4: Piszesz jaki chesz i robia :good: