Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie plany Sylwestrowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wyjątkowo nie mam fazy na sylwestra i nic nie planujemy...z lenistawa, po prostu nie che sie nam :P

może dzień przed się coś wykombinuje...najchętniej to np na Sowację bysmy śmignęli ale brak wolnego :angry:

Opublikowano

Pałac Kultury i Nauki... A konkretnie pod nim... Służba pod nim :(

Opublikowano

No niestety praca, a moze wlasnie stety, bo z szefem dogadalem sie na pieniazki jak za 3/4 miesiaca, wiec nie wypadalo odmowic :)

Opublikowano

a ja smigam do austrii ze znajomymi moja niunia i kolegi samochodem w pare osob :) troche sie pobaluje he :):drunk:

Opublikowano

a ja smigam do austrii ze znajomymi moja niunia i kolegi samochodem w pare osob :) troche sie pobaluje he :):drunk:

To juz nie lepiej do Livigno :kox: Między Italią , a Szwajcarią .. Finlandia [1L] tam kosztuje 6 Euro :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

narazie brak planów ..... ale moze cos sie wymysli .... ;)

Opublikowano

okolice nowego sącza :drunk:

Opublikowano

a ja smigam do austrii ze znajomymi moja niunia i kolegi samochodem w pare osob :) troche sie pobaluje he :):drunk:

To juz nie lepiej do Livigno :kox: Między Italią , a Szwajcarią .. Finlandia [1L] tam kosztuje 6 Euro :kox: :kox: :kox:

Nie poniewaz tam mamy darmowe lokum :) i mozemy siedziec ile chcemy dopoki nie bedzie nam sie wodka odbijac hehe :)

Opublikowano

Ja jak co roku pomykam z ziomami do Alicante ( Costa Blanca,Hiszpania) polukać na pokaz sztucznych ogni,potem na plażę "zdoić" parę szampanów i oczywiście kilka flaszek naszej polskiej wódeczki.Tradycyjnie stajemy przy brzegu morza twarzami w stronę wschodu i przesyłamy pozdro naszym rodzinom i przyjaciołom,następnie lekko naziewani pociskamy do portu na fiestę i tam witamy nowy rok. :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Ja z drugą połówką okolice Krakowa.

Ale jeszcze na 100% nie jest pewne.

Opublikowano

Ja tez z dróga polowka.....ale gdzie to bedzie???Spontan jest the best :thumbup:

Opublikowano

z Kobieta oczywiscie :drunk: i znajomymi w domku starych na Mazurach...

P.S. a moze by tak jeszcze fotki z imprez powrucac juz po sylwestrze??

Opublikowano

a moze by tak jeszcze fotki z imprez powrucac juz po sylwestrze??

Dobry pomysł :decayed:

Opublikowano

Słowacja od 28.12 do 2.01.. troche w ciemno bo większości ludzi z którymi jade nie znam...

Opublikowano

a ja chętnie symboliczną lampkę szampana bym wypił z klubowiczami z okolic Łodzi...:)

Opublikowano

Szklarska Poręba 29.12-03.01 :>

Narty,Narty,Narty :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

ha plany sie zmienily...jednak mazury odpadaj ... smigamy do zakopca...rodzinka przyslala mi zaproszenie i nie moge odmowic...Moze zrobmy liste spotkalibysmy sie (ci ktorzy beda w Zakopcu) na lampce szampana gdzies w miescie

Opublikowano

Słowacja , okolice Spiskiej Nowej Wsi :drunk:

Opublikowano

Siedzę w domu i szampan, łózko ( ale nie sam) i kimono. :D :D :D

Bywało gorzej ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

WROCŁAW -RYNEK :polew: :polew:- tylko to mi pozostało :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.