Treść opublikowana przez Puzon
-
Rodzaje skrzyń automatycznych, którą najlepiej wybrać ?
Dzięki panowie, już jest jakiś podgląd na ten temat, wiadomo, że stan auta ważniejszy od rodzaju skrzyni, jednak myślałem, że są jakieś mega wielkie różnice np w awaryjności
-
Rodzaje skrzyń automatycznych, którą najlepiej wybrać ?
Jak w temacie, rozglądam się za jakimś liftem w 1.9tdi z automatem, widzę, że występują na pewno 2 rodzaje skrzyń tzn. tiptronic z możliwością przełączania biegów oraz druga skrzynia bez tipronica. Ktoś może przybliżyć mniej więcej te dwie skrzynie, którą lepiej brać, jak się zachowują, czym się różnią jak z awaryjnością ?
-
Nowe zycie AFN
Koszty dłubania w VP porównując do PD nie mają sensu, miałem kilka lat temu ASVa zrobionego na 200ps/400nm, jak dla mnie najrozsądniejsze mody w VP to tak to 170-180 ps, później robią się duże koszty i jest dość awaryjnie
-
Nowe zycie AFN
Rzeźbienie w gównie, krótko mówiąc
-
[Avant] Spalanie na autostradzie - do 130km/h
Pewnie, że za dużo leciałem teraz w trasę ponad 600km, klima non stop, 130-140km/h na tempomacie, spalanie 5,5l
-
FIS - naprawa/wymiana
Mam sprawny czerwony wyswietlacz z b6/b7, wymiana bezinwazyjna tzn. zadnego lutowania itd
-
Drgania na jałowym na postoju i po zatrzymaniu na wolnych - logi do przejrzenia
Ale nic nie wskazuje na dwumasa, jutro postaram się ogarnąć logi to wrzucę i zobaczymy czy coś widać
-
Drgania na jałowym na postoju i po zatrzymaniu na wolnych - logi do przejrzenia
Oczywiście, że potrafi ja napisałem, że się nie nadaje
-
Drgania na jałowym na postoju i po zatrzymaniu na wolnych - logi do przejrzenia
Auto pali 5-6l, na fisie z 2000km srednia 5,6 tez tak myslalem ze rsw 0,740 jest prawidlowe odbojnik ustawiony prawidłowo - na środku nie puszcza żadnego dyma rozrzad na znakach poduszki nowe ori podczas przyspieszania nic nie drży drgania wystepuja tylko niekiedy podczas postoju od razu po zatrzymaniu sie lub jesli przytrzymam go na jałowym tak na 950rpm w zadnym innym zakresie tego nie ma ani strzelania ze sprzegla ani palenia gumy nigdy ode mnie to auto nie dostalo - raczej seria AFN sie do tego nie nadaje zrobie logi to wrzuce
-
Drgania na jałowym na postoju i po zatrzymaniu na wolnych - logi do przejrzenia
Box'a ani programu nie ma, błędów brak, motor seria ponad 340tkm przelotu, jak dobrać się i ustawić rsw ? ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- RSW sprawdzałem przed chwilą, na zimnym na samym zapłonie 0,740 po odpaleniu 1,740
-
Drgania na jałowym na postoju i po zatrzymaniu na wolnych - logi do przejrzenia
Jak w temacie, widzę, że to częsty problem w AFNie więc z góry powiem, że poduszki silnika i skrzyni wszystkie nowe, odbojnik również, plecionka + wieszaki wydechu nowe, po wciśnięciu sprzęgła żadnej reakcji, drgania występuje na zimnym jak i na ciepłym silniku podczas postoju po delikatnym wciśnięciu gazu i podwyższeniu obrotów tak do 960rpm lub po zatrzymaniu auta np. na światłach silnik wpada w wibracje, w obu wypadkach wystarczy przegazować aby drgania ustąpiły, będę wdzięczny jak ktoś zerknąłby na logi - może po nich uda się ustalić przyczynę Statyczne: Grupy: 000,001,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS : Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o rozpoznanie grilla przedniego
U mnie w mieście latają przynajmniej 2 sztuki
-
Prośba o rozpoznanie grilla przedniego
Hehe, kujawsko-pomorskie
-
Prośba o rozpoznanie grilla przedniego
Pewnie taki jak Twój, LY1B
-
Prośba o rozpoznanie grilla przedniego
Ok, dzięki Panowie
-
Prośba o rozpoznanie grilla przedniego
Dzięki kolego
-
Prośba o rozpoznanie grilla przedniego
Jak w temacie, potrzebuje informacji czy grill na foto to lift czy przedlift
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Czyżby od RS5 ?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
KOSA! Dużo rzeźby z mordą od FL ? Pas i błotniki zostają stare ?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
A dla mnie KOT w c**j na tych kołach! Nie myślałbym nawet o zmianie!
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Wszystko ok, fajnie siada, tylko jak dla mnie 18" w B6 to nieporozumienie a na gumie 35 to juz w ogole, musi byc 19 zoll oczywiscie mowa o aucie ktore ma lezec na ziemii
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Piękna sztuka !
- Wąskie e30
-
BMW E92 320i
Fajna sztuka, szkoda ze 2.0, oprócz dołożenie M-Pakietu wiecej bym nie zmieniał Navi jest ?? Bo na zdjeciach z daleka widac ze raczej nie ma
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Zalezy jakie ET z tym 9,5" ale moze byc ciezko