Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Sprawdzenie czujnika poziomu cieczy chłodzącej


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio wyskoczył mi wąż prowadzący do chłodnicy płyn chłodniczy i cały sie wylał jechałem bez płynu kawałek dopiero zauważyłem że temp ponad 100stopni i szybko sie zatrzymałem . Mam czujnik poziomu plynu ale dlaczego nie zadzialal ... czy mozna go sprawdzic vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik jest w zbiorniczku wyrównawczym, taki pływak, widocznie zaszedł kamieniem i się zakleszczył, odkręć zbiornik, i umyj go w środku, ja zalałem na noc cilitem, potem jeszcze inne żrące cuda lałem bo tak mi zaszedł kamieniem że nie było widać ile mam płynu.. pływak jak szarpiesz zbiornikiem ma stukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzieki za poradę , poźniej dam znac czy pomoglo :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 15:14_________________________________________________no i scianałem zbiorniczek i pływak chyba działa bo go słychac jak sie rusza ... sprawdziłem miernikiem i jak odwrócę zbiorniczek - pływak podniesiony do pokazuje obwód otwarty , jak dam zbiornik normalnie czyli plywak siądzie to pokazuje obwod zamkniety .. czyli wyglda na sprawny, sprawdzałem napiecie na wtyczce ktora podłacza sie do zbiorniczka i było okolo 10,5 v ale dalej nie mam ikonki o braku płynu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledz czy ktos z was przerabial temat wymiany kostki idacej do czujnika zbiornika z plynem chlodzacym,poniewarz mam taki zbiornik z wtyczka prostokatna a stary zb.ma kwadratowa i teraz nalerzalo by zmienic kostki. Jesli ktos to juz robil mogl by napisac kilka slow.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...