Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Puzon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Puzon

  1. Dzięki panowie, już jest jakiś podgląd na ten temat, wiadomo, że stan auta ważniejszy od rodzaju skrzyni, jednak myślałem, że są jakieś mega wielkie różnice np w awaryjności
  2. Jak w temacie, rozglądam się za jakimś liftem w 1.9tdi z automatem, widzę, że występują na pewno 2 rodzaje skrzyń tzn. tiptronic z możliwością przełączania biegów oraz druga skrzynia bez tipronica. Ktoś może przybliżyć mniej więcej te dwie skrzynie, którą lepiej brać, jak się zachowują, czym się różnią jak z awaryjnością ?
  3. Puzon odpowiedział(a) na Moriusz temat w 1.9TDI
    Koszty dłubania w VP porównując do PD nie mają sensu, miałem kilka lat temu ASVa zrobionego na 200ps/400nm, jak dla mnie najrozsądniejsze mody w VP to tak to 170-180 ps, później robią się duże koszty i jest dość awaryjnie
  4. Puzon odpowiedział(a) na Moriusz temat w 1.9TDI
    Rzeźbienie w gównie, krótko mówiąc
  5. Pewnie, że za dużo leciałem teraz w trasę ponad 600km, klima non stop, 130-140km/h na tempomacie, spalanie 5,5l
  6. Mam sprawny czerwony wyswietlacz z b6/b7, wymiana bezinwazyjna tzn. zadnego lutowania itd
  7. Ale nic nie wskazuje na dwumasa, jutro postaram się ogarnąć logi to wrzucę i zobaczymy czy coś widać
  8. Oczywiście, że potrafi ja napisałem, że się nie nadaje
  9. Auto pali 5-6l, na fisie z 2000km srednia 5,6 tez tak myslalem ze rsw 0,740 jest prawidlowe odbojnik ustawiony prawidłowo - na środku nie puszcza żadnego dyma rozrzad na znakach poduszki nowe ori podczas przyspieszania nic nie drży drgania wystepuja tylko niekiedy podczas postoju od razu po zatrzymaniu sie lub jesli przytrzymam go na jałowym tak na 950rpm w zadnym innym zakresie tego nie ma ani strzelania ze sprzegla ani palenia gumy nigdy ode mnie to auto nie dostalo - raczej seria AFN sie do tego nie nadaje zrobie logi to wrzuce
  10. Box'a ani programu nie ma, błędów brak, motor seria ponad 340tkm przelotu, jak dobrać się i ustawić rsw ? ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- RSW sprawdzałem przed chwilą, na zimnym na samym zapłonie 0,740 po odpaleniu 1,740
  11. Jak w temacie, widzę, że to częsty problem w AFNie więc z góry powiem, że poduszki silnika i skrzyni wszystkie nowe, odbojnik również, plecionka + wieszaki wydechu nowe, po wciśnięciu sprzęgła żadnej reakcji, drgania występuje na zimnym jak i na ciepłym silniku podczas postoju po delikatnym wciśnięciu gazu i podwyższeniu obrotów tak do 960rpm lub po zatrzymaniu auta np. na światłach silnik wpada w wibracje, w obu wypadkach wystarczy przegazować aby drgania ustąpiły, będę wdzięczny jak ktoś zerknąłby na logi - może po nich uda się ustalić przyczynę Statyczne: Grupy: 000,001,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS : Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  12. U mnie w mieście latają przynajmniej 2 sztuki
  13. Hehe, kujawsko-pomorskie
  14. Pewnie taki jak Twój, LY1B
  15. Ok, dzięki Panowie
  16. Dzięki kolego
  17. Jak w temacie, potrzebuje informacji czy grill na foto to lift czy przedlift
  18. KOSA! Dużo rzeźby z mordą od FL ? Pas i błotniki zostają stare ?
  19. A dla mnie KOT w c**j na tych kołach! Nie myślałbym nawet o zmianie!
  20. Wszystko ok, fajnie siada, tylko jak dla mnie 18" w B6 to nieporozumienie a na gumie 35 to juz w ogole, musi byc 19 zoll oczywiscie mowa o aucie ktore ma lezec na ziemii
  21. Puzon odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Śliczna jest !!
  22. Puzon odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    Fajna sztuka, szkoda ze 2.0, oprócz dołożenie M-Pakietu wiecej bym nie zmieniał Navi jest ?? Bo na zdjeciach z daleka widac ze raczej nie ma
  23. Zalezy jakie ET z tym 9,5" ale moze byc ciezko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.