Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Tempomat


piechlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zainstalować tempomat w mojej a4 1.9 TDI AJM z 2000r. ale nie wiem gdzie się znajduje sterownik.

W mojej książce serwisowej pisze,że znajduje się nad schowkiem. Owszem jest tam jakiś sterownik, ale zupełnie inny niż opisany na forum.

Numer seryjny sterownika w moim samochodzie to 8D0 907 701 A.

Jeśli jest to ten sterownik to czy mógł by ktoś z Was opisać jak podłączyć tempomat?

Proszę.

to dział techniczny, proszę stosować regulamin (używać prefixu o aucie i silniku)

temat poprawiony

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kiedys montowalem sobie tempomat,bylo to w VW Sharan ale mysle ze to dziala tak samo,po montazy przelacznika zespolonego kierunkowskazu i tempomatu nalezy to podlaczyc do sterownika glownego i aktywowac i to wszystko,tak bylo w Sharanie TDI 2000 Rok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie zakladajac ze gazicho jest sterowane elektronicznie a nie za pomoca linki :) Ale w tym roczniku nie powinno byc z tym problemu :P

PS. Jak cos to mam nowencje przelacznik z tempomatem do sprzedania , niestety u mnie jest linka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz AJM 1.9 TDI - nie ma osobnego sterownika tempomatu. Sygnaly sa podpiete bezposrednio pod sterownik silnika. Potrzebna jedynie manetka, kilka kabelkow wpinasz lub lutujesz pod kostke, komputer z Vagiem do uaktywnienia. Kup manetke od tempomatu, a pomoge Ci go uaktywnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bede rezal, bo mam manetke na urodziny od maxa - zrobie fotostory :kox:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 23:29 _________________________________________________jezeli ktos ma jakies rady to poprosze, coby 2 razy sie nie babrac z dziadostwem. Jak zdjac kierownice t wiem - reszta spontan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tema tempomatu proponuję poszperać na fotum - było już o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur - bylo, ale nie ma wielu podstawowych informacji. Panowie ma ktos foto jak wyglada manetka ori do B5??

Ja dostalem taka tylko ze jest wygieta i grubsza niz ori bez tempo. Kurde nie wiem czy spasi ;/

zaraz wrzuce nr, a jak ktos ma ori poprosze o foty[br]Dopisany: 16 Grudzień 2007, 22:13 _________________________________________________Dla zainteresowanych wrzucam instrukcje z AKP

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=65289&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=44b812d9dfe1cffa3b0bdab6b6fc4a03

nr mojej manetki to:

8L0 953 513 J 01C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr mojej manetki to:

8L0 953 513 J 01C

A 8L0 to nie czasem od Audi A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr mojej manetki to:

8L0 953 513 J 01C

A 8L0 to nie czasem od Audi A3?

do A3 do A6 - poprostu inna, ale moze by podeszla - dlatego zanim sie zabiore chcialem foto jakiegos ori :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<urzyn masz ten tempomat już czy manetka nie podeszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś napisać jaki nr ma manetka do ajm z 2000r. bo mam do kupienia komplecik z kabelkami itd i nie wiem czy przypasi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś napisać jaki nr ma manetka do ajm z 2000r. bo mam do kupienia komplecik z kabelkami itd i nie wiem czy przypasi :mysli:

Oryginalny numer do aut z 99-01 to 4D0953513P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...