Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Światła Led

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Raz jeszcze powtarzam, że bardzo fajnie to wyszło :th:

Twój efekt jest zbliżony do jedynie słusznego ori TTS mniej do RS6 - tak mi sie wydaje :mysli:

photorenderingaudittscsun6.jpg

audirs6frontmain01ph6.jpg

Opublikowano

Zaloze sie ze niedlugo zaczna wychodzic tjuningowe lampy SONARA lub FK w tym stylu.. :naughty:

Opublikowano

tak OT juz niedlugo na forum tutorial upgrade'u hamulców przednich na wielkie zaciski S4 B6 + tarcze 321mm > koszt w moim przypadku = 1200zł (bez sprzedawania starych gratów)

Opublikowano

tak OT juz niedlugo na forum tutorial upgrade'u hamulców przednich na wielkie zaciski S4 B6 + tarcze 321mm > koszt w moim przypadku = 1200zł (bez sprzedawania starych gratów)

Jakiej firmy jest ten zderzak przedni? ale wogóle auto :kox::naughty:

Opublikowano

zderzak to prawdziwy rarytasik: Caractere > belgijska robota na wysokim poziomiez 1 klasy materiału. U nas z rynku wtórnego ....niedostępny praktycznie. U oficjalnego przedstawiciela...lepiej cene przemilczec (mimo ze ja znam) :)

Opublikowano

guardian ,tak a propos OT z poprzedniej strony, kiedy mozna sie spodziewac tego opisu upgrade'a hamulców?

Opublikowano

wszystko juz pomalowane - we wtorek biore sie do dziela :evil:

Opublikowano

Audiczka robi wrazenie :th:

Jak dasz rade to podbij na spota :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

widziałem...to coś :)

wyglądem raczej nie powala...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

WItam,

Skoro jestesmy w temacie LEDow do przednich lamp i wiem ze niektorzy taka choinka gardza ale moze sie takze pododbac... czy LEDY z R8 ( http://moto.allegro.pl/item452309146_swiatla_dzienne_led_audi_r8_mega_efekt.html ) mozna zamontowac w reflektorach B6?

Z gory dzieki za info.

Szacuneczek :hi:

Opublikowano
  • Autor

WItam,

Skoro jestesmy w temacie LEDow do przednich lamp i wiem ze niektorzy taka choinka gardza ale moze sie takze pododbac... czy LEDY z R8 ( http://moto.allegro.pl/item452309146_swiatla_dzienne_led_audi_r8_mega_efekt.html ) mozna zamontowac w reflektorach B6?

Z gory dzieki za info.

Szacuneczek :hi:

Witam,

Można bo koleś w B7 zamontował więc do B6 też się uda.

Szukaj na forum.

Opublikowano

WItam,

Skoro jestesmy w temacie LEDow do przednich lamp i wiem ze niektorzy taka choinka gardza ale moze sie takze pododbac... czy LEDY z R8 ( http://moto.allegro.pl/item452309146_swiatla_dzienne_led_audi_r8_mega_efekt.html ) mozna zamontowac w reflektorach B6?

Z gory dzieki za info.

Szacuneczek :hi:

Witam,

Można bo koleś w B7 zamontował więc do B6 też się uda.

Szukaj na forum.

wielki dzięki. A znacie moze jakies firmy, ktore moglyby w tym pomóc? :mysli:

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Osoba sprzedająca te diody na allegro.pl powinna pomóc przy instalacji za odpowiednią opłatę:good

Zadzwoń, napisz, zapytaj, a poznasz prawdę o LED'ach :kox:

Opublikowano

Osoba sprzedająca te diody na allegro.pl powinna pomóc przy instalacji za odpowiednią opłatę:good

Zadzwoń, napisz, zapytaj, a poznasz prawdę o LED'ach :kox:

"prawde o ledach".....cos czuje ze fajnie nie bedzie. Zabiles mi klina! :shocked:

Jakie są minusy takiego oswietlenia?

Opublikowano
  • Autor

Osoba sprzedająca te diody na allegro.pl powinna pomóc przy instalacji za odpowiednią opłatę:good

Zadzwoń, napisz, zapytaj, a poznasz prawdę o LED'ach :kox:

"prawde o ledach".....cos czuje ze fajnie nie bedzie. Zabiles mi klina! :shocked:

Jakie są minusy takiego oswietlenia?

Przez prawde o Led'ach miałem na myśli informacje od sprzedawcy jak zainstalować, jaki pobór prądu, czy w zestawie są przetwornice itp. Minusów nie znam no może taki, że jak jedziesz to wszyscy patrzą na diody :kox:

Opublikowano

Ja zamierzam u siebie wyrezać takie diody w reflektorach b7, z tym, że na pewno nie chcę robić tego z listwy 60 led/m, a z listwy 96 led/m. Da to niewspółmiernie lepsze efekty i ładnie skomponuje się z ksenonami. Dorobię jeszcze regulację jasności, żeby np. w funkcji postojówek nie świeciły pełną mocą. Na allegro jest taka listwa w cenie 39 zł/48 cm - więcej aukcji z wersją 96led/m nie znalazłem.

Mały OT (sorry, ale ostatnio mnie ta sprawa z OC wkurza i muszę ponarzekać na świat) - Po drodze do domu mam salon VW - podjechałem, żeby się zapytać o 2 rzeczy - cenę oleju ATF do skrzyni automatycznej i rurkę odprowadzenia oleju z turbo. Pracownik pyta mnie o oznaczenie skrzyni, lub VIN. Nie byłem przygotowany, więc nie zapisywałem nic, ale chyba fakt, że jest to skrzynia w sam. Audi A4 Avant 97' silnik 1,9 tdi AFN i skrzynia 4 biegowa, oraz kilka pierwszych cyfr dot. normy oleju (akurat pamiętałem), wystarczą "wykwalifikowanemu personelowi", żeby mi podać cenę produktu... Za chwilę przyszedł drugi ziomek i pyta - A panu o automat chodzi? n/c. Druga sprawa już nie poszła z takim oporem, ale kilka minut się męczył koleś z Etką, żeby mi podać cenę tej rurki (chodzi o tą krótką z łącznikiem elastycznym, u dołu turbiny) - usłyszałem 263 zł, na zamówienie... Wiem, że ASO zawsze było, jest i będzie drogie, ale 263 zł za rurkę, która nawet nie przenosi dużego ciśnienia i którą na dobrą sprawę można zastąpić olejoodpornym wężem, to jednak "trochę" za dużo...

Dobra - skończyłem i wybaczcie OT. Mam nadzieję, że humor mi się szybko poprawi, bo szkoda życia na smutki:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.