Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S6 Manual


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada jak seria ....

kazde auto wyglada w serii wg mnie slabo przy dobrze porobionym innym aucie ;)

mam ja postawic kolo tico w gazie i wrzucic fotki ? wtedy bedzie kosa :) i 17" bedzie sie wydawac duza .... ;]

a a8 wg mnie kladzie dlatego wrzucilem fotki 20" rial daytona race + air robia robote

co do rezania s6 to szczerze nie wiem czy to zrobie z kazdym dniem ..... ciezej sie zabrac. pozatym juz dawno bym ja sprzedal i kupil a8 d3 gdyby nie to ze chyba nigdy nie mialem auta w takim stanie.... i az zal mi sie jej pozbywac....

ps. jesli ktos chce poczytac wiecej o a8 to zapraszam tu:

http://www.vaglubuski.fora.pl/nasze-auta,8/audi-a8-d2-a8-air,638.html

tu dwie jeszcze fotki na ktorych widac a4 kolegow z tego forum :)

20110717133.jpg

20110717131.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Tico nie ma co porównywać ale coś w stylu tej A8 można rezać bo wygląda :good::evil:

powiem ci ze gdybym sie juz tak nie napalil na a8 d3 to moze wtedy tak .... i mniej by mi bylo zal jakos rezac a6 niz s6 .... jednak uwazam ze troche szkoda rezac auto ktore jako tako mimo masy ma tez za***rdalac ... dawac mu mega duza felge i air co troche sie mija z celem posiadania s6 :) ( nie wiem czy dobrze to przekazalem i czy jest to do zrozumienia co wlasnie napisalem ... ? )

ale jak patrze na te kolegi a8 to tak mi gul skacze ze nigdy nic nie wiadomo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens sam w sobie OK ale widziałem inne twoje auta i S6 to hmm trochę dziadkowo jak na twój wiek

fakt ;) z jednej strony chcialbym miec komfort i kulturalne rozwijanie mocy czyli v8 pod maska i wielkie auto a z drugiej jakiegos sk***iela na glebie i dobrym kole tez bym chcial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu dwie jeszcze fotki na ktorych widac a4 kolegow z tego forum :)

20110717133.jpg

20110717131.jpg

to zolte to traktor duffy'ego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, wymiękasz :thumbdown:

:decayed:

Rezaj rezaj, bo aż oczy bolą jak się patrzy na tą kozę :>

Jak Ci zacznie w kościach strzykać, to zawsze możesz wrócić do serii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zolte to traktor duffy'ego :mysli:

tak

Nowak, wymiękasz :thumbdown:

:decayed:

Rezaj rezaj, bo aż oczy bolą jak się patrzy na tą kozę :>

Jak Ci zacznie w kościach strzykać, to zawsze możesz wrócić do serii :wink4:

zgadzam sie w 100%.

ale nawet teraz jakbym bardzo chcial to nie kupie zawiasu do s6 bo sprezyn nie ma .... a gwint w chorych cenach

bo a6 4.2 / s6 / rs6 maja inne zawiasy niz a6 r4 i v6.

Gwinty sa tylko kw v2 i v3 oraz bilstein b14 i b16 ;) uzywek brak a nowe w cenach 6000zl+

no i jest jeszcze lowtec h9.2 .... ale nie jestem przekonany do tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł przeglądałem jakiś katalog w empiku...Dts czy coś takiego ... geintów do S6 było dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł przeglądałem jakiś katalog w empiku...Dts czy coś takiego ... geintów do S6 było dużo :)

klamiesz :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł przeglądałem jakiś katalog w empiku...Dts czy coś takiego ... geintów do S6 było dużo :)

klamiesz :tongue4::decayed:

Stałem w empiku i przeglądałem :naughty:

sprawdź se :P

Paweł jakie są różnice w lampach między poliftem a S6 / Rs6 ? Te lampy podejdą pod maskę polifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 odrazu mialo lampy poliftowe

S6 jak wyszlo to wyszlo jako pollift ... byla juz niby maska poliftowa ale np tyl byl przedliftowy dopiero przy okazji lifta w a6 zmieli lampy tzn w sumie powiekszyli tylko soczewke

ogolnie polift a6 ma chyba takie same lampy jak S6 po lifcie i Rs6 ( oczywiscie jesli mowimy o xenonach ).

S6 przed liftem czyli odrazu jak wyszlo mialo niby taka sama lampe ale soczewka jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 odrazu mialo lampy poliftowe

S6 jak wyszlo to wyszlo jako pollift ... byla juz niby maska poliftowa ale np tyl byl przedliftowy dopiero przy okazji lifta w a6 zmieli lampy tzn w sumie powiekszyli tylko soczewke

ogolnie polift a6 ma chyba takie same lampy jak S6 po lifcie i Rs6 ( oczywiscie jesli mowimy o xenonach ).

S6 przed liftem czyli odrazu jak wyszlo mialo niby taka sama lampe ale soczewka jest mniejsza.

Radze poczytac przed kupnem bo slyszalem ze wzmocnienie przednie w 4.2 / S6 / RS6 jest inne i lampy od tych modeli nie pasuja do innych z mniejszymi motorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no to dales mi rebusa ..... jesli tak jest to mi glupio teraz :embarrassed:

musze dorwac kogos z poliftowym a6 i porownac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje , że lampy w rs6 / s6 są inne niż w poliftach. Róg lampy na górze jest bardziej kanciasty. Coś między przed liftem a po lifcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...