Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław


barthub

Rekomendowane odpowiedzi

Też bardzo podoba mi sie Allroad , super :good:

Tylko jedno pytanko , w A4 Allroad nie ma sterowania zawieszeniem nawet w opcji prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo podoba mi sie Allroad , super :good:

Tylko jedno pytanko , w A4 Allroad nie ma sterowania zawieszeniem nawet w opcji prawda ?

nie ma? :blink:

Nie ma :angry:

nawet za dopłatą, za to w A6 jest to standard. Taka polityka firmy.

[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________

ale z jednym w tej B8 audi dalo d*py - jasna tapicerka, a pasy czarne :shocked:

Raczej osoba ktora zamawiala auto.. Kolor pasow nie ma nic wspolnego z kolorem tapicerki. Zalezy od koloru deski i plastikow.

_Makki_; nie wiem jak jest w Norwegi, natomiast w Polsce i Niemczech jak konfigurujesz auto to nie masz możliwości dobierania koloru pasów. Jedyne o czym decydujesz to kolor tapicerki - wybór 1 z 7 możliwości zarówno w PL jak i DE. Dodatkowo możesz zamówić sobie podsufitkę w kolorze czarnym i dywaniki welur albo guma. Cała reszta jest związana z w/w wyborem. Pasy w kolorze jasnym możesz dostać tylko w zestawie ze skórą Valcona-koszt 10.800 lub Milano odpowiednio 8600 (oficjalny cennik). W tym przypadku nawet jak dopłacasz tyle kasy to i tak nie możesz wybrać sobie np pasów czarnych. Strategi firmy.[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:20_________________________________________________

Piekne autko na wrocławskich drogach, zapraszamy na spoty :good:

dzięki za zaproszenie.

może uda mi się podjechać pod orbitę

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż ją nam!!

Zapraszamy w każdą niedzielę o 18:00 pod Mostem Milenijnym (Koło Hali Orbita)

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proof ale to akurat w tym konkretnym modelu się nie da bo właściciel nie wybrał tej opcji przy konfiguracji nowego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proof ale to akurat w tym konkretnym modelu się nie da bo właściciel nie wybrał tej opcji przy konfiguracji nowego auta :wink4:

nie ma w A4 Allroad pneumatyki i nie ma takiej opcji w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proof ale to akurat w tym konkretnym modelu się nie da bo właściciel nie wybrał tej opcji przy konfiguracji nowego auta :wink4:

alvaro :no: - najpierw sprawdź zanim coś napiszesz.

Tam jak odpowiedział mgtan ( :hi:) nie ma takiej opcji w A4; i nie chodzi tylko o PL ale o cały świat. Oczywiście w USA możesz sobie załatwić regulowany zawias nawet na pilota i osobno na każde z kół. Natomiast w orginale z fabryki - przynajmniej dotychczas - jest to niemożliwe. Prosta strategia-skoro A4 Allroad jest w cenie A6 to aby móc oferować A6 Allroad w wyższej cenie, firma musi zaoferować coś więcej niż tylko przestrzeń wewnątrz auta. Dlatego zawieszenie regulowane jest standardem w A6 Allroad a w takiej samej odmianie A4 nie jest dostępne w fabryce nawet za dopłatą.

pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________

to ja taką "lipę" poproszę, nawet dwa razy.Bardzo ładne autko.

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra usuwam konto z forum :decayed:

i bardzo dobrze - nie masz pojecia o samochodach i modach

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...