Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Programowanie pilota centralnego


ojek

Rekomendowane odpowiedzi

moduł komforu vag widzi dopiero od 97 roku (jesli by opcji a zazwyczaj byl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradźcie co mam zrobić bo kupiłem autko z jednym kluczykiem i kiedy chciałem sprwdzic jaką baterie kupić żeby wymienić bo już słabo działała to mi sie skubaniec rozkodował i nawet nie mam sie jak do auta dostac i nie wiem co dlej z tym fantem bo nawet nie mam w klamkach dziurek na kluczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie... kupiłem auto z jednym kluczykiem typu scyzoryk działal normalnie do czasu gdy padły baterie gdy je wymienilem juz nie dzialal.mam tylko jeden klucz i nie mam pojecia jak zaprogramowac probowalem mnostwo sposobow i nic prosze o pomoc

wszędzie masz zaślepki-to wyjmij jedna,masz ich trzy-w drzwiach i bagazniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za bardzo o jakie zaslepki chodzi... jestem zielony

w tych miejscach,gdzie powinien być zamek w drzwiach Twoich i pasazera i bagaznik :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa pilot po wymianie baterii czy nie możesz otworzyć samochodu? U mnie po wymianie baterii też pilot przestał działać - wsadziłem kluczyk do zamka od kierowcy przekręciłem w lewo jednocześnie naciskając któryś guzik na pilocie. Tylko uważaj żebyś nie miał przymarzniętych szyb bo u mnie przy tej operacji otworzyła się szyba od kierowcy. Po tej operacji pilot zaczął działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie... kupiłem auto z jednym kluczykiem typu scyzoryk działal normalnie do czasu gdy padły baterie gdy je wymienilem juz nie dzialal.mam tylko jeden klucz i nie mam pojecia jak zaprogramowac probowalem mnostwo sposobow i nic prosze o pomoc

Przepraszam Cie Bartku,ale pomyliłem Twojego posta z postem wyżej i odpisałem całkowiecie nie na temat-co do Twojego problemu,jakich sposobów programowania juz próbowałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa pilot po wymianie baterii czy nie możesz otworzyć samochodu? U mnie po wymianie baterii też pilot przestał działać - wsadziłem kluczyk do zamka od kierowcy przekręciłem w lewo jednocześnie naciskając któryś guzik na pilocie. Tylko uważaj żebyś nie miał przymarzniętych szyb bo u mnie przy tej operacji otworzyła się szyba od kierowcy. Po tej operacji pilot zaczął działać.

nie dziala tylko pilot.probowalem Twojego sposobu i tez nie pomoglo.probowalem wsadzac do stacyjki kluczyk pozniej do zamka przekrecic w prawo naciskajac guzik od zamkniecia w lewo naciskajac guzik od otwarcia wyciagnac kluczyk wcisnac zamknij otworz i nic..dzwonilem do serwisu i koszt zaprogramowania dochodzi nawet do 350 zl wolalbym te pieniazki w jakis inny sposob wydac hahaha.sa jakies inne kombinacje?przykladalem pilot do radia i wciskalem guziki i bylo slychac szumy wiec chyba jest sprawny.[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:02_________________________________________________PS nic nie szkodzi Dominguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozostaje tylko Vag-tu masz filmik,jak to sie robi w B6,ale w B5 jest podobnie

podjedz na spota na pewno ktoś ma vaga i Ci pomoże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy u mnie problem z centralnym wygląda troszkę inaczej. Przeszukuję formu ale jakoś nic nie mogę odnaleźć sensonwego. A mianowicie:

padł mi aku. Podczas kręcenia (przy padającym aku) zamknęły mi się drzwi - podczas gdy kręciłem rozrusznikiem, przygasły kontorli i zamknęły się drzwi.

Wsadziłem nowy aku i teraz centralny nie hula. Próbowałem zakodować wg. instrukcji z książki serwisowej ale nie pomogło. Baterie wymieniałem przed zimą. Jest jeszcze jakieś wyjście poza VAG-iem?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...