Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Giełda Utrecht ktoś sie wybiera na przyszły tydzień ?


P_R_Z_E_M_O

Rekomendowane odpowiedzi

jak zobaczysz jak to wygląda to też stwierdzisz że znasz ich język. Elokwentnego, wygadanego przedstawiciela handlowego zatrudnię :polew: sory.

5 stów dużo, nie dużo - zawsze to jakieś doświadczenie. Ale samochody które widzisz na allegro są w większości z takich miejsc więc ja bym się rozglądał w twojej okolicy. Jadąc sam teoretycznie możesz trochę zaoszczędzić na pośredniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koleś ci mówił lub ty wiesz ile za takie auto musisz tam dać ? tak +- ?

Ty mi mówiłeś :notworthy::wink4:

A z gościem zapomniałem poruszyć tego tematu :polew:

Od biedy za drugim razem można szukać czegoś innego :( jakieś turbo benzyny :wallbash: chodź mówi, że utrech to głównie 3/4 ropniaki stoją :mysli:

Ja wiem, okazji nie ma, za darmo umarło a jak coś wydaje się w promocji tzn. że chcą cię wyruchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepski to wybór jak człowiek napalony i myśli lub ma nadzieje że jemu się uda że tylko inni mają pecha :wink4: , nie rób nic na siłę darmo nigdzie nie rozdają niczego ,ale może przy stale rosnącej cenie paliw może i auta będą za darmo ,bo kogo będzie stać na 10 litrów ON ?[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________napisaliśmu to samo :> więc sam wiesz na czym stoisz i jak może być z takim wyjazdem ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywa i tak

Bardzo często. Jak pośrednik bierze 1000 zł od klienta i ma powiedzmy 2-4 klientów na pokładzie to zarobek taki sobie po odjęciu kosztów podróży. A jak przywali na jednym 200 -500 € "górki" to świat staje się bardziej kolorowy :>

Polityka stara jak świat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest gość co proponuje golfa z 2008r za 38kzł ,cena superasta !!! może i audi ma w takich cenach, z resztą sam zlecający też ma interesujące kryteria przy swoim budżecie. :>

http://oferia.pl/zlecenie/item122285-zlece-sprowadzenie-golfa-v-1-9-tdi?utm_source=powiad&utm_medium=email&utm_campaign=85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając do tematu i tezy, że po znajomych garażach... na takiej giełdzie gdzie koleś mówi jest 1600-2000 aut znać "swoich" na w sumie... wszystko możliwe bo mówi, że od 4 lat tam jeździ niemal tydzień w tydzień.

Oczywiście gada w ichnym języku (ja nic po niemiecku i holendersku), targuje się, wypisuje papiery i potem tylko koszt 138 euro za blachy ważne 2 tygodnie. Cała zabawa 5 stów.

I jak zaczęliśmy gadać, że poluje tylko na ASZ i jak wygląda statystyki zadowoleń jego klientów mówi, że bardzo wysoko i jeżeli nie znajdziemy nic co spełni moje oczekiwania wracamy i drugi wyjazd free. Przez telefon, człowiek wygadany, elokwentny, dzielący się informacją - tyle o ile można wyciągnąć z rozmowy telefonicznej.

Co Wy na to? Kasa nie wydaje się aż taka wygórowana... bo widywałem o wile większe...

Ten kolega to gość który zajmuje się tym dodatkowo nie ma parcia na szkło jak handlarze, jak inny mój znajomy który skroił ojca swojego na 2 kapcie na aucie. Jak ja szukałem auta to mówił mi żeby nie napalać się na jeden typ auta dobrze mieć alternatywe wrazie znalezienia "perełki" aha i niema tam co liczyć na 180 tys przebiegu(chociaż się zdarzają), taki przebieg to rzadkość albo w polsce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i niema tam co liczyć na 180 tys przebiegu(chociaż się zdarzają), taki przebieg to rzadkość albo w polsce

nie rzadkośc,oczywiście że są auta z takimi przebiegami tyle że swoje kosztują,a Polak jak wiadomo woli kupić tańsze auto z miliardowym przebiegiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mówię odradzam Utrecht bajzel, ceny wysokie, ludzie biegają dosłownie ile sił w nogach jak wjerzdza tir z lawetą ale się śmiałem :polew: Nigdy więcej tam się nie pojawię bo bez sensu tyle km i zapłacić jak u nas :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mówię odradzam Utrecht bajzel, ceny wysokie, ludzie biegają dosłownie ile sił w nogach jak wjerzdza tir z lawetą ale się śmiałem :polew: Nigdy więcej tam się nie pojawię bo bez sensu tyle km i zapłacić jak u nas :hi:

dobry cyrk tam musi byc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...