Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie kumam, po co wjeżdżać na rolki jak nie pokaże mocy?

rozumiem, że nie ma dokładnych pomiarów? i o to chodzi?

Nie - wśród mechaniorów krąży opinia, że skrzynia może się rozwalić podczas hamowania. Nikt nie potrafił mi wyjaśnić co dokładnie ma się uszkodzić... Wcześniej na forum pojawiło się jakieś info o tipie, który padł na hamowni (chyba opinia z Sseriws) ale z żadnym potwierdzonym przypadkiem - uwalenia w ten sposób CVT jeszcze się nie spotkałem...

Opublikowano
  • Autor

dokładnie .............nie poda mi mocy dokładnie........ja nie będę nawet wjeżdżał wgram oryginał i spadam

Opublikowano

........ja nie będę nawet wjeżdżał wgram oryginał i spadam

:good:

Opublikowano

Ori halogeny z cabrio pasują pod te kratki z S4 ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ori halogeny z cabrio pasują pod te kratki z S4 ??

tak kratka pasuje p&p halogenki zostają oryginalne[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 18:01_________________________________________________kto cche kupić moje felgi 19 bo mam już inne na oku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie żałujesz zmiany na cabrio ? :mysli:

Opublikowano

a czego miałby żałować? nic poza bagażnikiem nie jest gorzej a wiele jest lepiej

Opublikowano
  • Autor

nie żałuję uwielbiam cabrio..........brakuje tylko napędu mi na 4 łapki

i uwierz Cabrio ma więcej zalet niż sedan

Opublikowano

nie żałuję uwielbiam cabrio..........brakuje tylko napędu mi na 4 łapki

i uwierz Cabrio ma więcej zalet niż sedan

to na pewno :kox: do pełni szczęscia brakuje Q :decayed:

Opublikowano

Leon ile za fele,zostaną w mieście :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ile dasz :D z oponami bez opon wolał bym bez opon[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 17:52_________________________________________________dziś założyłem takie coś ale nie podoba się mi więc kariery nie zrobia

dffe0a80704ffff0.jpg

Opublikowano

Leon zakładaj AVUS-y :decayed::good:

Opublikowano

Fajnie wygląda ale na avusach / r8 będzie jeszcze ładniej

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

szukam cos ciekawego [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 10:42_________________________________________________tarczki przyszły zimermana i klocki ate ceramiczne koniec z prószeniem na felunek

9cc804041cd7d590m.jpg[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:36_________________________________________________i może teraz się spodoba wszystkim na tym felunku

455521dc0e86deafm.jpg

Opublikowano

i like :-)

Opublikowano

fele :kox:

Opublikowano

Idealne do tego cabrio byłyby BBS RS866 Speedline 7,5x18 które mam na sprzedaż :gwizdanie: prawie nowe 4 m-ce jeżdżone od nowości :naughty:

tu 19:

http://watercooled-customs.de/tag/bbs-speedline/

Opublikowano

wielkie :kox:

Opublikowano

te fele bbs'a mi sie akurat nie podobają, nowy wybór leona za to jak najbardziej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.