Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] a4 1.9 tdi avant s-line


greg2505

Rekomendowane odpowiedzi

gość go sprzedawał jako zderzak od 2.5 tdi a nie s-line ,dzwoniłem do niego żeby się upewnić czy to ten ze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość go sprzedawał jako zderzak od 2.5 tdi a nie s-line ,dzwoniłem do niego żeby się upewnić czy to ten ze zdjęcia

domyślam się że koles nie wiedział co sprzedaje- graty złotego strzału :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe zdjęcie wnętrza po zmianie kiery i radia ,sorry za jakość ale aparat padł ,niedługo wrzucę foty lepszej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg - nie chcesz boczków w czarnej skórze od Recaro? Mają wszystko (pamięć, składane lusterka, alarm, BOSE) poza roletkami (musiałbyś przewalić z obecnych górę u plastikarza).

Będą bardziej pasować do foteli niż szmaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile? :wallbash: :wallbash: czy tylko ja nie widzę tych poniżej 700zł?

Nie martw sie ja tez nie widzę takich aukcji :) Ja znajduję tylko takie za 1000zł a jak mam kupic zderzak za tysiaka to wolę kupić samą dokładkę w ASO za 830zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg - nie chcesz boczków w czarnej skórze od Recaro? Mają wszystko (pamięć, składane lusterka, alarm, BOSE) poza roletkami (musiałbyś przewalić z obecnych górę u plastikarza).

Będą bardziej pasować do foteli niż szmaty ;)

rozmawiałem z raggaman i moje pójdą do obicia alcantarą,ale narazie mam trochę innych wydatków i muszę się wstrzymać no chyba że się coś zmieni to się do ciebie odezwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu kiera współpracuje Ci z radiem?

widziałeś mój zakup?? :hi::notworthy:

miałem concert II działało tylko podgłaszanie, po zmianie na concert III i montażu BT kiera działa w pełnym zakresie

widziałem :good: szukaj reszty i rezaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe graty do auta nakładki rs4

rs4.jpg

poza tym doszło bose tylko nie mogę przekodować żeby przód grał przez wzmaka czy pin bose musi być podpięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym doszło bose tylko nie mogę przekodować żeby przód grał przez wzmaka czy pin bose musi być podpięty

Aby przód grał przez wzmaka musiałbyś położyć brakującą wiązkę elektryczną między przednimi głośnikami a wzmacniaczem... Pin BOSE służy jedynie do odpalenia EQ BOSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Bartek że muszę położyć wiązkę ,ale po kodowaniu na bose bez wiązki przód nie powinien grać ,chodzi o to że nie przyjmuje wogóle nowego kodowania,na 4 bicie nie przyjmuje ani 9 ani 1 niewiem dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że nie przyjmuje wogóle nowego kodowania,na 4 bicie nie przyjmuje ani 9 ani 1 niewiem dlaczego

Jakie masz teraz kodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...