Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S6 Manual


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

a jak zabierają dowód płaci się mandat?

zależy od policjanta , jak będziesz się wymądrzać to może ci wlepić mandat nawet za nieznajomość prawa , a jak jest w miarę normalny to dostaniesz kwit i na SKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie szyby mam przyciemnione bez wyciagania....

co do kontroli to mamy trzy wyjscia

przekonac ze szyby maja atest ... niestety juz to nie przechodzi :polew:

zeskrobac folie przy panu mundurowym czyli usunac usterke na miejscu

dac dowod i nie skrobac a potem pojechac na stacje kontroli pojazdow i zaplacic 20zl za to zeby pan diagnosta obejrzal auto czy usterka zostala usunieta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz znajomego diagnostę płacisz 20zl oszczędzasz czas na przyciemnienie i zostanie jeszcze kasę na bro z foli której nie trzeba było kupować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę tygodni temu ściągałem folię ojcu w Passacie.. ja pierdykam.. :wallbash: :wallbash: ściemniam tylko tył :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę tygodni temu ściągałem folię ojcu w Passacie.. ja pierdykam.. :wallbash: :wallbash: ściemniam tylko tył :good:

mięczak :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę tygodni temu ściągałem folię ojcu w Passacie.. ja pierdykam.. :wallbash: :wallbash: ściemniam tylko tył :good:

mięczak :thumbdown:

w każdym aucie miałem komplet prócz czołowej..już irytuje mnie jazda z myślą.. " dopier**lą się czy nie " :decayed:

Poza tym przy moim kolorze auta to wchodzi w grę delikatniusieńka ściemka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% przepuszczalnosci a Ty masz 20% - na pewno wiesz o jakim ciut piszesz :D Ciesze sie ze nie mieszkam ZG. A4 mialem kilka kontroli i nigdy nikt o szyby nawet nie bąknął.

P.S a tak właściwie to same fabryczne szyby z przodu w Audi mają przepuszczalności światła?

Fabrycznie szyby są już ściemnione ~27% także to i tak już granica :decayed:

dokładnie :cool1:

Sam jestem ciekaw czy płaci sie mandat za przednie szyby czy tylko zabierają dowód i oddają po "usunięciu problemu" ?

nie płaci się mandatu, zabierają dowód i dostajesz skierowanie na dodatkowe badanie techniczne i na stacji diagnostycznej płacisz za sprawdzenie przepuszczalności szyb. po otrzymaniu zgody przez diagnostę udajesz się do UM po swój dowód (max do 7 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy płaci sie mandat za przednie szyby czy tylko zabierają dowód i oddają po "usunięciu problemu" ?

nie płaci się mandatu, zabierają dowód i dostajesz skierowanie na dodatkowe badanie techniczne i na stacji diagnostycznej płacisz za sprawdzenie przepuszczalności szyb. po otrzymaniu zgody przez diagnostę udajesz się do UM po swój dowód (max do 7 dni)

mylisz sie ....

mozesz dostac manadat do 200zl za pojazd niesprawny technicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przy moim kolorze auta to wchodzi w grę delikatniusieńka ściemka :tongue4:

Show As :kox:

soooon :decayed:

Paweł jaką masz średnicę końcówek wydechu ? Bo muszę swoje wyprostowac, a nie wiem jaka średnieca będzie dobra :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przy moim kolorze auta to wchodzi w grę delikatniusieńka ściemka :tongue4:

Show As :kox:

soooon :decayed:

Paweł jaką masz średnicę końcówek wydechu ? Bo muszę swoje wyprostowac, a nie wiem jaka średnieca będzie dobra :mysli:

1808_wiejski-tuning.jpg

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: ło matko :naughty::decayed:ragga fura kox będzie - fi w sam raz :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jaką masz średnicę końcówek wydechu ? Bo muszę swoje wyprostowac, a nie wiem jaka średnieca będzie dobra :mysli:

90mm szerokosc calej rurki a grubosc ok 5mm

_________________________________________________

20110505285.th.jpg 20110429280.th.jpg

<-- narazie tylko tyle bo nie mam fajnych zdjec ... auto brudne wszedzie, zreszta na tym zdjeciu tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 C5 w manualu rzadzi! Kiedys szukalem takiej w kombi z waniliowym srodkiem itp.. 6 miesiecy szukalem i nic ciekawego nie znalazlem :(

Jezeli chodzi o zcieme szyb to osobiscie uwazam ze troche przesadziles.. Troche za bardzo mafia style.

Jak znajde jakies dobre zdjecie mojej A6 C5 to wrzuce, bardzo podobny kolor a moze nawet i ten sam.. Szyby tez mialem przyciemnione po calosci.

W Norwegii S6 C5 w manualu to unikat. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie miedzy przepuszczalnoscia 35% i 20% i wybralem ta ciemniejsza opcje.

w pl i de s6 c5 sedan to tez unikat ;p kombiaka duzo latwiej znalezc

a tip niestety strasznie zmula te auto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pl i de s6 c5 sedan to tez unikat ;p kombiaka duzo latwiej znalezc

a tip niestety strasznie zmula te auto. :)

Od długiego już czasu śledzę ogłoszenia i może 2 manuale w kombi znalazłem. Masakra jest, fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt tyl a6 niekoniecznie jest piekny ... ;) ale po dodaniu spoilerka ( i calego body rs6 do sedana ) wg mnie auto wygla kozacko.

i jak tylko znajde wreszcie tylny zderzak rs6 do sedana ( do avanta duzo tego ) ( szukam dzien w dzien juz ~ 6 miesiecy ) to bede zakladal cale body rs6: grill, zderzak przod, progi, listwy drzwiowe, zderzak tyl, spoiler + wydech, + ori kola 19" 9j et35 + 255/35R19 ... czyli wszystko tak jak bylo w oryginale

wszystkie czesci do tego potrzebne ( oprocz wlasnie tylnego zderzaka ) juz mam namierzone:

Blue_Audi_RS6_C5_sedan_rr.jpg

Blue_Audi_RS6_C5_sedan_fl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...