Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bart-s wszystko co mówisz to fajne ale jak kolega mówi części do cabrio .trudna sprawa........

a kierownica jak co to będzie musiala być podgrzewana.......

Opublikowano

bart-s wszystko co mówisz to fajne ale jak kolega mówi części do cabrio .trudna sprawa........

a kierownica jak co to będzie musiala być podgrzewana.......

8H0 807 681 B 01C (kratka lewa) - 74zł (z rabatem 63zł)

8H0 807 682 B 01C (kratka prawa) - 74zł (z rabatem 63 zł)

8H0 807 521 C 7DL (tylny dyfuzor) - 489zł (z rabatem 415zł)

Dekory szczotkowane alu:

http://allegro.pl/a4-cabrio-s4-rs4-listwy-szczotkowane-1nk-s-line-i1586746050.html

Dekory karbon:

http://allegro.pl/a4-cabrio-s4-rs4-karbon-karbony-listwy-s-line-i1586746051.html

Kierownicę podgrzewaną + MF znalazłem ale bez łopatek do zmiany biegów (jak już zakładać to full :decayed::wink4:)

Opublikowano

za tą kasę to ja wolę kilka innych rzeczy porobić :-), do drewna szybko się człowiek przyzwyczaja i po chwili już w ogóle nie przeszkadza :-)

Opublikowano

To prawda - cena dekorów nie jest zachęcająca (tutaj warto poczekać na coś lepszego). Ale reszta :naughty: Poza tym auto jest naprawdę dobrze wyposażone (niewiele zostało do dołożenia :decayed:).

Poprawiłem linki zdjęć w pierwszym poście (dwie fotki nie wchodziły).

Leon - jeszcze jedno... w Cabrio nie było ogrzewania/wentylacji postojowej.

Fotele są w pełni sterowane elektrycznie?

Opublikowano
  • Autor

To prawda - cena dekorów nie jest zachęcająca (tutaj warto poczekać na coś lepszego). Ale reszta :naughty: Poza tym auto jest naprawdę dobrze wyposażone (niewiele zostało do dołożenia :decayed:).

Poprawiłem linki zdjęć w pierwszym poście (dwie fotki nie wchodziły).

Leon - jeszcze jedno... w Cabrio nie było ogrzewania/wentylacji postojowej.

Fotele są w pełni sterowane elektrycznie?

tak w pełni ,brak tylko pamięci.a dekory to jakaś masakra z ceną........a kratki zamówione ;-)

pomyśle nad tym dyfuzorem-------tylko nawet nie wiem jak to wygląda

Opublikowano

a kratki zamówione

To wrzuć foty jak zamontujesz bo nawet nie wiem czym się różnią od zwykłych.

Opublikowano

Są agresywniejsze (2 poprzeczne pasy, seria ma 3).

Audi-S4_Cabriolet_2004_800x600_wall.jpg

Opublikowano

Seryjny dyfuzor jest płaski - S4 ma więcej "przetłoczeń"...

autowp.ru_audi_s4_cabrio_1.jpg

Opublikowano

Jeszcze Avusy 18" (jak na ostatnim foto) byś założył i masz pełny S4 look (no może jeszcze gleba). Tylko z tego co pamiętam nie lubisz ori wzorów...

Co tam jeszcze masz z dodatków (których nie widać gołym okiem) ?? Nie ma memo i automatycznego zamkniętego obiegu układu klimy. Widzę za to fotochrom i składanie na zewnętrznych lusterkach...

Coś z poniższej listy?

- Homelink

- zmieniarka CD

- lodówka

- grzana tylna kanapa

- deaktywacja poduszki pasażera

- czujnik zapięcia pasów

- układ kontroli ciśnienia w oponach

Opublikowano

A te kratki przednie do halogenów, to mozna bez zdejmowania zderzaka zamontować?

Opublikowano

A te kratki przednie do halogenów, to mozna bez zdejmowania zderzaka zamontować?

Tak - kratkę po prostu wyciągasz ze zderzaka. Przy czym w nadwoziu Sedan czy Avant, nie podmienisz kratek (S4 za serię) bez dłubania - zderzaki różnią się. Cabrio B6 jest wyjątkiem - tutaj jest jedna skorupa zderzaka dla A4/S4.

Bardzo Cię przepraszam ale moim zdaniem takie rozwiązanie jest... :sick3:

Opublikowano
  • Autor

też nic nie mówiłem ,ale ja jestem wrogiem dokładanych led światełek bajerek duperelek........a krateczki to wyskakują same :good:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 08:44_________________________________________________więc kratki założone

84527dadf9397eea.jpg

8eae4c8b8ed64a16.jpg

Opublikowano

no i super - dobry ruch :-)

Opublikowano
  • Autor

u mnie już tylko ten dyfuzor lusterka i s4 cabrio gotowe[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 17:32_________________________________________________przebudowa sprzęgła zakończona sukcesem

dzięki BART-S za pomoc i cenne wskazówki :-) :cool1:

Opublikowano

Z Multitronic nie powinieneś mieć już więcej problemów - tylko wróc do seryjnego softu silnika.

Jak zdecydujesz się na dyfuzor - mogę załatwić za 415zł + 20zł wysyłka kurierem.

Opublikowano

Co robiłeś ze sprzęgłem?

Opublikowano
  • Autor

przebudowałem sprzęgło na 7 łopatek a teraz to z dyfuzorem poczekam bo wiesz jak jest............przebudowa nie jest tania :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.