Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Odpryski na masce


hofi7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu zastanawiam się czy malować całą maskę czy też tylko starac się jakoś zapolerować te odpryski, chociaż według mnie nie da się tego zrobić. Maski nie chciałbym malować całej chyba wiadomo z jakiego powodu.

Macie jakieś pomysły jak to zrobić?

Odpryski są w miejscu koło grilla i w sumie dosyć bardzo mnie denerwują. Zastanawiam się czy jest możliwość pomalowania maski w taki sposób żeby pomalować sam dół i uciec z odcieniem w górę maski.

Robi się powoli ciepło więc chyba czas najwyższy o tym pomyśleć ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry fachman powinien się wpasować choć nie jest to łatwe, prostszym rozwiązaniem jest kupić kolor w pędzelku i kropkami pokryć odpryski,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że one delikatnie podrdzewiały, więc chyba najpierw poprostu je oczyszcze i zrobie tak jak mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem podobny dylemat przed zimą... Pojechałem do lakiernika, stwierdził że nie ma sensu malować całej maski. Wzioł oczyścił odpryski itp. i delikatnie zamalował.

Jak narazie jest OK. ale widze że znowu nowe się pojawiły... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pojechałem do sklepu co dobierają lakier kupiłem sobie 100 lakieru i jak wyskakuje mi coś na masce zaraz latam z zapałeczka i stawiam kropki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też było pełno odprysków i pomalowałem całą maskę. Zaprawki przy tej ilości nie wchodziły w grę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak usunąć te pordzewiałe odpryski , jakiś papier, odrdzewiacz :mysli:

ja skrobałem nożem z ostrym czubem i taka pieszczota bo papierem porysujesz dziurę ale i dookoła dziury :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co najlepiej jakoś wydrapać tą rdzę i zamalować zapałką ?! chyba tak zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak zrobię, podjadę tylko dobrać odpowiedni lakier i jak będę miał troche czasu to sobie to zrobię i dam znać jaki mi wyszedł efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak zrobię, podjadę tylko dobrać odpowiedni lakier i jak będę miał troche czasu to sobie to zrobię i dam znać jaki mi wyszedł efekt ;)

jak tak robię cały czas praktycznie wolę mieć pozaprawiane kropki niż cała machę malować bo i tak za jakis czas to samo będzie :kox:

ja pojechałem do sklepu z i lakier kupiłem po numerze lakieru z wlepki w bagażniku tam jest kod lakieru Twojego auta :hi:[br]Dopisany: 24-03-2011, 07:57:17_________________________________________________hehe ale się zakręciłem z tym lakierem i lakierem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale i mnie właśnie dopadła ta dolegliwość. Wyskoczyło mi trochę tych odprysków i zastanawiałem się nad malowaniem maski, bo nie bardzo to wygląda, ale na szczęście mam trochę lakieru zaprawkowego, więc tak jak radzicie spróbuję najpierw z zapałką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale i mnie właśnie dopadła ta dolegliwość. Wyskoczyło mi trochę tych odprysków i zastanawiałem się nad malowaniem maski, bo nie bardzo to wygląda, ale na szczęście mam trochę lakieru zaprawkowego, więc tak jak radzicie spróbuję najpierw z zapałką:wink:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie maski do dość droga impreza a może być tak że po wyjechaniu od lakiernika następny kamyk uderzy :/ sposób z zapałką testowałem i jest ok trzeba tylko domieszać sobie odrobinę lakieru, z kolei znajomy używał do tego lakieru do paznokci dobrał w miarę kolor lakieru i robił kropki pędzelkiem z zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli robisz dla siebie to można pomalować, ale jeśli będziesz w niedalekiej przyszłości sprzedawał samochód to nie warto, bo klient stwierdzi, że samochód miał "dzwona".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...