Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Padło turbo


kondzio2009

Rekomendowane odpowiedzi

witam.miałem dzis nieprzyjemna niespodzianke a mianowicie wysypala mi sie turbina :wallbash:.wciaglo troche oleju ale poza tym ok.zastanawiam sie teraz nad zalozeniem czegos wiekszego i mam pytanko czy moze byc taka http://allegro.pl/nieregenerowane-turbo-brd-bva-audi-2-0tdi-170km-i1509919840.html ktos kiedys od tego goscia?a moze wie ktos gdzie mozna nabyc takie turbo w okolicach radomia?za wszelkie info bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw link,te sprezarki sa od chlopaka z forum olec wroc jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dzis turbinke mi kolega olek wyslal :)jutro skladanie.

to nie zapomnij wrzucic na forum wykresu,bedzie tez FIMC,pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bije sie z myslami czy nie szkoda kasy :evil: gdzies chyba czytalem ze w awxie nie trzeba pompek zmieniac czy sie myle?ciekawe w jakim stanie sa moje :mysli: a powiedz kolego ile kosztuje zrobienie programu?wyczyszcze odrazu kolektor ssacy i wywale egr niech troche pooddycha swiezym powietrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz awx'a tak jak w opisie z 2001roku to siedzą tam pompki AL więc nie musisz ich wymieniać;)

Koszt programu to 1000-1200zł ale w połączeniu z fmic'em możesz ugrać 190-200km przy dobrych wiatrach;)

Kto Ci takich glupot nagadal?CZasami sie zdarzaly,ze w fabryce wlozyli AL.Jest to jednak rzadkoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALki w AWXach np w paskach z 2001 się trafiały... Jedni mają inni nie. Chyba nie ma innej możliwości sprawdzenia jak zdjęcie pokrywy.

Jak by sie okazało że jednak są i nie kuleją to przynajmniej 2 mały (jak zrobił jaro4444) zapodać - a wtedy będzie już kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam takie pytanko czy ta turbina podejdzie do AWX 03L145702E(zamiast BRD),to że dolny króciec jest inny to gołym okiem widać :polew:

http://allegro.pl/audi-q5-a4-a5-2-0-tdi-8k-turbosprezarka-03l145702e-i1486891557.html

podobno też jest do 170km 2.0 tdi[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________a nie piszcie tylko ,że ta od BRD pasuje idealnie (bo idealną kupić to chyba nową) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszla dzis turbinka ale nie mialem czasu zamontowac .wizualnie ok .mam nadzieje ze troche polata.czyli zeby sprawdzic jakie sa pompki to musze zdjac dekiel i bedzie jakis symbol czy cos?a a tego mojego weza od turbo da rade zaaplikowac do brd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles go juz ?moze ktos powiedziec cos na jego temat?a skad wziac jeszcze te rurki z nierdzewki do zrobienia instalacji?

pisz do Olek_wroc on ma takie rurki,kolanka bo pytalem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialem od niego turbinke to moze jakis rabacik zrobi :tongue4: jakie wymiary najlepsze tego kulera?[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________turbo wczoraj zamontowane.pierwsze odczucia pozytywne.mam wrazenie ze auto na nizszych obrotach jest jakies zamulone ale potem ladnie jedzie no i nie ma notlaufa.piekne uczucie :> montuje fmica i umawiam sie do rogala tylko nie wiecie jak dlugo trzeba czekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam takie pytanko czy ta turbina podejdzie do AWX 03L145702E(zamiast BRD),to że dolny króciec jest inny to gołym okiem widać :polew:

Pasuje,ale nie p&p,mocowanie pod kolektor do przerobienia,wylot spalin do przespawania nowa flansza i splyw oleju do przerobienia,jest juz temat opisany tej turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...