Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Oklejanie aut folią - alternatywa dla malowania naszych aut


2.5 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zajmuje się oklejaniem aut folią. Jako, że jestem na forum to kieruje do was forumowicze swoją ofertę. Przedstawiam E38 oklejone z koloru srebrny metalic na czarny połysk. Oklejamy zarówno całe auta(zmiana koloru) jak i elementy (dach, maska itd). Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, folia to Orocal 970 premium 7 lat gwarancji producenta na folie (przebarwienia, zmatowienia)teoretycznie istnieje taka możliwość, ale musiałbyś przyjechać do nas wczesnym rankiem, a wyjechać późnym wieczorem. W zależności od tego co chciałbyś zdemontować do oklejania czas ten wydłuży się. Folie mamy od zaraz - to żaden problem, jedynie termin jaki Cie interesuje jest do obgadania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co mi wiadomo (wyczytałem) to 3tys to cena podobna jak inni biorą za oklejenie auta.... :good: Wszystko też zależy oczywiście od samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest fajne ale po otwarciu drzwi źle wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiego lakieru, bo np. jeśli auto jest czarne a klei się go na biało albo na czarny mat to wygląda dobrze, a jeśli auto np. zielone a folia biała to troszkę gorzej, ale i tak nie rzuca się to w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciemny granat na biało :rolleyes: cały czas myślę zrobić tak C6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, folia to Orocal 970 premium 7 lat gwarancji producenta na folie (przebarwienia, zmatowienia) i 2 lata na montaż folii, teoretycznie istnieje taka możliwość, ale musiałbyś przyjechać do nas wczesnym rankiem, a wyjechać późnym wieczorem. W zależności od tego co chciałbyś zdemontować do oklejania czas ten wydłuży się. Cenę podaję na PW. Folie mamy od zaraz - to żaden problem, jedynie termin jaki Cie interesuje jest do obgadania.

Pozdrawiam.

Czy dobrze rozumiem że po 3 latach folia może zacząć się odklejać i nie ma na to gwarancji już tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z rysowaniem? jaka folia by nie była będzie się rysować, czy takie rysy się bardzo uwidoczniają? przyznam nie widziałem takiego oklejonego auta na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie wątek o tym samym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146211.0;highlight=oklejanie+folia

Markus85 poczytaj... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 v6

a byłbyś w stanie okleic a4 b6 cabrio w taki sposób:

Nawet nie chodzi o efekt chromu a bardziej polerowanego aluminium...

EDIT:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za oklejenie dachu na czarny polysk ???

audi a4 sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...