Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 ADR] 225/40/18''Gwint FK-kubły-Clima(red LY3H) SPRZEDANY


Gelooo

Rekomendowane odpowiedzi

SPRZEDANY SZUKAM AVANTA

*95rADR (na Lpg) seria+:

*climatronic

*18''polerka własnoręczna 225/40/18 opony mają nie więcej jak sezon

*Gwint FK

*Kubły jakieś z regulacją lędzwi

*w między czasie lampki ściemnione :)

*nowa bateryjka bosh s3

*W między czasie centralka(z alarmem) na pilota scyzoryk :P

*Elektryka szyb x2 + lusterka itp :)

foty po wiosennych porządkach myślę, że z czasem będzie się to rozwijało :).Doprowadzam powoli do ładu wymienione heble przód(tarcze klocki) i tył nowe(tarcze klocki zestawy regeneracyjne łożyska regeneracja zacisków),olej(co 10000km) inne płyny,rozrząd robiony przy zakupie w czerwcu 2010 !!!, a tak co bolało od razu było wymieniane: końcówki, wahacze,uszczelki itp najgorzej było z odma ale opanowane :). Wszystko sprawne :>

41729165.th.jpg 10831539.th.jpg

16111432.th.jpg 13033242.th.jpg

46001424.th.jpg 87174218.th.jpg

16404077.th.jpg 99171078.th.jpg

78348063.th.jpg 47296953.th.jpg

Plany podobne jak u wszystkich ale realizacja uzależniona od $. Ma się toczyć do pracy i rekreacyjnie. Możliwa zamiana najlepiej na AVANTA lub mocniejszy Sedan . Dla chętnych jest fabryczne radyjko i komplet zimówek w bardzo dobrym stanie na stali 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle :good:

Nie myślisz o zamalowaniu na czarno pomarańczowego paska w lampach tylnych :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Gelo Twoje 1.9TDI?

tamten gelo ma swoja hehe [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:25_________________________________________________

Fajna :good: Gdzie masz dekielki ? :decayed:

mam 3 ale 4 komuś pasował (i tak zaraz by zniknęły wszystkie)[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:26_________________________________________________

Całkiem nieźle :good:

Nie myślisz o zamalowaniu na czarno pomarańczowego paska w lampach tylnych :mysli: ?

coś bym pokminił najlepiej wymienił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: bez dekielków też wygląda kozacko :evil: czerwony :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram się na malowanie dokładek lusterek i klamek :tongue4: wyrzucić tą kiere i wsadzić fis to takie najbardziej potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne A4:) uważaj na Świdnickich dziurach na te fele :> Ja bym lampy wymienił na te poliftowe i auto by było piękne. Miłego użytkowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się toczy na 18'' nie narzekam jak narazie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: slalom gigantdziurant to już prawie do perfekcji wyćwiczony, shock jest w lecie jak już to jakoś połatają a człowiek dalej patrzy czy oby gdzieś niespodzianki nie ma gdzie fele można skasować :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak adr odpycha się na tych 18"? :decayed:

ładna bryczka, ale lampy przednie to masz chyba przedlifty, co? wsadziłbyś bixy od gwertego to byłby kox :good: i tylne lampki też jakieś dobre :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na 18" jedzie ale jak rewelki nie było tak nie ma :gwizdanie: a lampki to kwestia $ narazie są ciemne i inne wydatki z czasem beda mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele ten rozmiar nie zmienia, co innego jakby to było jakieś 1.8t, nie, hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto, robi wrażenie - widziałem na spocie. Szkoda, że tak krótko byłeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spocie nie widziałem :decayed: choć byłem :decayed:

a poprzednio tez miałeś sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrezygnowałem tylko nie moge w tym wątku pisać o tym bo zaraz go usuną najchętniej zamienil bym na avanta bo zawsze chciałem ale i ten sedanik kupiłem i dbam byłem na spocie ale chwile zaraz trzeba było uciekać ale ważne że byłem zaliczony :) będzie lepsza pogoda porobie ciekawsze foty :) to moja pierwsza a4 i napewno nie ostatnia zostaje przy oooo[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 18:53_________________________________________________

klamki w kolor i gitarka, podobaja mnie sie twoje przednie lampki :)

troche pracy czarnej farby w środek a kierunki zewnętrznie spray do lamp motipa[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 18:56_________________________________________________

Fajne auto, robi wrażenie - widziałem na spocie. Szkoda, że tak krótko byłeś :wink4:

Miałem okazje zobaczyć twoje :) [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________

a ja spocie nie widziałem :decayed: choć byłem :decayed:

a poprzednio tez miałeś sedana?

Pierwsza oooo i sedan docelowo chce avanta :)[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________nowe fotki :>[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:48_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-ben-lpg-1-8-felgi-18-gwintfk-9900zl-bez-i1568009874.html[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:54_________________________________________________SPRZEDANY TERAZ SZUKAM AVANTA :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...