Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)


leon_stalowawola

Rekomendowane odpowiedzi

ZAMIENIĆ CZY NIE ZAMIENIĆ O TO JEST PYTANIE

<a href=http://zapodaj.net/d6d504fd7c9a.jpg.html>2011-11-26 13.32.55.jpg</a>

Zdecydowanie zamienić. Przy 344HP w końcu to auto pojedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jak by nie było to do pracy mam 74 kilometry w jedną stronę

jaj sobie robisz? :decayed: albo zarabiasz jak prezes :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zamienić. Przy 344HP w końcu to auto pojedzie :decayed:

O ile ma te 344 konie....

Pewnie nie ale w końcu jest zapas mocy aby bujnąć te dodatkowe 200kg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślę tylko szkoda troszke mi mojego bo doinwestowałem troszkę i jak by nie było to do pracy mam 74 kilometry w jedną stronę

to masz minimalnie 15l paliwa na sam dojazd do pracy i spowrotem,x 5 tj 75l na tydzien tj 5.40zl x 75l = 405 zl x 4 tygodnie tj 1620 zl na sama jazde do pracy.Albo cos grubo pomylilem albo maly szok :thumbdown: S4 fajne ale chyba nie na codzien.Do pracy to male tdi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślę tylko szkoda troszke mi mojego bo doinwestowałem troszkę i jak by nie było to do pracy mam 74 kilometry w jedną stronę

to masz minimalnie 15l paliwa na sam dojazd do pracy i spowrotem,x 5 tj 75l na tydzien tj 5.40zl x 75l = 405 zl x 4 tygodnie tj 1620 zl na sama jazde do pracy.Albo cos grubo pomylilem albo maly szok :thumbdown: S4 fajne ale chyba nie na codzien.Do pracy to male tdi :tongue4:

Nie sposób się nie zgodzić - biorąc pod uwagę przebiegi jakie robisz, paliwo Cię wykończy. V8 nie jest dobrym materiałem na daily car przy naszych średnich, krajowych zarobkach :confused4: Co najwyżej, może być autem weekendowym (jeśli kogoś na to stać :D).

16L to spokojna jazda po mieście. W równie spokojnej trasie spali 11/12L (chociaż to dane dotyczące sedana, Cab ze względu na masę może brać jeszcze ciut więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wszystko ok tylko się tym przejechałem ............i kurde to jedzie i za sam dźwięk silnika :wallbash: a co do spalania na trasie swoim kręcę 8,4 litra

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:17_________________________________________________a co do samej jazdy oceniam na jakies 300 koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...