Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja niunia ;)


tomaszstn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. :hi:

Pomimo, iż na forum jestem już jakiś czas to dopiero teraz zdecydowałem się na wystawienie mojego autka do Waszej oceny. Preferuję oryginalne części więc na pewno nie będę nic dokładał i przerabiał. Jedynie co, to dodam kilka smaczków aby je troszkę odmłodzić, jeśli oczywiście finanse na to pozwolą :naughty:.

DSC_02537.jpg

DSC_02548.jpg

DSC_02526.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienię kierę na trójramienną to dodam fotki wnętrza :naughty: a co do listwy to mi się podoba :gwizdanie: a o gustach się nie dyskutuje. Jak kupiłem to już tak miała więc nie będę tego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wasz się zdejmować tej listwy !

listwa ładnie się prezentuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Chociaż jeden któremu to nie przeszkadza. Już wcześniej czytałem dużo na temat tu pokazanych autek i zawsze jak ktoś miał taką listwę to był mieszany z błotem :). Jednak mi się podoba i jestem przygotowany na słowa krytyki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bo czerwony, dużo mu nie trzeba by wyglądał :kox:

Listwa sama w sobie może być ale powinna do czegoś pasować, a do czego pasuje tutaj?

Do chromowanych relingów, listw wokół szyb

:oops: nie masz ich :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś będą :tongue4:

Jak na początek to zmieniłem:

1.Kierunki boczne - białe

2.Atrapa poliftowa

3.Lampy tylne poliftowe

4.Ringi w zegarach

i kilka rzeczy we wnętrzu które drażniły oko bo były zużyte. Po za tym, wiadomo: filtry, oleje i płyny, tarcze i klocki - przód i tył, amorki z przodu, wentylator nagrzewnicy, pompa wody,wahacze górne tylne, paski klinowe, akumulator, termostat, silniczek tylnej wycieraczki itp. więc trochę gotówki pochłonęło doprowadzenie do dobrego stanu technicznego :naughty: Teraz w miarę przypływu nadmiernej gotówki będą jakieś mody ale powoli, bardzo powoli :rolleyes:

Więcej można poczytać na stronie:

http://www.motostat.pl/vehicle-stats/20288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wszystko ori to założ chociaz na przod jakis zderzak od esy i na tył lampy poliftowe i bedzie kox :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wszystko ori to założ chociaz na przod jakis zderzak od esy i na tył lampy poliftowe i bedzie kox :tongue4:

Lampki poliftowe już są :naughty:

DSC_0714.jpg

Kilka nowych fotek :naughty:

Doszło kilka modów tzn:

tylne końcówki z esy

DSC_0713.jpg

kierownica z esy

DSC_0716.jpg

ramki chrom na licznikach :naughty:

DSC_0717.jpg

kratki wentylacyjne podświetlane i radio zmienione na concerta

DSC_0718.jpg

dołożona zmieniarka i sub

DSC_0711.jpg

ori rozpórka dolna i górna z A6 C5

DSC_0719.jpg

DSC_0720.jpg

zawias Eibach -30mm i nowe kółka 16"

DSC_0715.jpg

DSC_0721.jpg

Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:49

_________________________________________________

Kilka nowych fotek mojej niuni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woskuj budę tak raz na kwartał dobrym woskiem :) Jeśli nie chcesz żeby Ci lakier spłowiał. Bo ostatnio widziałem taką jak Twoją tylko czerwony mat ( zrobioną przez słońce) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woskuj budę tak raz na kwartał dobrym woskiem :) Jeśli nie chcesz żeby Ci lakier spłowiał. Bo ostatnio widziałem taką jak Twoją tylko czerwony mat ( zrobioną przez słońce) :P

Dzięki za radę :good: Myślałem o tym aby to zrobić profesjonalnie ale jakoś nie mam kasy na to. Jednak co myję to zawsze gorący wosk na autko :decayed: Staram się co tydzień góra dwa tak robić :wink4:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 20:10

_________________________________________________

Z racji tego że audio można powiedzieć nie istniało w oryginale jak go kupiłem to wpadły nowe graty. Na pierwszy rzut poszła wymiana Radia Beta na Concert, dołożyłem zmieniarkę i suba a teraz dorezałem tylne głośniki:

DSC_0711.jpg

DSC_0714.jpg

DSC_0720.jpg

Gra to zdecydowanie lepiej niż na początku chociaż zawsze mogłoby być lepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor to rzecz gustu. Jak się przymierzałem do zakupu to powiedziałem sobie że już nie kupię czerwonego ( bo to już trzecie auto ostatnio) ale stan przemawiał za tym abym jednak kupił. Po przewertowaniu kilkudziesięciu sztuk ogłoszeń i obejrzeniu kilkunastu na żywo zrezygnowałem z kilku opcji i padło na ten egzemplarz. Kolor jednak nie jeździ a chodziło mi o dobry samochód. Na więcej fundusze nie pozwoliły ale po prawie dwóch latach eksploatacji ogólnie jestem zadowolony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując auto nie wychodziłem z trzech kolorów, Srebrny, Siwy, Czarny.

Kupiłem granatowy :decayed:

Wcześniej mówiłem że nigdy czerwonego samochodu, ale jednak zadbany lakier robi swoje i auto naprawdę fajnie się prezentuje.

Teraz nie miałbym nic przeciw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to podobają mi się beżyki i brązy. Ostatnio widziałem takiego polifta w jasnym beżyku i wyglądał :kox:

Dopisany: 16 Listopad 2011, 01:27

_________________________________________________

Ale jak to mówią "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. Ładną masz tą audi widac ze zadbana.A tak na marginesie to kiedys sluzyłem w Gliwicach w 6BDSz fajne miasto szybko sie tam rozgoscilem:) :hi: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki furacza na żywo wygląda równie piknie :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...