Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] a4 1.9 tdi avant s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile? :wallbash: :wallbash: czy tylko ja nie widzę tych poniżej 700zł?

Opublikowano
  • Autor

gość go sprzedawał jako zderzak od 2.5 tdi a nie s-line ,dzwoniłem do niego żeby się upewnić czy to ten ze zdjęcia

Opublikowano

gość go sprzedawał jako zderzak od 2.5 tdi a nie s-line ,dzwoniłem do niego żeby się upewnić czy to ten ze zdjęcia

domyślam się że koles nie wiedział co sprzedaje- graty złotego strzału :decayed::wink4:
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nowe zdjęcie wnętrza po zmianie kiery i radia ,sorry za jakość ale aparat padł ,niedługo wrzucę foty lepszej jakości

Opublikowano

Greg - nie chcesz boczków w czarnej skórze od Recaro? Mają wszystko (pamięć, składane lusterka, alarm, BOSE) poza roletkami (musiałbyś przewalić z obecnych górę u plastikarza).

Będą bardziej pasować do foteli niż szmaty ;)

Opublikowano

ile? :wallbash: :wallbash: czy tylko ja nie widzę tych poniżej 700zł?

Nie martw sie ja tez nie widzę takich aukcji :) Ja znajduję tylko takie za 1000zł a jak mam kupic zderzak za tysiaka to wolę kupić samą dokładkę w ASO za 830zł

Opublikowano
  • Autor

Greg - nie chcesz boczków w czarnej skórze od Recaro? Mają wszystko (pamięć, składane lusterka, alarm, BOSE) poza roletkami (musiałbyś przewalić z obecnych górę u plastikarza).

Będą bardziej pasować do foteli niż szmaty ;)

rozmawiałem z raggaman i moje pójdą do obicia alcantarą,ale narazie mam trochę innych wydatków i muszę się wstrzymać no chyba że się coś zmieni to się do ciebie odezwę

Opublikowano

Grzesiu kiera współpracuje Ci z radiem?

widziałeś mój zakup?? :hi::notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu kiera współpracuje Ci z radiem?

widziałeś mój zakup?? :hi::notworthy:

miałem concert II działało tylko podgłaszanie, po zmianie na concert III i montażu BT kiera działa w pełnym zakresie

widziałem :good: szukaj reszty i rezaj

Opublikowano

fajnie zrobiona B6-tka GRATY :wink4:

Opublikowano

taaa :decayed::kox:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

nowe graty do auta nakładki rs4

rs4.jpg

poza tym doszło bose tylko nie mogę przekodować żeby przód grał przez wzmaka czy pin bose musi być podpięty

Opublikowano
nowe graty do auta nakładki rs4

scaled.php?server=692&filename=rs4lw.jpg&res=landing

nice
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dałbyś większe foty audi :wink:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

dodałem większe do 1 postu

Opublikowano

Prawie jak moja :kox: znaczy się jest śliczna :banan:

Opublikowano

poza tym doszło bose tylko nie mogę przekodować żeby przód grał przez wzmaka czy pin bose musi być podpięty

Aby przód grał przez wzmaka musiałbyś położyć brakującą wiązkę elektryczną między przednimi głośnikami a wzmacniaczem... Pin BOSE służy jedynie do odpalenia EQ BOSE.

Opublikowano
  • Autor

wiem Bartek że muszę położyć wiązkę ,ale po kodowaniu na bose bez wiązki przód nie powinien grać ,chodzi o to że nie przyjmuje wogóle nowego kodowania,na 4 bicie nie przyjmuje ani 9 ani 1 niewiem dlaczego

Opublikowano
chodzi o to że nie przyjmuje wogóle nowego kodowania,na 4 bicie nie przyjmuje ani 9 ani 1 niewiem dlaczego

Jakie masz teraz kodowanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.