Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lanos 1.6


CORNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się średnio widzi to "objeżdżanie" tej listy wyżej, chyba że kierowcy to "pipki" były. Może też dlatego tak myślę bo strasznie nie trawię japońskich kosiarek, ale pewnie każdy chwali to co ma, oby służył bo takie jego zadanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się średnio widzi to "objeżdżanie" tej listy wyżej, chyba że kierowcy to "pipki" były. Może też dlatego tak myślę bo strasznie nie trawię japońskich kosiarek, ale pewnie każdy chwali to co ma, oby służył bo takie jego zadanie.

Pozdrawiam

[/q

Coś mi się średnio widzi to "objeżdżanie" tej listy wyżej, chyba że kierowcy to "pipki" były. Może też dlatego tak myślę bo strasznie nie trawię japońskich kosiarek, ale pewnie każdy chwali to co ma, oby służył bo takie jego zadanie.

Pozdrawiam

:polew: :polew: :polew:

musze z nim kiedyś stanąć moim GTI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się średnio widzi to "objeżdżanie" tej listy wyżej, chyba że kierowcy to "pipki" były. Może też dlatego tak myślę bo strasznie nie trawię japońskich kosiarek, ale pewnie każdy chwali to co ma, oby służył bo takie jego zadanie.

Pozdrawiam

Bardzo dużo zależy od kierowcy, a w zasadzie prawda jest taka, że jak kierowca pipa to i RS'em nie pojeździ, sam na własne oczy widziałem jak tego typu auta (lanos, punto) objeżdżały dużo lepsze fury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się średnio widzi to "objeżdżanie" tej listy wyżej, chyba że kierowcy to "pipki" były. Może też dlatego tak myślę bo strasznie nie trawię japońskich kosiarek, ale pewnie każdy chwali to co ma, oby służył bo takie jego zadanie.

Pozdrawiam

tez cos mi sie srednio ta lista widzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą listą trochę cię fantazja poniosła miałem okazję jeżdzić takowym lanosem i oprócz nubiry ,a8 i a4 2.0 resztą aut i powiem ci że z jedynym z którym mógłbyś konkurować to właśnie ten z którym przegrałeś a4 1,8 125km reszta raczej poza zasięgiem chyba że jak hectic napisał kierowcy tych aut to pipki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten zachodniopomorski to coś cienko cięsnie albo waha droga i oszczędzają albo kirownicy tacy.

Musisz wpasc do stolicy i zaprezentować to cudo a może znajdzie sie smiałek stanąć na kresce.

Może ja jak zrobie sprzęgło bo teraz to pewnie byś mi nieźlego obciachu narobił :gwizdanie: tym koreanskim szatanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka filmików z dedykacją dla Barskoo z moim Lanosem 1.6 16V 109 KM i 140 Nm ;)

1.

Lanos vs BMW e36 Coupe 318is 1.8 140 KM

2.

Lanos vs Audi A4 1.9 TDI 110 KM (mimo falstartu audi zostało zjedzone)

3.

Lanos vs Clio 1.4 75 KM

4.

Lanos vs BMW e39 525d 2.5 163 KM

5.

Lanos vs Passat 2.8 193 KM 4x4 (nie wyłączyłem klimy....)

6.

Lanos vs Primera 2.0 16V 150 KM

7.

Lanos vs Civic 1.5 130 KM sohc vtec d15b

8.

Lanos V max na prostej 202 km/h

9.

Lanos vs Audi A4 1.8 20V 125 KM

10.

Lanos vs Civic 1.6 110 KM d16z2

11.

Lanos vs Audi A8 2.5 TDI 150 KM (zaspany start ale meta i tak dla Lanosa)

12.

Lanos vs Nubira 1.6 115 KM (dolot+wydech)

13.

Lanos vs Audi A4 2.0 20V 131 KM (drugi wyścig minimalnie wygrałem)

14.

Lanos dźwięk wydechu (stożek+ końcówka wydechu z dyfuzorem)

15.

Lanos dźwięk na zewnątrz gdy jedzie (stożek + końcówka wydechu z dyfuzorem)

16.

Lanos vs BMW e36 320 2.0 150 KM

17.

Lanos na hamowni (109 KM i 140 Nm na wkładce powietrza sportowej)

18. http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/Ofz2Y5aoEtU?v=2#errorPrivate video Lanos na torze zręcznościowym

19.

Lanos vs BMW 318is 1.8 140 KM sedan

20.

Lanos vs BMW 320d e46 2.0d 136 KM (lanos wygrał o maskę)

21.

Lanos Przyspieszenie 0-160 km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac ze ADR ma jakies 110Km i jest ciezszy o 200kg to nie ma czym sie chwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez na tych filmach na ogół dostajesz baty :decayed:

Dokładnie :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez na tych filmach na ogół dostajesz baty :decayed:

jak byś dokładnie czytał opisy to byś zauważył, że auto lata naprawdę dobrze i w większości wygrywa, to że akurat nagrany został przejazd gdzie albo nie wyłączyłem klimy albo skopałem start albo kto inny zrobił falstart to już nie moja wina. Każdy kto widział go na zlotach może potwierdzić że jeździ nieprzeciętnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...