Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S6 Manual


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne auto :good:

na filmiku widać,że woda wysoko stoi .. :gwizdanie:

wiem widziaelm ale napisalem ze to nie moje auto .... pozatym tamto to chyba tip a ja mam manuala[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:02_________________________________________________

sam coraz bardziej myśle nad C5.. ale b. ekonomicznie czyli 2,8 V6 Q z LPG:)

Ja też myślałem..ale o bardziej ekonomicznym 1.8 T :tongue4:

w tt mialem 1.8T + gaz i tez bylem mega zadowolony

stag 300+4

reduktor scorpion gt

wtryski magic jet

i taki zestaw dawal spokojnie rade i byl bezproblemowy wiec tez polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że wkońcu sobie sprawiłeś jakieś prawdziwe auto :decayed: Życzę bezawaryjności i taniej benzynki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna, wkoncu jakies meskie auto :polew: Powodzenia w rezaniu :good:

haha dzieki :P tt byla babska ale wg mnie na koniec troche zmienila charakter na glebie i duzej feldze .... fajne auto ale male nawet dla 2 osob, tym bardziej ze tam mialem zabudowe i jako bagaznik musialem traktowac tylne siedzenie.

Fajna. :good: Mnie się na tych sportecach też podoba.

Ostatnio kolega miał taką w kombi na chwilę pożyczoną i się próbowalismy...(oczywiscie na Tiptronicu)

Te pierwsze S6/RS6 to były jednak fajne zabawki.

Chyba nigdy nie odczułem tak spalania jak przy RS6+ (480KM)..Boże jak to żarło w mieście..

:hi:

z tego co czytalem na rs6club to rs6 i s6 pali podobnie.... aczkolwiek pewnie jakies tam roznice sa i przy bucie zapewne eres pochlonie wiecej ;)

sam coraz bardziej myśle nad C5.. ale b. ekonomicznie czyli 2,8 V6 Q z LPG:)

kolega ma 2.8 V6 FWD Manual z LPG i jest mega zadowolony z tego auta ... wiec jesli zadbana sztuka to warto... zreszta wiadomo ze 2.8 v6 to byl udany silnik.

Jakbys chcial RS6 C5 kupic to u mnie w firmie prezes sprzedaje fajna :naughty: Pieknie to gra tylko szkoda ze avant :confused4:

Piekne auto ta S-ka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: s6 :good: najlepszy wybor jesli chodzi o ledy na tyl :good: i ten silnik :good: szkoda ze paliwo drogie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tt mialem 1.8T + gaz i tez bylem mega zadowolony

stag 300+4

reduktor scorpion gt

wtryski magic jet

i taki zestaw dawal spokojnie rade i byl bezproblemowy wiec tez polecam :good:

Z ciekawości.. Ile wyszła Cię taka instalka na gotowca ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko nowak, teraz pewnie mieścisz się bez większych problemów :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: s6 :good: najlepszy wybor jesli chodzi o ledy na tyl :good: i ten silnik :good: szkoda ze paliwo drogie :gwizdanie:

:hi:

w tt mialem 1.8T + gaz i tez bylem mega zadowolony

stag 300+4

reduktor scorpion gt

wtryski magic jet

i taki zestaw dawal spokojnie rade i byl bezproblemowy wiec tez polecam :good:

Z ciekawości.. Ile wyszła Cię taka instalka na gotowca ? :wink4:

dzentelmeni o pieniadzach rozmawiaja na pw ;) wiec masz pw ;)

ładne autko nowak, teraz pewnie mieścisz się bez większych problemów :decayed::good:

lajtowo ;):kox:

_________________________________________________

i niedlugo dojdzie nowy mod

12 proba ( po 11 sciagnieciach folii ) oklejenia calego auta ... bedzie to dziewicze oklejenie eski ;) jeszcze nie wiem czy bedzie srednio-jasno czy srednio-ciemno ;) napewno nie bedzie betonu ani nie bedzie mega lajtowo ....

wszystkie szyby tak samo ... i zastanwiam sie czy nie zrobic tez czolowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzentelmeni o pieniadzach rozmawiaja na pw ;) wiec masz pw ;)

:good:

CO do ściemy..ja bym robił lajtowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołową szybe?!

jestes kozak rezacz :kox::good:

wczoraj w Mławie u gazownikow widzialem sliczna s'ke w avancie, siwa skorka recaro, kola 255/35r18 itp :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedl nowy mod ;D

sciema wszystkich szyb poraz dwonasty .... ja sie nie poddam ;P. ( oprocz czolowej )

folia 80% czyli zostalo przepuszczalnosci 20% ( wymagane jest dla przednich bocznych 70% ;p wiec ciut przekroczylem ). Na dniach wrzuce fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lecisz po bandzie nowak :kox: a niby do trzech razy sztuka :gwizdanie:

p.s. po raz dwunasty w tym samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poraz dwunasty liczac a4/tt/s6 ;)

w s6 pierwszy raz...

ciekawe ile pojezdze bez zrywania przodu tym razem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedl nowy mod ;D

sciema wszystkich szyb poraz dwonasty .... ja sie nie poddam ;P. ( oprocz czolowej )

folia 80% czyli zostalo przepuszczalnosci 20% ( wymagane jest dla przednich bocznych 70% ;p wiec ciut przekroczylem ). Na dniach wrzuce fotki

70% przepuszczalnosci a Ty masz 20% - na pewno wiesz o jakim ciut piszesz :D Ciesze sie ze nie mieszkam ZG. A4 mialem kilka kontroli i nigdy nikt o szyby nawet nie bąknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poraz dwunasty liczac a4/tt/s6 ;)

w s6 pierwszy raz...

ciekawe ile pojezdze bez zrywania przodu tym razem :gwizdanie:

Ty może sobie tą folię zacznij na jakąś taśmę dwustronną lepić :naughty: będzie szybciej z demontażem i ponownym montażem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% przepuszczalnosci a Ty masz 20% - na pewno wiesz o jakim ciut piszesz :D Ciesze sie ze nie mieszkam ZG. A4 mialem kilka kontroli i nigdy nikt o szyby nawet nie bąknął.

Bo rzadko który radiowóz jest wyposażony w mierniki przepuszczalności (chyba?) a pan policjant nie ma legalizacji z atestem na swoje oczy :kox: przynajmniej tak mi się zdaje bo często widze auta które na pewno mają za mocno przyciemnione szyby z przodu.

P.S a tak właściwie to same fabryczne szyby z przodu w Audi mają przepuszczalności światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% przepuszczalnosci a Ty masz 20% - na pewno wiesz o jakim ciut piszesz :D Ciesze sie ze nie mieszkam ZG. A4 mialem kilka kontroli i nigdy nikt o szyby nawet nie bąknął.

P.S a tak właściwie to same fabryczne szyby z przodu w Audi mają przepuszczalności światła?

Fabrycznie szyby są już ściemnione ~27% także to i tak już granica :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zabrac dowod nie jest potrzebny miernik przepuszczalnosci swiatla .... wystarczy podejrzenie policjanta

tak samo wyglada sprawa glosnosci wydechu i wielu innych rzeczy.

Policjant przypuszcza ze cos jest nie tak a diagnosta potem to bada a my jako uzytkownicy za to placimy ;)

chociaz ja tam przewaznie skrobie szyby na miejscu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zabierają dowód płaci się mandat?

jak przyciemniasz szyby to wyciągasz je czy na samochodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy płaci sie mandat za przednie szyby czy tylko zabierają dowód i oddają po "usunięciu problemu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...