Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne podziękowania dla Cuberka , Jarko i ThemOna za organizację zlotu. Jak dla mnie było ekstra. Ośrodek jak zwykle pierwsza klasa , super ludzie i fajowa atmosfera. Myślę , że pozostali również spędzili fajnie te kilka dni. Jakoś nie wyobrażam sobie aby zloty zimowe były robione gdzieś indziej. Według mnie to miejsce jest idealne :kox:

Dziękuje za naprawdę miłe spotkanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za mega zlot, było elegancko wszystko zorganizowane, super atmosfera i klimat :hi: Lepszego miejsca znaleść się nie da :D Za rok na pewno zawitam kolejny raz :good: Właśnie dotarliśmy do domu i odziwo na drogach było sucho i bardzo dobrze się jechało mimo wczorajszych obaw po zmianie pogody :cool1: Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było za***iście - szkoda, że tak krótko (w takiej atmosferze czas leci tak szybko :confused4:).

Siedzę do jutra w Bielsku więc z Siemianem i mk4 odwiedziliśmy jeszcze H4mm3Ra - najważniejsze, że nic się im nie stało (no ale auta szkoda).

3majcie się i do następnego :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlocik jak zwykle odjechany na maxa :good: mam nadzieję że na przyszły rok nie myślicie nad zmianę miejsca bo tam te zloty są z roku na rok lepsze

Podziękowania dla Was za jedną z najlepszych imprez na których byłem :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlocik jak zwykle odjechany na maxa :good: mam nadzieję że na przyszły rok nie myślicie nad zmianę miejsca bo tam te zloty są z roku na rok lepsze

Podziękowania dla Was za jedną z najlepszych imprez na których byłem :good::notworthy:

bo ty nigdzie nie chodzisz to ta byla dla ciebie najlepsza :evil: :evil: :evil: :evil: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlocik jak zwykle odjechany na maxa :good: mam nadzieję że na przyszły rok nie myślicie nad zmianę miejsca bo tam te zloty są z roku na rok lepsze

Podziękowania dla Was za jedną z najlepszych imprez na których byłem :good::notworthy:

bo ty nigdzie nie chodzisz to ta byla dla ciebie najlepsza :evil: :evil: :evil: :evil: :decayed:

A co ty wiesz o imprezach :tongue4: :tongue4:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlocik jak zwykle odjechany na maxa :good: mam nadzieję że na przyszły rok nie myślicie nad zmianę miejsca bo tam te zloty są z roku na rok lepsze

Podziękowania dla Was za jedną z najlepszych imprez na których byłem :good::notworthy:

bo ty nigdzie nie chodzisz to ta byla dla ciebie najlepsza :evil: :evil: :evil: :evil: :decayed:

A co ty wiesz o imprezach :tongue4: :tongue4:

:wink4:

hmmm ja nic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pierwszy raz i jak dla mnie było super :> Ośrodek i żarcie super vody pod dostatkiem :naughty: żyć nie umierać :naughty: ale szkoda że tak szybko to zleciało ale tak to jest jak sie człowiek dobrze bawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rewelacyjny zlot. Było odjazdowo.

Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu za wyjątkiem tych, którzy ostatniej nocy w budynku "A" balowali do samego rana na korytarzu i schodach. Taki był hałas, że nie słyszałem własnych myśli :(.

Szkoda, że nie miałem ze sobą wiązki granatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękujemy za super imprezę, bawiliśmy się wspaniale i na pewno nie jest to ostatni zlot, na jakim się pojawimy :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Trójco za organizację - było jak zwykle za***iście :wink4: Przyjechaliśmy z Olą o 21 do domu. Dzięki również za wspólny powrót yaboo i Mańkowi oraz ich rodzinom - jednak na kilka aut podróż mija szybciej i weselej :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo chałasu to na pierwszym piętrze coś się działo :tongue4: jakieś krzyki i trzaskanie drzwiami :tongue4: więc nie tylko ja miałem problem z zaśnięciem około 4:00 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Do 5 rano się bawili, a potem na schodach można było się pośliznąć. Nie wspomnę o gaszonych papierosach w wykładzinie. Byłem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów za udany Ogólnopolski :) impreza była przednia :hi::kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim BEZ WYJĄTKU. :cool1::kox: Co do imprezy na schodach to dziwne bo z tego co mówicie to wszystko działo się niedaleko mojego pokoju a ja nic nie słyszałem. Spało mi się wyjątkowo dobrze... :gwizdanie:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój przy klatce schodowej to był drugi Mordor :kox: ja byłem po sąsiedzku i słyszałem kto był na korytarzu :tongue4: niech ktoś wrzuci zdjęcie Siemiana z karnym ku**sem na plecach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla wszystkich :) było super!!!! :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, a może byłeś mocno zmęczony i zaległeś snem sprawiedliwych :polew: i nic nie słyszałeś.

Ja nie słyszałem własnych myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...