Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] LZ9U projekt skonczony.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupilem Go w Czerwcu 2009,zalozylem alusy 16 z 1Z(poprzednika,widoczny w podpisie).Wraz fotkami bede opisywal co zrobilem.

Z Seryjnego wypasu(2xairbag,abs,elektryczne 2 szyby i lusterka,Naglosnienie nokia+sub w bagazniku,mial jeszcze zmieniare w bagazniku i telefon na pokladzie niestety ktos juz go wyjal i ja sie nie zalapalem i kupilem go bez tego.Climatronik,to chyba tyle ze standartu aha i zawiecha 1BA

Po kupnie,juz bylo pare modyfikacji(alu 16-obecnie jako zimowki,chromy wokol szyb i na tylnej klapie,biale kierunki):

<img src="http://www.imagic.pl/files//17120/./HPIM2538.jpg" alt="HPIM2538.jpg" />

<img src="http://www.imagic.pl/files//17120/./HPIM2540.jpg" alt="HPIM2540.jpg" />

<img src="http://www.imagic.pl/files//17120/./HPIM2541.jpg" alt="HPIM2541.jpg" />

Z Czasem Alu 17 i zawiecha 1BE:

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/HPIM3955.JPG" alt="HPIM3955.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/HPIM3956.JPG" alt="HPIM3956.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/HPIM3957.JPG" alt="HPIM3957.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/HPIM3965.JPG" alt="HPIM3965.JPG" />

Teraz wyglada tak

Zawieszenie:1BE

Silnik:Zamiennik katalizatora DP,Nadkole S4,Turbo AWX + Soft+Czeka kolektor AWX = Szacowana Moc okolo 150koni.Zalozylem oslone filtra powietrza z 1.8Turbo

Alu:215/45/17 ET32-najbardziej mi zalezalo

Srodek:Brakuje mi tylko oryginalnego kosza 2din do pelni szczescia,Licznik po 2 Lifcie,wskazowki z allroad,szybka A6 C5 Lift.Drewno,4szyby w pradzie,zmienilem fotele z a4 98,lampka podsufitki 2lift,daszki podswietlane.Podswietlane kratki i inne jak na fotach

Mody na przyszlosc:

RNS + Tuner

Na dniach musze wywalic naklejki a4shit.eu

Moze jeszcze ciut nizej

Icek z alfy

Teraz juz sie fajnie odpycha 220 licznikowe bez problemu jedzie.

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00893.JPG" alt="DSC00893.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00894.JPG" alt="DSC00894.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00898.JPG" alt="DSC00898.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00901.JPG" alt="DSC00901.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00902.JPG" alt="DSC00902.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00903.JPG" alt="DSC00903.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00904.JPG" alt="DSC00904.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00906.JPG" alt="DSC00906.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00908.JPG" alt="DSC00908.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00909.JPG" alt="DSC00909.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00910.JPG" alt="DSC00910.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00911.JPG" alt="DSC00911.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00912.JPG" alt="DSC00912.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00913.JPG" alt="DSC00913.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00914.JPG" alt="DSC00914.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/17120/DSC00915.JPG" alt="DSC00915.JPG" />

UPDATE

Jako ze przez dwa lata sie sporo zmienilo to pisze

Silnik-Pompa ahh,216 bosch,brd

Skrzynia 6 biegowa dqs

Srodek czarna skora w pelnej elektryce,Navigation plus

Z wierzchu Alu 17 TT+dystans 20 i powrot do 1BE bo na -60 u mnie sie jezdzic nie da nawet do garazu nie moge wjechac

Tylny zderzak poliftowy z parktronikiem(wszystko podlaczone ori)

Przedni poliftowy ze spryskami

lampy bixenon

tylne polift ori,zerwane napisy z tylnej klapy

Pod maska podszybie poliftowe osłony VR5

Relingi chromowe ori

i napewno wiecej tylko zapomnialem wiecej fotek srodka itp dodam niebawem

Opublikowano

Jak dla mnie na na tych 17 lepiej było :wink4:

Opublikowano

no nie powiem ciekwa ta bestia :naughty: tylko nizej bylo by lepiej :tongue4:

Opublikowano

te 17 były ładniejsze wg. mnie :decayed:

ładne auto i jest o co dbać :good:

p.s. czy czasami kiedyś nie prezentowałeś nam już tego samochodu?

Opublikowano
  • Autor

Tamten watek to poplatanie z pomieszaniem,napisalem do admina zeby usunal

Opublikowano

to chyba caly srodek juz masz z lifta :naughty:

fajna sztuka :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki,twoja tez jest niezla :kox: :kox:

Opublikowano

Szyby na delikatne lustro , glebe . i jakieś ori duże fele i bedzie koozak

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

UP na 1stronie

Opublikowano

DSC00906.JPG

mjut :kox: piekny widok dla mych oczu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

mjut :kox: piekny widok dla mych oczu :decayed:

czy bepiuntki pod chałupo w afancie :kox::naughty:

dobre mody :good:

Opublikowano

mam pytanie, na jednej z fotek masz licznik z zapalonymi konktrolkami w fazie check i nie swieci ci sie abs, czy kontrolka po prostu zdazyla ci zgasnac czy masz jakis problem z tym absem? bo mam podobnie... u mnie nic nie dziala, ani lampka ani abs

Opublikowano
  • Autor

ABS juz zdazyl zgasnac.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

DSC03532.jpg

DSC03533.jpg

DSC03534.jpg

DSC03535.jpg

DSC03536.jpg

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

Aa no i hamulce 312 nowki zawitaly w tamtym roku

Opublikowano

Podobaja mi sie te relingi w chromieu Ciebie, musze o tym pomyslec :wink: Ile wyplulo na brd 11 i 216? ;) Nie puchnie na icku od alfy? Zderzak z przodu masz z polifta, czy halo dorezane?

Opublikowano
  • Autor

przod ori polift tyl tez ori polift.

Nie wiadomo narazie jest nie hamowane i fmic oryginalny.

Nie puchnie ale dymi na czarno.Gdyby nie pompa 11 nie byłoby fmic.A mam mocna pompe i przy delikatnych nastawach i ponad 1.5bara dymi na czarno.Teraz spokojnie 170ps jest.

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

znaczy icek oryginalny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.