Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] BPW i olej 10W40


muszka76

Rekomendowane odpowiedzi

jasne ze auto odpuszczam bo to raczej mina choc nie podejrzewalbym tego malzenstwa o szwindel a poprzedniego wlasciciela.

michalik ta szyba byla wyciagnieta i wsadzona znowu- nie ma info zeby kupowal nowa a z tym przebiegiem to ewidentnie cofniety a jezeli by wymieniali silnik to chyba bylby po tym jakis slad w ksiazce.Ogolnie za duzo namotane zeby sie napalac na te auto tymbardziej ze BPW z DPF i olejem 10w40.Szukam dalej ale dzieki forum wiem na co zwracac uwage i chwala Wam za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gośc szuka tylko frajera udaje głupiego i tyle

10W-40 do PD-ka ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ktos musi byc niezrównowazony psychicznie aby to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie silnika nie zerują licznika, który wskazuje przebieg auta a nie samego silnika. Niemcy kupują droższe diesle (od benzyniaków) bo trzaskają nimi mnóstwo kilometrów. W takiej sytuacji zwraca im się inwestycja w diesla. Sam szukałem diesle w Niemczech i kupowałem dla siebie, i jakoś nigdy nie trafiłem na kilkuletniego diesla z przebiegiem tak małym jakie oferują nasi handlarze. Wniosek z tego jest prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krętaczy u nas nie brakuje, to jest dla nich chleb powszedni, wiec jesli TYnie kupisz tego autka to kupi ktos inny,[bo sprzedajacy wyglada uczciwie] . Trzeba wszystko sprawdzac i nie wierzyc prawie nikomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sprawdzilem po vin i okazalo sie ze w 2007 r byl wymieniony rozrzad przy 139000 potem w 2008r wyciagnieto i zalozono z powrotem przednia szybe(ale po co?),ale za to w 2009r byl robiony przeglad przy 65000 km. :thumbdown:

zadzwonilem do goscia a on mowi ze nic otym nie wiedzial i tez zostal oszukany przez kolege ojca lub niemca w co watpie raczej

pomyłki z wpisem do systemu w ASO są częstym zjawiskiem.

Wiadomo to wpisują ludzie czasami rutyna bez myślność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...