Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Po przekreceniu zapłonu nie słysze pompy (bzyczenia)


snicky25

Rekomendowane odpowiedzi

a jak to sprawdzic? czy jezeli załoze zawor zwrotny za pompa czy to pomorze??

Tu nie rozchodzi się , o cofanie się paliwa , tylko za niskie ciśnienie na listwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem w silniku ADP 1,6. Po dłuższym postoju ciężko było odpalić silnik. Natomiast powtórnie silnik odrazu odpalał. Postanowiłem zajrzeć do pompy paliwa. Ściągnąłem wtyczkę kabli elektrycznych i wyczyściłem połączenie, mimo że było w miarę czyste. Pomogło. Spróbuj kolego może tobie się uda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tym zrobic?

Najlepiej poszukac kolegi z ADR i podmienic na chwilę regulator ciśnienia. Samo przełożenie to 5 min. roboty. Oczywiście dobrze byłoby poczekac aż silnik wystygnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelorzylem regulator ale od AWW i samochod nie chcial dobrze jechac na paliwie a niby tez ma 4 bary[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 15:37_________________________________________________czy on sie czyms rozni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się różni to nie wiem ale mi mechanik wstawił regulator zamiast 4 bar 3 bary (taką tylko miał używkę) i problemy z odpalaniem zniknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do mechanika niech zmierzy ciśnienie w układzie paliwowym.

A jak auto zachowuje się podczas jazdy na benzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie chodzi o to ze na starym regulatorze jest ok a na tym co podmienilem auto nie chce jechac

dzisiaj zakrecilem butle i wypalilem gaz do cna z ukladu zobaczymy jak zapali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 18:14_________________________________________________chłopaki sprawa załatwiona zakrecilem butle i po nocy odpalił od dotyku wiec wina gazu tylko powiedzcie czy to musi byc listwa wtryskowa nie szczelana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...