Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Czy nadaje sie na chipa?


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym się zapytać jak oceniacie możliwości poddania mojego auta chipowi

rok produkcji 2006

przebieg: 210 tys.

silnik ma dpf

opłaca się zwiększać moc?

filter póki się nie odzywa wolał bym go zostawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli silnik jest OK i cała reszta, to nie widze przeciwwskazań :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dpf więc raz na jakiś czas pasuje przegonić autko więc dobrze jeśli jest czym przycisnąć by to zrobić :decayed: a tak serio to posłuchaj rady kolegi mech15, zrób logi i będzisz wiedział czy chipować czy się wstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak troche nie rozumie Waszych wypowiedzi bo tak tutaj piszecie ze warto ze robic ze bedzie lepiej a jak kolega miro_x wrzucil wykres do odpowiedniego dzialu to znow wszyscy przyrost za maly ze slabo ze pewnie nie czuje roznicy, a przeciez jesli czarny588 chce zostawic DPF-a i reszte gratow seryjnych to nie osiagnie wiecej jak 165 max 167KM wiec kogo naprawde sluchac powiem ze ja tak samo pytalem w swoim watku czy warto i wszyscy ze tak, ale jesli pozniej wstawie wykres po sofcie i bedziecie pisac tak jak w tamtym przypadku to czegos tu nie rozumie :mysli: dodam ze jestem juz na liscie do ECUPROJEKT Wroclaw i jesli na diagnostyce wyjdzie wszystko ok to zrobie program zastanawiaja mnie tylko te rozbieznosci w wypowiedziach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak troche nie rozumie Waszych wypowiedzi bo tak tutaj piszecie ze warto ze robic ze bedzie lepiej a jak kolega miro_x wrzucil wykres do odpowiedniego dzialu to znow wszyscy przyrost za maly ze slabo ze pewnie nie czuje roznicy, a przeciez jesli czarny588 chce zostawic DPF-a i reszte gratow seryjnych to nie osiagnie wiecej jak 165 max 167KM wiec kogo naprawde sluchac powiem ze ja tak samo pytalem w swoim watku czy warto i wszyscy ze tak, ale jesli pozniej wstawie wykres po sofcie i bedziecie pisac tak jak w tamtym przypadku to czegos tu nie rozumie :mysli: dodam ze jestem juz na liscie do ECUPROJEKT Wroclaw i jesli na diagnostyce wyjdzie wszystko ok to zrobie program zastanawiaja mnie tylko te rozbieznosci w wypowiedziach...

Dobrze powiedziane :naughty:

Ale warto zapodać sobie wirusik ,,,od przybytku KM i NM jeszcze nikt nie narzekał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dbaj o dPF :)przewidywana zywotność to 150tyś 3 tyś obrotów na 3 biegu i proponuje 15 km raz w miesiacu przegnac w taki sposób :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam 210 wiec wiesz nic nie ma ani nawet nie zapchany a jak bedzie awaria to go wywale:) co do wytrzymałości słyszałem juz 200 300 wiec wiesz nie robi to na mnie wrażenia[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:51_________________________________________________temat do zamknięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...