Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Ile razy w ciągu dnia świstak drapał Wam w norkę ? :P:D

Leżę i płaczę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga Ty się uspokój z tymi sterydami bo się nie pomieścisz w ubrania..

Zazdrościsz bo wtedy będę miał taki sam rozmiar jak Ty :decayed::naughty::D

A tak na serio panowie to ostatnio zajechałem na spocik do Warszawki..patrzę Poziek..buła wyjebana na maxa..klata..to korwa Panowie..jak dziki tur na mega chcicy..uścisk dłoni to jakby kto młotem 30 kilowym po paluchach przypierdolił..masakra :shocked:

Okazało się że Poź na 3 bluzy i polar klubowy..a ręka napięta bo walczył ze śniegiem a Evo nie ma ABSu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schudłem tyle co miałem(94pas) od jutra walę w muły. :naughty:

Na początek na sucho, potem mega mass :wink4:

Na wiosnę chce mieć stówkę,a w lipcu, kaloryfer na brzuchu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrzucałeś dla budowania "lepszej masy" to zamiast gainera zapodaj białko + antykatabolik, będzie szło wolniej ale ładniej :naughty: Tak jak pisze Piotrek98igo Anabolic Window z Nutrabolics bardzo dobry supel - raz że świetny dodatek/zamiennik posiłku po treningowego, dwa dzięki niemu nie czujesz tak zmęczenia, zakwasów dzięki czemu możesz ćwiczyć cięzej - ogólnie polecam wszystkie suple Nutrabolics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schudłem tyle co miałem(94pas) od jutra walę w muły. :naughty:

Na początek na sucho, potem mega mass :wink4:

Na wiosnę chce mieć stówkę,a w lipcu, kaloryfer na brzuchu :gwizdanie:

uwierzyłby kto? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co polecicie na zbicie masy? oprócz diety i siłki...

dieta da najwięcej (5 posiłków dziennie)..dołóż siłkę dużo powtórzeń mniejszy ciężar i koniecznie aeroby min 45min 3x w tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co polecicie na zbicie masy? oprócz diety i siłki...

oprócz diety i siłki na zbicie masy najlepsza jest feta i piguły , zwłaszcza to pierwsze w iloście 0,5 do 1 worka / 24h :kox:

taki dżołk

Okazało się że Poź na 3 bluzy i polar klubowy..a ręka napięta bo walczył ze śniegiem a Evo nie ma ABSu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

byłem kiedys u niego montować TT i pokazywal mi coś pod maską w evce , nagle rzygnęło olejem i sobie cała bluze uj***ł , zdjął ją , ja patrze a klata wyglada jak pognieciony karton po "murzynkach".

jak jest ubrany to wyglada jeszcze mozliwie , ale topless juz nie bardzo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze a klata wyglada jak pognieciony karton po "murzynkach".

bosko :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kiedys u niego montować TT i pokazywal mi coś pod maską w evce , nagle rzygnęło olejem i sobie cała bluze uj***ł , zdjął ją , ja patrze a klata wyglada jak pognieciony karton po "murzynkach".

jak jest ubrany to wyglada jeszcze mozliwie , ale topless juz nie bardzo :decayed:

Michał na lans klatę wypychał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić rower stacjonarny taki który wytrzyma dłuższy czas(cena do 1000zł),bo miałem jeden, to pasek wytarł się w nim po 3tygodniach.

Ten ma szanse pochodzić powiedzmy kilka lat??

http://www.allegro.pl/item887096253_stacjonarny_rower_spinningowy_hms_sw_3017_nowosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ta sama firma ale na tej siłce na którą chodzę mają identycznie wyglądający rower i cały czas chodzi (na pewno 5 lat a ile dokładnie to musiałbym się właściciela zapytać od kiedy go ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ta sama firma ale na tej siłce na którą chodzę mają identycznie wyglądający rower i cały czas chodzi (na pewno 5 lat a ile dokładnie to musiałbym się właściciela zapytać od kiedy go ma)

to nieźle :cool1:

biorę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić rower stacjonarny taki który wytrzyma dłuższy czas(cena do 1000zł),bo miałem jeden, to pasek wytarł się w nim po 3tygodniach.

Ten ma szanse pochodzić powiedzmy kilka lat??

http://www.allegro.pl/item887096253_stacjonarny_rower_spinningowy_hms_sw_3017_nowosc.html

zobacz tutaj : http://mmo.pl/rowerki-treningowe-c-38_42.html

masz duży wybór i szeroki zakres cenowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić rower stacjonarny taki który wytrzyma dłuższy czas(cena do 1000zł),bo miałem jeden, to pasek wytarł się w nim po 3tygodniach.

Ten ma szanse pochodzić powiedzmy kilka lat??

http://www.allegro.pl/item887096253_stacjonarny_rower_spinningowy_hms_sw_3017_nowosc.html

zobacz tutaj : http://mmo.pl/rowerki-treningowe-c-38_42.html

masz duży wybór i szeroki zakres cenowy

z tych to myślę,że ewentualnie ten :cool1:

http://mmo.pl/rower-magnetyczny-hs-56r-p-220.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeżyłbym pedałować pedałować i ani o cm. się nie posunąć :polew: Sory ale nie mogę się powstrzymać z żonki też polewam bo po bieżni drepta a do kumpeli 700m.samochodem chce jechać, a to przecież ja mam auto świra.

A tak w temacie to zwróć też uwagę na decybele , choć może już się starzeję bo wymieniam obciążenia na gumowane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego,żebym w tej pogodzie zapierdzielał na rowerze po lasach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI pytałem się właściciela siłowni ile ma ten rowerek i jakiej jest firmy, powiedział że ma go od 8 lat, to jest rowerek HES-a, mówił też że kosztował kilka razy więcej niż 700zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego,żebym w tej pogodzie zapierdzielał na rowerze po lasach :gwizdanie:

Powiem Ci tak kiedyś za młodu jeździłem Simsonem po śniegu polnymi drogami (oczywiście 1 i 2) miałem też MZ 250 ale ona na takie zabawy była za ciężka ,kilka lat temu rowerkiem jeździłem po rzeczce (Głuszynka/Kopla-na mapie google widać ją) najlepiej było z ruszaniem i z hamowaniem -albo podpórka albo wyjebka . Tej zimy też zafundowałem sobie kilka przejażdżek (po ubitym śniegu).

Jeśli ktoś nie probował (i nie straszne mu upadki),a ma okazję to naprawdę niech sprobuje (nie mówię co dziennie) jest frajda.

Chyba nie jestem zbyt ekstremalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego,żebym w tej pogodzie zapierdzielał na rowerze po lasach :gwizdanie:

Powiem Ci tak kiedyś za młodu jeździłem Simsonem po śniegu polnymi drogami (oczywiście 1 i 2) miałem też MZ 250 ale ona na takie zabawy była za ciężka ,kilka lat temu rowerkiem jeżdziłem po rzecce (Głuszynka/Kopla-na mapie google widać ją) najlepiej było z ruszaniem i z hamowaniem -albo podpurka albo wyjebka . Tej zimy też zafundowałem sobie kilka przejażdżek (po ubitym śniegu).

Jeśli ktoś nie prubował (i nie straszne mu upadki),a ma okazję to naprawdę niech sprubuje (nie mówię co dziennie) jest frajda.

Chyba nie jestem zbyt ekstremalny ?

pewnie masz teraz wyjmowaną szufladę i zostawiasz ząbki na noc w szklaneczce :decayed::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...