Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Poduszka Silnika-Jaka moze być cena??


dreamburn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pchaj się w zamienniki, ja 2 dni temu wymieniałem u siebie prawą silnika, kupiłem ori używkę za 50zł, teraz już idealnie, nic nie trzęsie budą. Pamiętaj o rozpięciu poduszek skrzyni od sanek przy wymianie przy silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja również zamienników nie polecam :( wymieniłem wylaną poduszkę na zamiennik i trzęsło gorzej niż na starej:/ nie wspomnę, że to głośniej się zrobiło:( Zakupiłem dwa oryginały używane i w przyszłym tygodniu wymiana przy okazji całego zawieszenia- zobaczymy jakie odczucia będą :)

Chcesz robić dwa razy - kup zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówicie to zamiennika nie kupie, a jak to jest z uzywkami?/skad bede wiedział ze jest dobra??da sie to jakos sprawdzic??u mnie po prawej stronie jak sprawdzałem poduche na zaciagnietym recznym i na 1-ce to silnik dzwigał sie dosc sporo moze 10cm a z lewej wcale.Wiec chyba napewno jest do wymiany prawa cała strona (silnik + skrzynia)Poradzcie czy warto kupic uzywke skoro org ponoc kosztuje 400zł!!!! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również nie polecam zakładania taniego shit-u na poprzednim aucie sie przekonałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, jak masz zamiar pojeździć autkiem troszkę dłużej i mieć święty spokój to kup tylko i wyłącznie Lemforder'a.

A jak z tymi uzywkami?? co koledzy wyzej pisza??

no to pytanie to trochę banalne :gwizdanie: używka to używka, raz się trafi w miarę ok a innym razem totalne ścierwo, sam powinieneś wiedzieć czego chcesz.

Moim zdaniem to temat do zamknięcia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tymi uzywkami?? co koledzy wyzej pisza??

Jak planujesz sprzedać auto to szukaj używki ale zewnętrznie niczego nie stwierdzisz. Sprawność takiej poduszki można zdiagnozować dopiero pod obciążeniem. W przypadku gdy auto ma ci jeszcze służyć to napisz do kolegi Rafała http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178596.0 z tym, że może się okazać po wymianie prawej strony, że lewa też nadaje się do wymiany. Ja kupowałem oryginalne poduszki w reprezentowanej przez niego firmie Getem na raty najpierw silnika a następnie skrzyni i po wymianie sprawują się OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamienniki i załuje jak cholera ( a koledzy pisali kup oryginał) Pamietaj jak chcesz pojezdzic autkiem dłużej to tylko oryginały i nic wiecej . Teraz jest juz ciepło i poduszka ( zamiennik ) zachowuje sie lepiej , ale jek były minusowe temperatury to była tragedia . Wiec moze byc tak ze kupisz i bedziesz sie cieszył a na zime będziesz wołał o pomstę do nieba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta poduszka podejdzie do AHU 1.9 90km z 1997 http://moto.allegro.pl/poduszka-silnika-audi-a4-1-9-tdi-i1557465360.html

Powinna pasować,ale dla pewności zadzwoń i zapytaj niech ci podadzą numer.Numer orginału wg. Etki:8D0 199 382 M(strona prawa),8D0 199 379 J(stron lewa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta poduszka podejdzie do AHU 1.9 90km z 1997 http://moto.allegro.pl/poduszka-silnika-audi-a4-1-9-tdi-i1557465360.html

Powinna pasować,ale dla pewności zadzwoń i zapytaj niech ci podadzą numer.Numer orginału wg. Etki:8D0 199 382 M(strona prawa),8D0 199 379 J(stron lewa).

dzięki wielkie <patrzy sie jak sie stoi przed maska czy jak sie siedzi za kierownica bo wszyscy pisza inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzy sie jak sie stoi przed maska czy jak sie siedzi za kierownica bo wszyscy pisza inaczej

jak sie siedzi za kierownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...