Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fotka wgrana i co złe wygląda??

a przy okazji odp zapodaj link do tych malowanych jak to wygląda na srebrnym autku

Opublikowano

a zrób fotke jak świeca :naughty:

Opublikowano

Akurat nie wyglada taki ring :decayed: i świeci po drzewach :wink4:

a co do czarnych zespolonych zobacz na auto Mrogala, Gwertego, Dawida czy świra88 :wink4:

zdjcie0622127330.jpg

p3130357.jpg

Opublikowano
  • Autor

a zrób fotke jak świeca :naughty:

Niestety nie mam takiej foty ale zaraz poszukam na wujku Googl

Opublikowano

google to wiesz :tongue4: zrób u siebie to bedziemy widzieć jak świeca :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

google to wiesz :tongue4: zrób u siebie to bedziemy widzieć jak świeca :gwizdanie:

wydać 500 żeby popatrzeć jak świeca a będzie to tragedia wiec wole popatrzeć na obrazki

Po obejrzeniu wybieram Xeno ori malowane

Dziękuje za pomoc ;)

Opublikowano

Wypowiem się jak zobaczę live :hi:

Opublikowano
  • Autor

na spocie ich nie będzie dopiero na next ;p

Opublikowano

Ale samochód będzie.

Opublikowano
  • Autor

Wymiana:

Dźwignia hamulca ręcznego na skórzaną

Boczne kierunkowskazy na Białe

Galka zmiany biegów na Poliftową

Zamontowanie Oryginalnego Trójkąta w klapie bagażnika

To było by wszystko do następnej wypłaty :kox:

Foto później jak skończę ;)

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 18:37_________________________________________________Zmiany i poprawki dokonane użyłem:

-Wkrętarki z wiertlem 5

-śrubokręta płaskiego

Fotki w 1 poscie

Wymieniłem :

p0104111708.th.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mody jak na razie :kox:

Już wiesz Baldur co masz robić z układem wydechowym :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jasne dzięki za wyjaśnienie :good:

Opublikowano

furka na + wszytko idzie w dobrym kierunku :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :embarrassed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________Wymiana Białego kierunku bocznego na czarny

czarnea.th.png

Czyszczenie wtrysków Płynem STP

p130411202201d.th.jpg

Zabudowa silnika 1/3 prac Podszybie

p150411165701.th.jpg p1504111657.th.jpg 1534098793cr.th.jpg

Foty 1 post

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________nowy nabytek Felgi 17": :naughty:

STILAUTO 5x112 7,5J i ET42

felgialuminiowestilauto.gif

do tego kapcie:

NEXEN N3000 235/45/17

93114026.jpg

Opublikowano

Ciekawe fele :good:

Opublikowano

za szerokie te kapcie wybrałeś jak na felge 7,5cala i do tego et42 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a tam za szerokie dystanse i damy rade ;) przeważnie kupuje się 225 te są 235 wiec tylko 1cm szersze

i po dobrej kasie co najważniejsze ;)

Opublikowano

a tam za szerokie dystanse i damy rade ;) przeważnie kupuje się 225 te są 235 wiec tylko 1cm szersze

i po dobrej kasie co najważniejsze ;)

no tak, ale tu masz wąską felge jak na taki balon :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kowi to jeśli orientujesz się w tym to zapraszam tutaj ---> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199260.0

Będę wdzięczny za każda wypowiedz i sugestie;)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:00_________________________________________________Felgi i kapcie w domu :kox:

p2004111735.jpg[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:20_________________________________________________p1804111843.jpg

czekam na pierścienie centrujące i palniki i będę zakładał :gwizdanie:

Opublikowano

Felgi zostaw w spokoju co najwyżej to napisy moze na czarno zrobić mnie z resztą nachodzi żeby napisy u siebie zrobić to chętnie poczekam i sie doradze ciebie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.