Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podejdzie ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to licytuje[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 22:27_________________________________________________nowe fele dziś

61f61022b2158d29.jpg

jutro będą jeszcze oklejone

b5c283e7a1a32806.jpg

na ats motosport ranty

Opublikowano

dobry furacz i dobre fele :good:

Opublikowano

Fajny wzór tych ATSów ale to mocne zapadnięcie w obrębie szpilek wygląda dziwnie. Tak jak by ktoś robił felge pod duży dekiel i pod koniec się rozmyślił :decayed:

Opublikowano

Fajny wzór tych ATSów ale to mocne zapadnięcie w obrębie szpilek wygląda dziwnie. Tak jak by ktoś robił felge pod duży dekiel i pod koniec się rozmyślił :decayed:

Ja miałem takie wgłębienie w felach 17" w mojej A3 :wink4: Zaj....biście wygląda jak się kręcą (czyli auto jedzie) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurde jak załozyłem kolo na auto to nie mam miejsca na dekielek więc bez dekla koła

koła ściągnięte z wyścigów Seat Cup

Opublikowano

furacz na prawde ekstra :kox: jeśli moge sie wypowiedzieć to moim zdaniem na tych rs-ach wyglądał najlepiej..te ats-y to nie bardzo widze na twoim aucie.szału nie zrobią...zglebic go porządnie i spowrotem te rs-y wkładaj :naughty:...ale to tylko moje skromne zdanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiesz mi rsy nie leżały poszukuje cały czas felgi coś w końcu trafie a gleba to już chyba po zimie ...ale jak sie trafi jakiś gwint w dobrej cenie :D[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 01:11_________________________________________________a jendak nie doczekalo wiosny wpadła gleba :D

6ea1ce59cd519192.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak by co to te felgi co mam załozone moge zamienic na cos innego jak by ktos był zainteresowany

Opublikowano

racja bo szału nie robią :tongue4: ale gleba fajna :good:

Opublikowano

no ok, ale np ja bym za taki wzór nawet 100euro nie dał bo mi się wogóle nie podobają, ale jak komuś taki wzór pasuje to ok, ogólnie uważam że do twojego kabrio jakiś taki masywny wzór, np taki rs6 chociaż wiadomo oklepany

Opublikowano

Fajnie siadła, ale przod bym jeszcze skrecil, kupiles tego FK czy Weitec'a czy jeszcze cos innego trafiles ??

Felga musi zrobic out bo nie pasuje teraz :>

Opublikowano
  • Autor

weitec siedzi hmy skręcić wiecej .i tak juz wale w co się da ,,,,,rs6 nie dzięki jutro zrobię jakieś foty lepsze bo tel to lipa

i dalej w poszukiwaniu felgi

Opublikowano

Duzo gwintu zostalo jeszcze z przodu ??

Opublikowano
  • Autor

Duzo gwintu zostalo jeszcze z przodu ??

bardzo duzo nie zrobilem fotki ale za pierwszym razem połozyłem go na ziemi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.