Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais


mykenzi

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa .. :toon:

Czyli projekt B7 oficjalnie się zakończył ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli projekt B7 oficjalnie się zakończył ? :naughty

Autko ogarnąłem tak na szybko aby pokazać je na zawodach w Lublinie. Teraz następne zawody są 11 czerwca w Sosnowcu i do tego czasu zrobię jakieś wodotryski w zabudowie. Planuję jakąś pneumatykę i ciekawe podświetlenie. Z dźwiękiem też trzeba powalczyć, po za kilkoma detalami do ogarnięcia poszukam szerszej sceny i popracuję trochę nad wokalem Sary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli projekt B7 oficjalnie się zakończył ? :naughty

Autko ogarnąłem tak na szybko aby pokazać je na zawodach w Lublinie. Teraz następne zawody są 11 czerwca w Sosnowcu i do tego czasu zrobię jakieś wodotryski w zabudowie. Planuję jakąś pneumatykę i ciekawe podświetlenie. Z dźwiękiem też trzeba powalczyć, po za kilkoma detalami do ogarnięcia poszukam szerszej sceny i popracuję trochę nad wokalem Sary.

To widze na bogato będzie zabudowa :D

Mam nadzieje że będziesz się chwalił na bierząco postępami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzet napierdziela az miło było posłuchac :kox: i ta czystosc dzwieku :cool1: a nie tylko bass i łubudubu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na finały wsadziłem Braxa X4 Matrix a na bas został przesunięty X2400.2 Na razie pierwsze strojenie pokazało więcej powietrza na scenie oraz bardzo dużo szczegółów. Przerabiam całą zabudowę bo X4 ma inne wymiary i wymaga lepszego chłodzenia. Na MP postaram się wywalczyć kwalifikację do Mistrzostw Europy i tam powalczyć z grubymi furami :) Progres jest spory ale czy wystarczający to się okaże już 10 września. Trzymajcie kciuki :wink4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 01:25_________________________________________________Trochę po czasie ale chwalę się :)

Nie było łatwo ale warto było próbować. Zdobyłem tytuł Mistrza Polski Sound Quality w klasie Outlaw.

Teraz jadę walczyć na Mistrzostwa Europy które w tym roku organizuje ekipa EASCA POLAND. Trzymajcie kciuki

Trochę fotek finałowej instalacji.

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgP9241107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz, odpowiadam :> W torze tweetera zrobiłem takie małe czary mary. Kondensator olejowy z Rosyjskiej wyrzutni rakiet przeciwlotniczych + biały mundorf 2.2micro F. Teraz jest niesamowicie muzykalnie ale słowa nic tu nie oddadzą, trzeba posłuchać.

20110930148.jpg

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 02:33_________________________________________________

ładnie ładnie :)

... a Ty Fritzu nie masz daleko, płytki w dłoń i zapraszam na odsłuchy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kiedys musisz mi to zademonstrowac... i podpowiedziec moze cos

bym u siebie delikatnie ulepszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to wysokiej klasy kondensatory z radzieckich wojskowych zabawek produkowanych w latach 1981-85 r i są praktycznie już nie do znalezienia :gwizdanie: Kondensatory są dość intrygujące w swojej budowie i wyglądzie, przypominają mały granat. Ich dielektryczność jest uważana za hybrydową gdyż zbudowane są z papieru i politereftalanu etylenu nasączonego w oleju.

Jedne z najlepszych na świecie kondensatorów do zastosowań audio dla wielu znaczących postaci świata audio te kondensatory znaczą więcej niż biżuteria firmy Audio Note, Mundorf, V-Cap.. etc. Są naprawdę wyjątkowe. Mają bardzo nasycone i kolorowe wysokie rejestry a tekstury oraz szczegółowe średnie tony są soczyste, gładkie, bardzo naturalne. Ta średnica jest niesamowicie wciągająca.

Dźwięk jest wciągający w prezentacji a nawet można nazwać go pysznym, to co robi, robi bardzo dobrze, mi trochę przypomina gryzienie dojrzałej brzoskwini :)

Posłuchasz, sam się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...