Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.


tomek7820

Rekomendowane odpowiedzi

Ja leję co pójdzie do mojej strzały wszystko na czym pójdzie. B100, OR, czerwona. Tylko noce się cieplejsze zrobią to na zakupy do Tesco ide. :decayed:

Ja też leję paliwo z tesco, w mojej okolicy jest lepsze niż na "firmowych" stacjach. Minimalnie tańsze ale dobre :good:

Pandzior pójdzie chyba po jadalny :decayed:

Toż to oczywista oczywistość, że jadalny, ale wcale nie smaczny. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda taka akcja jest OK, tankuję tylko na Shell bo nie mam wyboru

BP i Statoila i tak nigdy nie wspierałem a Orlena wcale

najlepsza akcja to śmigac autobusem albo tramwajem ale nie każdy może ze względu na wykonywanu zawód, np. ja

staram się jak najmniej jeździć samochodem i wybierać stacje Shell gdzie mają najtańsze paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda taka akcja jest OK, tankuję tylko na Shell bo nie mam wyboru

BP i Statoila i tak nigdy nie wspierałem a Orlena wcale

najlepsza akcja to śmigac autobusem albo tramwajem ale nie każdy może ze względu na wykonywanu zawód, np. ja

staram się jak najmniej jeździć samochodem i wybierać stacje Shell gdzie mają najtańsze paliwo

I wlasnie tym sposobem akcja nie bedzie odczuta przez koncerny - kto nie tankuje w tej chwili - tego akcja nie dotyczy... kto tankuje, bedzie tam dalej tankowal bo zaufalo koncernowi. Poza tym zawsze gdy slysze o tej akcji to czytam NIE TANKUJCIE NA BP I STATOIL - mam wrazenie ze to prowokacja. Nie ma co wkur***ac koncernow i wlascicieli stacji tylko rzadzacych zlodzei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byl program gdzie jakis polityk sie wypowiadal ze probowali obnizyc cene zmniejszajac akcyze ale jak to zrobili to zydy ze stacji ceny zostawili na tym samym poziomie a sobie wiecej kasy kosili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byl program gdzie jakis polityk sie wypowiadal ze probowali obnizyc cene zmniejszajac akcyze ale jak to zrobili to zydy ze stacji ceny zostawili na tym samym poziomie a sobie wiecej kasy kosili...

Taa Rostkowski próbuje zrzucić winę na wszystkich tylko nie na rząd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dalej będzie rządzić ktoś ze świńskiej czwórki PIS,PO,SLD czy PSL (a na pewno tak będzie), to akcyza będzie nadal wysoka. Przy korycie siedzą non stop ci sami i nie ma różnicy która z tych złodziejskich partii wygra. Oszczędności to oni wszyscy szukają wszędzie, tylko nie u siebie. Jak słyszę, że ZUS od zawsze nie ma pieniędzy, a stać ich na wybudowanie pałacu to mnie krew zalewa. Myślę, że akcyza nie spadnie, bo nasze drogi wyglądają, jak byśmy byli 100 lat za murzynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno przerzuciłem się na komunikacje albo z buta walę

autem tylko jak muszę coś szybko załatwić albo jak już jest na tyle ciemno że kradną na ulicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie na ceny paliw w calej Europie... i tak mamy jedne z najnizszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak paliwo będzie po 9 zł to nie będzie korków :naughty: :>

Taaa w Warszawie ZKM planuje podwyżkę cen biletów o 100% w ciągu najbliższych 3 lat. W takim wypadku to ja się spodziewam wzrostu korków, ewentualnie liczby srakotłuczków (czytaj. skuterów) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie na ceny paliw w calej Europie... i tak mamy jedne z najnizszych.

Tak jak srednie wynagrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie na ceny paliw w calej Europie... i tak mamy jedne z najnizszych.

Co z tego jak pensje są 3-4 razy niższe... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego jak pensje są 3-4 razy niższe... :gwizdanie:

Nieprawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może 1200-1500 zł to dużo?

Oczywiście że mało...

Ale nie jest prawdą że na zachodzie zarabiaja jak napisałeś...

Tu chodzi o coś innego, policz Sobie ile litrów kupisz w Polsce za średnią wypłatę 1500zł a ile kupi Hans za Swoje 1500ojro

I tu wychodzi na to że nie jest prawdą co Fly napisał że mamy jedno z najtańszych paliw w Europie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo popytu jest takie że choćby paliwo po 8 zł kosztowało to ludzie będą tankować bo muszą jeździć, może tak jak teraz w ramach "akcji protestacyjnej" co jest dla mnie trochę śmieszne, przez kilka dni będzie się jeździć mniej ale i tak koniec końców do pracy, na zakupy czy gdziekolwiek indziej ludzie będą jeździć bo muszą. Jakby obniżyli podatki na paliwie to by to państwo upadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście budżet tego państwa opiera się o wpływy z podatków od paliwa :polew:

Rządzący doprowadzili do fatalnej sytuacji finansowej i próbują ratować budżet zdzierając z kieszeni podatników.

Od siebie nie zaczną, tylko zrzucają winę a to na powódź a to na kryzys, UE też jest winna. Wszyscy są winni tylko nie oni.

A najgłupsze jest społeczeństwo bo im wierzy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...