Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zakręt na maksymalnie skręconych kołach- zawracanie. problem


maciek_gdansk87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie też takiego zjawiska nie zauważyłem. Najlepiej samochód na kanał i oblukać jeszcze raz zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem to samo na łysych oponach z przodu. 205/60/15 wymieniłem na nowe i już nie ma tego problemu. Przegub sprawny, wahacze wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie było tak tylko że w prawo.... wszytko wymienione i dalej tak było, mówię trzeba tak żyć, później zaczął przegub się odzywać, po wymianie zjawiska nie ma :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taka sama sytuacja jak opisujecie opona 195/60/15. Mogą to być luzy bo tarcze mi krzywi :eusathink:

---------- Post dopisany 25-04-2012 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 01:47 ----------

u mnie taka sama sytuacja jak opisujecie opona 195/60/15. Mogą to być luzy bo tarcze mi krzywi :eusathink:

pomyłka tarcze proste do wymiany były wahacze dolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem ;/ jakcofam i zahamuje ostro to cos strzela delikatnie... i jak skrecam to tez opona jak by mi przeskakiwala... ijesczze czuje jak krece kiera na postoju jak cos puka... moze jakies wskazowki do tych co juz mieli takie cos i uporali sie z tym :) czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam przy skręcaniu, jest to czuć szczególnie na mokrym albo na piachu. Miałem tak w oplu vectrze A wymieniłem przeguby zewnętrzne (LOBRO) i dalej było tak samo. Później miałem to samo w vectrze B. Przeguby i zawieszenie w stanie wzorowym ale ten efekt na skręconych kolach był. Teraz w audi zawieszenie i przeguby ok i tez to jest więc się nie przejmuję, chyba we wszystkich autach w których są przeguby na przodzie tak jest:decayed: A i wszystkie auta bezwypadkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...